اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

استخدام در پدافند هوایی

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

استخدام در پدافند هوایی

نظرتون در مورد استخدام در پدافند هوایی با مدرکمهندسی برق الکترونیک چی هست؟ :question:

و در مورد معاینات پزشکی و تست ورزش اون هر چی می دونین بگین؟ :smile:

پاسخ : استخدام در پدافند هوایی

خوبه. میری 9 ماه آموزش شبانه روزی بعدش 1 سال دوره تخصصی. از ماه سوم هم 350 تومن بهت حقوق میدن. اما بلافاصله بعد از دوره تخصصی می فرستنت مناطق گرمسیر مثل دزفول و بوشهر و چابهار.
    دلا یاران سه قسمند ار بدانی
    زبانی اند و نانی اند و جانی
    به نانی نان بده از در برانش
    محبت کن به یاران زبانی
    و لیکن یار جانی را به دست آر
    به جانش جان بده تا می توانی

دیدگاه

پیشنهاد نمی کنم
      سخت ترين چيزي كه مي توان در زندگي ياد گرفت اين است كه از روي كدام پل
      بايد رد شد و كدام پل را بايد خراب كرد
      از سه چيز متنفرم 1- خيانت 2- دروغ 3- نامردي
      { خلاف قوانین - پاک شد }

دیدگاه

شغل نظامی ... :NO:

دیدگاه

نوشته اصلی توسط آرش فیروزی
          خوبه. میری 9 ماه آموزش شبانه روزی بعدش 1 سال دوره تخصصی. از ماه سوم هم 350 تومن بهت حقوق میدن. اما بلافاصله بعد از دوره تخصصی می فرستنت مناطق گرمسیر مثل دزفول و بوشهر و چابهار.

ولی تا جایی که من خبر دارم پدافند هوایی به تازگی از نیروی هوایی جدا شده و فقط در تهران پایگاه داره و نه شهر های دیگر :eek:، مگر اینکه، این قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیا در جاهای دیگه هم شعبه داشته باشه، oo:یعنی واقعا" اینطوره؟ :sad:کجاها پایگاه داره؟ و اصلا" یه مهندس برق قراره چه کاری اونجا انجام بده؟امکان ادامه تحصیل داره؟با ادامه تحصیل چقدر در وضعیت ستوان دوم تغییر ایجاد می شه؟حقوق و مزایاش بعد از طی دوره در چه حدودی هست؟اصلا" من با معدل 18.25 :wow:از دانشگاه آزاد :cry2:در رشته مهندسی برق الکترونیک :nice:می تونم یه شغل غیرنظامی با مزایای خیلی عالی پیدا کنم یا نه؟ :question:
          البته من مسلط بر برنامه نویسیavr و تا حدودی fpga و pic و dspic و تا حد زیادیvb و مسلط بر برنامه نویسی plc سری 300و400 و لوگوی زیمنس و مسلط بر plc های zen و zelio و easy هستم. :nerd:

