اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

پروگرامر usbpicprog

Collapse
این موضوع بسته شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پروگرامر usbpicprog

دوستان عزیز از طریق لینک زیر می توانند از پروگرامر usbpicprog استفاده کنند

http://usbpicprog.org

اما یک سوال :
    من این پروگرامر را ساختم جواب می دهد ؛ هم درایور آن را کامپیوتر می شناسد و هم کامپایلرusbpicprog ، پروگرامر را می شناسد ولی یک مشکل باهاش دارم ، موقع پروگرام کردن چیزی را روی میکرو نمی ریزد این در حالی است که کامپایلر دارد نشان می دهد که دارد پروگرام می کند حتی اگر میکرو هم به آن وصل نباشداین اتفاق می افتد دوستانی که در این زمینه آشنایی دارند ما را از رهنمایی خودشان بی بهره نگذارند .
    *** کم رنگ ترن قلم جهان از. پررنگ ترن حافظه  جهان ماندگارتر است ***

پاسخ : پروگرامر usbpicprog

منم یه پروگرامر دارم با سریال کار میکنه اونم اگر میکرو توش باشه یا نباشه فرقی نداره میگه داره پروگرام میکنه فکر کنم توی خود سایت براشون میل بزنی بهتره!

دیدگاه

پاسخ : پروگرامر usbpicprog

من هم به این مشکل برخوردم،تا اونجا که متوجه شدم اگر در تنظیمات پروگرمر (vrify during programing ) یعنی به قول خودمون بررسی همزمان با انجام برنامه ریزی رو فعال کرده باشیم هرگز چنین اتفاقی نخواهد افتاد .
      یعنی اگر میکرو یی در کار نباشه یا هر نوع اشکالی در فرایند انتقال داده ها به میکرو وجود داشته باشه به سرعت عملیات برنامه ریزی متوقف میشه .نرم افزار کد ویژن هم در مورد avrها همین طور عمل میکنه.
      اما مشکل اینجا نیست که چه زمانی نرم افزار به شما خطا بده در حین کار یا انتها، کافیه با کمی دقت و یکم شانس مشکلی رو که در کابل ارتباطی یا خود سخت افزار پروگرمر هست رو پیدا کنید.البته از صحت و سلامت نرم افزار پروگرمر هم باید به طریقی مطمئن شد . برخی از این نرم افزارها درایور و یا تنظیمات خاص احتیاج دارند ، به خاطر داشته باشید مشکلات در اینگونه موارد همیشه در جایی پیدا شده که از شدت سادگی باور کردنی نیست ! پس هر چند بار لازم بود همه چیز رو چک کنید. (مثل icprog که هم درایور ویندوز 2000 میخواد و هم تنضیمات و بدون اون کار نمیکنه).
      امیدوارم این مشکل شما هم حل بشه. :mrgreen:
      موفقیت یک فرایند است نه یک اتفاق...

******** استفاده از گزينه تشكر نشانه اهميت و احترام شما به پيگيري شخص نظر دهنده است ********

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
      X