اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

سئوال در مورد ورژن های ویژوال استودیو

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

سئوال در مورد ورژن های ویژوال استودیو

با سلام

من یه کتاب c#.net 2008 دارم و روی سیستمم vs.net 2005 , SQL Server 2008 نصبه میخوام با بانک های اطلاعاتی تحت c# یا vb .net کار کنم آیا ویزوال 2005 از اس کیو ال 2008 شتیبانی میکنه ؟ و آیا vs.net 2008 با vs.net 2005 خیلی فرق میکنه ؟

ممنون :applause:

پاسخ : سئوال در مورد ورژن های ویژوال استودیو

سلام
    فکر نکنم فرقی کنه .
    کانکشن استرینگش رو درست میدی؟
    البته من با استدیو 2008 و اس کیو ال 2005 کار میکنم.

دیدگاه

دوست عزیز نرم افزارها معمولا فقط با تا ورژن خودشون کار می کنه بنابراین sql server 2008 با vs2005 سازگار نیست به احتمال 99 درصد چون خودم امتحان نکردم
      در ضمن نیاز شما چیست که حتما با sqlserver 2008 کار کنید؟
      پیشنهاد من این است که نهایتا اگر می خواهید به روز کار کنید sql2005 با vs2008 کار کنید اگر سوالی داشتید در خدمتم

دیدگاه

مشکلی نداره. میتونی کار کنی.

http://ceworld.ir/images/ads/dornablogcom_ads.gif

دیدگاه

با سلام منظور شما را از مشکلی نیست و می تونی کار کنی متوجه نشدم آیا منظور شما این بود که با sql2008 , vs2005 میشه کار کرد؟با تشکر

دیدگاه

تفاوت عمده Microsoft Visual Studio 2008 با Microsoft Visual Studio 2005
            1-ارتقا دات نت فریم ورک به ورژن 3.5
            2-تکنولوژی LINQ برای دسترسی به داده
            3-تکنولوژی Ajax که برای بارگزاری فقط قسمتی از صفحه وب است.
            و...

دیدگاه

نوشته اصلی توسط m_sadegh
              با سلام منظور شما را از مشکلی نیست و می تونی کار کنی متوجه نشدم آیا منظور شما این بود که با sql2008 , vs2005 میشه کار کرد؟با تشکر
              برای برقراری ارتباط با بانک اطلاعاتی، ما نیاز به یک connection string داریم. که این connection string میتونه در حالات مختلف، تغییر کنه مثل برقراری ارتباط با بانک اطلاعاتی روی سیستم local یا remote، یا داشتن رمز برای بانک یا هر چیز دیگه ای...

ورژنهای بالاتر طبیعاتا امکانات بیشتری در اختیار میزارن. دات نت با یه آداپتور و connection string و بقیه کلاسهایی که داره میتونه به بانک وصل شه. کاری به این نداره به بانکی که وصل میشه با 2000 یا 2005 یا 2008 طراحی شده!!!!

من با sql 2000 بانک طراحی کردم، تو 2005 ضمیمه کردم و با دات نت 2008 باهاش کار کردم!

ولی در مورد Access، در ورژن 2008 شکل connection string کلا تغییر کرد و با connection string های قبلی نمیشه بهش وصل شد.

3-تکنولوژی Ajax که برای بارگزاری فقط قسمتی از صفحه وب است
              واسه 2005 هم امکان کار با ajax هست (دقیقا مثل 2008) ولی باید فایلهاشو توی سیستم نصب کرد تا امکانش راه بیفته... اگه کسی واسه 2005، فایل های راه اندازی ajax رو خواست بگه تا بزارم اینجا واسش...

اگه بازم سوالی بود در خدمتم....
              http://ceworld.ir/images/ads/dornablogcom_ads.gif

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
              X