دیدگاه

نوشته اصلی توسط ee_maysam

ولی تا جایی که من خبر دارم پدافند هوایی به تازگی از نیروی هوایی جدا شده و فقط در تهران پایگاه داره و نه شهر های دیگر :eek:، مگر اینکه، این قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیا در جاهای دیگه هم شعبه داشته باشه، oo:یعنی واقعا" اینطوره؟ :sad:کجاها پایگاه داره؟ و اصلا" یه مهندس برق قراره چه کاری اونجا انجام بده؟امکان ادامه تحصیل داره؟با ادامه تحصیل چقدر در وضعیت ستوان دوم تغییر ایجاد می شه؟حقوق و مزایاش بعد از طی دوره در چه حدودی هست؟اصلا" من با معدل 18.25 :wow:از دانشگاه آزاد :cry2:در رشته مهندسی برق الکترونیک :nice:می تونم یه شغل غیرنظامی با مزایای خیلی عالی پیدا کنم یا نه؟ :question:
            البته من مسلط بر برنامه نویسیavr و تا حدودی fpga و pic و dspic و تا حد زیادیvb و مسلط بر برنامه نویسی plc سری 300و400 و لوگوی زیمنس و مسلط بر plc های zen و zelio و easy هستم. :nerd:
            بله پدافند در هر جای ایران که آسمان داره شعبه داره
            مهندس برق خیلی شانس بیاره می افته یه جای فنی که پیچ باز و بسته کنه و یا نامه نگاری کنه که این خیلی محتمل تره.
            امکان ادامه تحصیل با موافقت فرمانده مستقیم هست که کم پیش میاد موافقت بشه.
            اگر تحصیلات در راستای تخصص باشه و شانس بیاری موافقت بالا ( خیلی بالا ) رو جلب کنی روی درجه و حقوق تاثیر داره.
            بعد از طی دوره تخصصی یکساله با حساب فعلی 425 تومن بهت میدن.
            با معدل شما شغل خوب گیر میاد اما شغل دولتی برای هیچ کس موجود نیست. امنیت شغلی شرکت های خصوصی هم که صفر هست. مثلا فرض کن بری تو یک شرکت دولتی 10 سال زحمت بکشی سال یازدهم که 40 ساله شدی بگن بفرما بیرون. می خوای چیکار کنی ؟ اغلب اینجور آدما رفتن کلوپ و خدمات کامپیوتری زدن.
            خیلی خیلی ببخشید. از همه اساتید معذرت می خوام. با این چیزا نه به کسی کار میدن نه ارزشی قائل میشن. بهتره همه رو بریزی دور و بری با پارتی یه جایی استخدام بشی و یا با استفاده از اینها و سرمایه خودت یه کار تولیدی راه بندازی. مدرک لیسانس و فوق لیسانس تو جامعه ما فقط به درد زن گرفتن می خوره و هیچ فایده دیگه ای نداره. الان تو جامعه ما یک کت و شلوار شیک بیشتر از مدرک کار راه انداز هست. وقتی میرید تو شرکت های خصوصی اول می بینن طرف خوشکل و خوشتیپ هست یا نه که به پرستیژ کاریشون لطمه ای وارد نشه. هر شرکتی هم که میری یادت باشه خودتو نبازی. چون همشون کارشون رو فوق تخصصی می بینن ولی وقتی وارد کار میشی می بینی که جز پیچ و مهره سفت کردن و واردات از چین چیزی بلد نیستن.
            محبت کن به یاران زبانی

دیدگاه

کسی که تو ایران الکترونیک می خونه، باید سعی کنه درویش مسلک باشه! باید عادت کنی با حقوق کم کار کنی و فقط به فکر امروزت باشی. به امنیت شغلی اصلاً فکر نکن. به این فکر کن که تا فردا خدا بزرگه!
              در ضمن اینجا ایران هست و نه ... ( مثلاً امریکا! )
              فکر نکن اگه با مدرک مهندسی الکترونیک وارد ارتش بشی میری تو یه لابراتوار خیلی بزرگ به همراه کلی آدم نابغه (!) مشغول کار و تحقیقات برای ساختن رادار فوق پیشرفته با برد خدا کیلومتر میشی! مطمئن باش اصلاً نمی دونن تخصص شما به چه دردی می خوره!
              همین فردا یه روزنامه همشهری بخر. همیشه چند تا گهی داره. هر کدوم که جواب داد برو واسه گزینش. احتمالاً محل شرکت تو یه طبقه پارتمان 60 متری هست! :biggrin:

دیدگاه

:applause: :applause: :applause: :applause:
                عجب
                مطالب آقا آرش و احسان عین واقعیت هست
                یاد سریال برره آدم می ا فته
                سخت ترين چيزي كه مي توان در زندگي ياد گرفت اين است كه از روي كدام پل
                بايد رد شد و كدام پل را بايد خراب كرد
                از سه چيز متنفرم 1- خيانت 2- دروغ 3- نامردي
                { خلاف قوانین - پاک شد }

