اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

لپ تاپ(سوال و نظر خواهی)

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

لپ تاپ(سوال و نظر خواهی)

سلام
    چند بار راجع به نمونه های مختلف لپ تاپ ها صحبت شد ... اما الان که مرور می زدم نمونه ها قدیمی اند و یا صفحات مربوطه باز نمی شن
    اگر کسی از دوستان می تونه اطلاعاتی در مورد مدلهای جدیدتر ارائه بده
    به نظرتون fsb چقدر باشه ؟ بین 800 و 1066 چه سطح تفاوتی هست /
    من مشخصات dell 1520 vostro t9550 را دیدم به نظرم خیلی خوب اومد اما بهم می گن پورتهاش کمه ؟؟؟(توضیح؟)
    انواع ویستا در سیستم عاملهایی که واسه لپ تاپ ارائه می شه چه فرقی با هم دارن ؟
    مدل سونی یا ایسوس با این محدوده مشخصات سراغ ندارین؟
    قیمت این مدل 11000000 بود به نظرتون با این قیمت می ارزه ؟
    ممنون

پاسخ : لپ تاپ(سوال و نظر خواهی)

چقدر می خواهید هزینه کنید؟؟؟
    به نظر من فقط سونی
    هرکه خود را یک بار با اشکهایش شستشو دهد تا زنده است پاک و مقدس میماند

دیدگاه

منم روی سونی خیلی فکر کردم ... نمونه های مختلفش را سرچ کردم اما هنوز نمی تونم تصمیم بگیرم
      من یه pc نسبتا" قوی دارم .. حالا نمی دونم آیا لپ تاپ را هم بالا انتخاب کنم یا نه ؟
      نظر شماها چیه ؟ چی بگیرم که بعدا" پشیمون نشم ... من با کامپیوترم زیاد کار می کنم و تمام مدتی که خونه هستم به اینترنت کانکتم ... گاها" روی عکس ها کار می کنم ( منظورم برای گرافیکشه ) ... و برای نصب نرم افزارهای خودمونم مشکل نداشته باشم ... اصلا" هم اهل بازی با کامپیوتر نیستم
      این fsb زیاد برام قابل درک نیست .. اینکه چقدر می تونه تفاوت ایجاد کنه
      نمایشگرش هم نمی دونم اگه از 15 کمتر باشه ... جدا" اذیت می کنه ؟؟
      حالا با این تفاسیر چی ؟
      من از 800 تومان تا موافقم تا 1200 / 1300 دیگه توی همین رنج
      حالا اینکه روی کدوم یکی موارد فکر کنم ... راهنمایی می خوام
      از طرفی دیگه ... نمی دونم چند سال دیگه اونی که الان می خرم تا چه حد کارآمده
      زیاد گفتم اما ممنون می شم راهنمایی بفرماید

دیدگاه

تو نسب قیمت به کارایی دل یکی از بهترین برندهای نوت بوکه اما خرابیش نسبتا زیاده البته سری لتیتیود که یک سری مرغوب هست خرابی انگشت شمار داره اما خوب گرونه به نظر من زیاد FSBمهم نیست CPUقوی و رم زیاد و سریع مهمتره
        کسی که به کشورش به درستی خدمت کند،نیازمند تکیه به خاطره ی گذشتگانش نخواهد بود
        ولتر

دیدگاه

سلام
          یه قیمت و مشخصاتی هم از سیستم های fujitu بگیر ببین به کارت میاد؟!
          قیمتش نسبت به کاربردهاش به نظر من که عالیه.
          وارد کنندش شرکت بهین هست یه سرچی بزن برو قیمتشهاش رو ببین .
          موفق باشید

دیدگاه

سری FW390 سونی

دیدگاه

فقط سونی
              سری cs یا fw
              سری cs سبکتره
              اگه وزنش خیلی مهمه سری z عالیه اما گرونتر از اونه که گفتی

دیدگاه

به نظر من بهترین مدل E6500 برای مهندس الکترونیکه

دیدگاه

من لپتاب IBM-Lenovo T500 9JG گرفتم اصلا صدا نداره مثل ابر کامپیوتر کار می کنه مشخصاتش هم دو کارت گرافیک یکی برای حالتی که می خواهید باطری مصرف نشود دیکی برای کار حرفه ای
                  دDVD Rw قابل Remove است می شه دی وی دی رو در اورد به جاش باطری یدک یا هارد اکسترنال گذاشت
                  باطری 9 cell صفحه نمایش پهن که قدر در حالت پاور سیور تا 6:45 دقیقه اطری نگه دارد
                  بدنه ضد اب رم DDR3 و باس 1066
                  CPu هم دوهسته 2.8 با تکنولوإ¾إ¾زإ¾ی Centerino برای عملکرد بهتر پردازنده در ضمینه حفظ توان
                  بدنه ضد اب و ضد ضربه کیسه هوا و مموری ریدر و خروجی نمایشگر ثانویه و ورودی HDMI

