اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

کمک در چگونگی نصب لامپهای خیاری

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

کمک در چگونگی نصب لامپهای خیاری

سلام دوستان
    من می خواستم بدونم لامپهای خیاری چگونه نصب میشن و چگونه کار می کنن؟؟؟؟
    یعنی یه لامپ خیاری دارم می خوام نصبش کنم ولی نمی دونم چطور بایستی این رو نصب کنم ممنون میشم یه کم راهنمائی بفرمائید

پاسخ : کمک در چگونگی نصب لامپهای خیاری

کسی نبود جواب ما را بدهد؟؟؟
    فوری و حیاتیه قضیه

دیدگاه

معمولا نقشه نصب اون روی ترانسش چاپ شده.

دیدگاه

دوست عزیز متاسفم اگه شما لیسانس برق دارین ونتونی یک مدار به این سادگی را ببندی

دیدگاه

نوشته اصلی توسط nj.tamam
          جناب nj.tamam تجربه ثابت کرده که این ادبیات شما تو فروم هیچ جایگاهی نداره، شما تا الان سه تا پست داشتید هر سه پست شما به همین صورت نگارش شده! اگر واقعا شما اطلاعاتی دارید بهتره در اختیار شخصی که سوال پرسیده قرار بدید نه اینکه با جملات و ادبیاتی چنین با پست زدن های بیهوده فضای سایت رو اشغال کنید.
          بد نیست با هم یک بار دیگه قوانین سایت رو مرور کنیم:
          کاربر گرامی ، اکیدأ توصیه میشود ، از ایجاد تاپیک تکراری ، پستهای بی ربط - غیر ضروری - تشکر و.....، جدا پرهیز نمایید
          Goodbye

دیدگاه

نوشته اصلی توسط nj.tamam
            دوست عزیز
            قبل از اینکه شما اظهار لطف کنین دوست عزیزمون راهنمائی کرد و من هم طبق نقشه نصب کردم .
            البته اینو بگم که خودم چون لامپ ندیده بودم و نمی دونستم که نقشه روش چاپ میشه این سوال رو پرسیدم که وقتی رفتم برا نصب ضایع نشم.

دیدگاه

سلام دوست عزیز
              نکته قابل توجه که باید ترانس وخازن به لامپ نزدیک باشند کمتر از یک متر والی پس از مدتی لامپت دیر روشن می شه
              بیهوده متاز
              مقصدمان خاک است

دیدگاه

وات لامپ را ببین و یک بالاست و راه انداز با آن توان بخر و طبق نقشه روی بالاست عمل کن . اگر نشد پیام بگذار

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                X