دیدگاه

اره حق با شماهاست من خودم دانشجو فوق هستم حاضرم با پوله کم یه جا کار کنم اما یه چیز یاد بگیرم که بدرد ایندم بخوره اما حتی همین هم پیدا نمیشه(البته تو شهرستان) قبول دارم که تو دانشگاه چیزی که بدرد کار بخوره یاد نمیدن اما خوب خلاصه باید ما کار کنیم یا نه! ای خداااااااااااااا :angry:
                  حاصل عمرم سه سخن بیش نیست
                  خام بودم - پخته شدم - سوختم

دیدگاه

عمر و زندگیت رو توی نظام هدر نده !
                    فکر کنم سربازی هم نرفتی !
                    خوشت میاد هر روز صبح تا پایان کار اداری یه کار تکراری انجام بدی و پا بچسبونی و ورزش اجباری . . .
                    مانورهای وقت و بی وقت . . .
                    فراخوان و آماده باش و هزار تا چیز مسخره دیگه . . .
                    نه فکر کنم خوشت میاد :mrgreen:
                    " مانند دریا باش که هر گاه کسی سنگی بر تو پرتاب کرد سنگ غرق شود نه تو متلاتم شوی "

دیدگاه

نوشته اصلی توسط الیاس . ج
                      عمر و زندگیت رو توی نظام هدر نده !
                      فکر کنم سربازی هم نرفتی !
                      خوشت میاد هر روز صبح تا پایان کار اداری یه کار تکراری انجام بدی و پا بچسبونی و ورزش اجباری . . .
                      مانورهای وقت و بی وقت . . .
                      فراخوان و آماده باش و هزار تا چیز مسخره دیگه . . .
                      نه فکر کنم خوشت میاد :mrgreen:
                      خب من این یکی رو تایید نمی کنم. چون من خدمتم رو چنین جاهایی گذروندم پا چسبوندن رو اصلا تایید نمی کنم. بعلاوه صبحانه های توپی می خوردیم. مثلا یک نون سنگک رو فکر می کنید موقع صبحانه چند نفر آدم می خوردن ؟ اونجا سه تا افسر با هم 5 تا نون سنگک می خوردن. البته بعد از ورزش اجباری !!!
                      مانور هم 2 تا بیشتر نداشتیم که این سروان وظیفه ها !! و سرگرد وظیفه ها !! فرستادیم.
                      محبت کن به یاران زبانی

دیدگاه

سلام
                        من یکی از دوستانم بهترین تعمیرکار رادار و موشک های زمین به هوا در ایران است ولی اصلا از شغلش راضی نیست اوایل خیلی دوست داشت ولی الان از کارش راضی نیست.

دیدگاه

آقای الیاس درست حدس زدین من سربازی نرفتم :biggrin:
                          ولی مزایای شغل نظامی فکر کنم خوبه، یکی از آشنایان سال سوم خدمتشه ، با مدرک کارشناسی و ستوان یکمی حقوق ماهیانه اش حداقل 700 تومنه،به اضافه استفاده از خانه های سازمانی که اگه می خواست یه خونه اجاره کنه حداقل یه 200 تومنی اجاره بهاش می شد،علاوه بر این پول گاز،آب،برق،تلفن و حتی خوراک رو هم باید در نظر گرفت که همگی مجانیه،و امنیت شغلی رو هم اضافه اش کنید.
                          به نظر من فقط از دو جهت نامطلوبه،یکی اینکه باید به محیط نظامیش عادت کنی و دوم اینکه محل خدمتت هر جایی می تونه باشه.

دیدگاه

از همه شما ممنونم که به سوال اولم جواب دادین :applause: :applause: :applause:

ولی به سوال دومم هیچ کس جواب نداد،در مورد معاینات پزشکی مربوطه هر چی می دونین بگین،این معاینات تا چه حدی است و چه اندامی مورد معاینه

قرار می گیرن و چند دقیقه یا چند ساعت زمان می برد و در مورد تست ورزش هم هر چی می دونین بگین،در تست ورزش چه آزمون هایی می گیرن؟ :question: :question: :question:

دیدگاه

خب معمولا تست ها و معاینات سخت نیستن و همه از پس اونا بر میان. نگران نباش.
                              محبت کن به یاران زبانی

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                              X