خودم می خواستم Dell Latitude E6500 بگیرم ولی در نهایت مجاب شدم که این مارک و بگیرم
                  عالیه رنج قیمتش هم نوشتن 1800000 اما می شه 100 زار تومانی قیمتو آورد پایین

البته مدل های پایین تری داره که امکاناتش یه کمی پایین تره اسم مدلش یادم رفته ولی می تونی تو همین رنجی که گفتی خوبشو بخری
                  به اميد سر افرازي ايران و ايران زمين

دیدگاه

سری FW490

مدل FW490DFB قیمت حدود 1.7 هست CPU هم 2.8

مدل FW490DXB قیمت حدود 1.9 هست CPU هم 3.05

بقیه قطعات هم مشابه هم هستند

دیدگاه

سلام نهایتا با 1200 چه مدلی رو پیشنهاد میکنید

من هم 1520 با مشخصات زیر رو تا حالا دیدم ، دل از نظر خرابی چه جوریه شنیدم بعضی از مدل های دل خرابی زیاد دارند
                      http://www.rayaneh.com/product-10870.aspx

fw490dcb چه طوره ؟ راستی رم این مدل آخر چقدره 2 گیگ یا 4 گیگ

دیدگاه

بین این سه مدل کدوم یکی می تونه مناسب تر باشه ، مشخصات دل و Lenovo تقریبا برابره ولی کیفیت تصویر وایو و ساخت آمریکا بودنش داره من رو فریب میده
                        بیشترین فشاری هم که قراره بهشون بیارم dxp و photoshop و matlab بازی هم قرار نیست باهاشون بکنم

IBM Lenovo SL500 T9550 2.66 GHz 6M 4GB ram hdd 320GB

VOSTRO 1520 CORE 2 DUO 2.66 T9550 6 MB 4 GB 320 GB DVD/RW 15.4" 1.5 GB GF9300
                        VAIO FW 490 DCB CORE 2 DUO 2.2 T6670 2 MB 4 GB 250 GB DVD/RW 16.4"

ممنون میشم راهنمایی کنید

دیدگاه

نوشته اصلی توسط علی یعقوبی

VAIO FW 490 DCB CORE 2 DUO 2.2 T6670 2 MB 4 GB 250 GB DVD/RW 16.4"
                          فقط سونی
                          برای یه سیستم مچ بودن قطعات خیلی مهم هست
                          سونی از نظر مالتی مدیا خیلی بهتر از دل خود فروشنده های که لپ تاپ سونی و دل دارن سونی پیشنهاد می کنند

دیدگاه

nsm جان ، جایی خوندم که سونی مقداری سرعتش کندتر از سیستم های معادل خودشه ، که ظاهرار به علت نصب نرم افزارهای زیاده ! درسته ؟

گارانتی معتبر برای سونی چیه ؟ ایران رهجو

دیدگاه

نوشته اصلی توسط علی یعقوبی
                              nsm جان ، جایی خوندم که سونی مقداری سرعتش کندتر از سیستم های معادل خودشه ، که ظاهرار به علت نصب نرم افزارهای زیاده ! درسته ؟

گارانتی معتبر برای سونی چیه ؟ ایران رهجو
                              سرعت یه سیستم بستگی به عوامل متعددی داره مثلا نوع CPU کیفیت ساخت اون (البته دیگه مشخصه که اکثر لپ تاپ ها CPU مال Intel هست ساخت یه جای (می گن ساخت مالزی) اما اکثر قطعات ساخت چین هست تحت لیسانس شرکت)
                              به باس ارتباطی
                              به میزان رم سرعت رم و مسلما کیفیت ساخت اون
                              به مادر بورد که یکی از مهمترین عوامل سرعت یه سیستم داره
                              به سیستم عامل نصبی روی سیستم
                              به نرم افزارهای نصب شده
                              و ...
                              سرعت بستگی به عوامل زیادی داره
                              اما حال وقتی بین دو سیستم با یه مشخصه بحث پیش میاد باید از لحاظ نرم افزاری نیز چک کرد آیا نسخه نصب شده windows روی هر دو سیستم یکسان بوده؟

یه مورد دیگه هم که هست روی لپ تاپ های سونی زیادی شلوغش کردن اگر نه لپ تاپ های سونی از هر لحاظ بهتر از برندهای دیگه هست
                              امتحان خودش پس داده و کمتر مرجوعی برای گارانتی داره

(تا اونجای که اطلاع دارم)

بله گارانتی ایران رهجو هست

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                              X