اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

چه جوری می شود تعمیرات الکتریکی یاد گرفت؟؟؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

چه جوری می شود تعمیرات الکتریکی یاد گرفت؟؟؟

سلام
    --------------------------------------------------------------------------------

سلام
    من مدتی هست که میخام تعمیرات یاد بگیرم به نظرتون چی کار کنم
    مثلا تعمیرات تلویزیون دی وی دی سی دی و تلفن و. ضبط و..............
    فنی حرفه ای هم رفتم متاسفانه گفتند این رشته حذف شده ...........
    بیرون هم میرم مغازه های تعمیراتی هیچ کدوم شاگزد قبول نمی کنند.........
    ایا شما اموزشگاهی سراغ دارید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    کتاب چه طور؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    من برای یاد گیری تعمیرات چی کار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    من ساکن تبریزم

پاسخ : چه جوری می شود تعمیرات الکتریکی یاد گرفت؟؟؟

دوست من سلام
    من کتاب خوبی سراغ دارم ولی متاسفانه این کتاب برای تعمیرات وسایل موتوری هستش( نه لوازم الکترونیکی مثل tv dvd phone و..... )اگه خواستی بزنی توی فاز تعمیرات وسایل موتوری بگو بهت معرفیش کنم
    شيطان كه رانده گشت يك خطا بيشتر نكرد خود را براي سجده آدم رضــــا نكرد
    شيطان هـــزار مرتبه بهتر ز بي نـــــــــــماز او سجده را بر آدم و اين بر خدا نكرد

دیدگاه

کار سخت و کم دارمدیه و کمی خطر نام چون معمولا با 200 ولت باید سروکار داشته باشی! من طراحی رو ترجیح میدم :redface:

دیدگاه

اگه برای خودت یه پا تعمیر کار بشی پول خوبی داره , چون یه چیز سر بسته هست و خیلیها هم ازش چیزی نمیدونن میتونی مثلا با لحیم کردن یه سیم قطع شده 10 تومن کاسب شی .

من خودم تعمیر کار نیستم اما یه دوست دارم که تعمیر کاره و خیلی از این جور چیزا دیدم که با یه لیحم هم اون وسیله درست میشه و هم شما میشین کاسب :mrgreen:.

در ضمن توی کتاب ها هم همه چی به طور کامل توضیح داده شده خصوصا کتابهای قدیمی , شما از کتاب شروع کنید بعدا یواش یواش با تعمیر چیزهای جزئی کسب تجربه کنید, حله.

موفق باشد
        دانلود کی های جدید کاسپر
        جهت سفارش طراحی و برنامه نویسی سایت, قالب, بنر قیف و فلش
        با این آی دی تماس بگیرید :
        sam.shark360

دیدگاه

سلام
          برای تعمیر کار خوب شدن علاوه بر داشتن اطلاعات کافی باید ادم جسور و نترسی هم باشید
          برای شروع لینک زیر رو مطالعه کنید

http://www.4shared.com/file/36647812/fbadcc1d/tamir.html

موفق باشید

تو بگو ای سنگ صبور تو صبوری یا دل من
          تو بگو ای جام بلور تو شکستی یا دل من

دیدگاه

نوشته اصلی توسط sharktech
            اگه برای خودت یه پا تعمیر کار بشی پول خوبی داره , چون یه چیز سر بسته هست و خیلیها هم ازش چیزی نمیدونن میتونی مثلا با لحیم کردن یه سیم قطع شده 10 تومن کاسب شی .

من خودم تعمیر کار نیستم اما یه دوست دارم که تعمیر کاره و خیلی از این جور چیزا دیدم که با یه لیحم هم اون وسیله درست میشه و هم شما میشین کاسب :mrgreen:.
            البته من کلا با این جور کارا مخالفم
            به نظر من آدم باید به اندازه کاری که میکنه پول بگیره نه بیشتر . این که یه لحیم کنیو 10 تومن بگیری اصلا کار قشنگی نیست . بالاخره خدا که میبینه داری چی کار میکنی بعدش اون پولو جای دیگه از دست میدی
            من خودم سابقه تعمیرات زیادی دارم از وقتی راهنمایی بودم به خاطر علاقم به تعمیرات وسایل برقی میرفتم شاگردی(البته خیلی وقتها اصلا پول نمیگرفتم میرفتم که کار یاد بگیرم مثل الان)
            خلاصه خیلی از اینایی که پیششون میرفتم اینجوری کار میکردن ولی همشون یا دائم بده کار بودن یا همش مشکلات مالیو ... داشتن
            برعکس یه مدتی پیش یه آقایی کار میکردم که واقا آقا بود (اوس احمد صداش میکردیم) این بنده خدا اصلا بابت خورده کاریا مثل لحیم کاری جزئی گریس کاری و ... پول نمیگرفت مگر فقط پول قطعه های ریز مثل جاروبک و ..... خداوکیلی هم وضعش خوب بود هم کارو کاسبیش اونقدر رونق داشت که وقت سر خاروندن نداشت

در هر حال اینا فقط نظر من بود شاید خیلی ها اصلا اینارو قبول نداشته باشن :rolleyes:
            شيطان كه رانده گشت يك خطا بيشتر نكرد خود را براي سجده آدم رضــــا نكرد
            شيطان هـــزار مرتبه بهتر ز بي نـــــــــــماز او سجده را بر آدم و اين بر خدا نكرد

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
            X