اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

مشکل با CodeVision

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

مشکل با CodeVision

سلام
    آقا من با CodeVision یه مشکل دارم. هر برنامه ای رو که می نویسم ، بعد از این که همه کاراش تموم میشه و گزینه make رو می زنم ، دو تا Error میده. ( شکل های زیر ). این جوری که اول کوچیکه میاد و پشت سرش ، بلافاصله بزرگتره! حتی مثال های خود برنامه هم این مشکل رو دارن. کسی با این مشکل بر خورد نکرده؟ اصلا مربوط به چیه؟

پاسخ : مشکل با CodeVision

سلام.
    برنامه codevision رو دستکاریش نکردی؟
    مثلا نصفه نیمه ریمووش کرده باشی یا آنتی ویروست یه فایلهاییش رو ویروسی اعلام کرده باشه و پاک کرده باشه؟
    یا تنظیماتش رو دستکاری نکردی؟

تا حالا درست کار میکرد یه دفعه اینجوری شد؟
    کرک شدست یا دمو؟
    الهم عجل لولیک الفرج

دیدگاه

ُلام. عکس ها نیستن!!
      BNTSTBNT

دیدگاه

:eek: چرا آقا عکس ها هستن :biggrin: نه از همون اولش اینجوری بود. در مورد کرک هم که فقط یه lisence می خواست که بهش دادم

دیدگاه

سلام
          codevision رو تو کدوم درایوت نصب کردی؟؟؟؟
          در دیر مغان آمد یارم قدحی در دست
          مست از می می خواران از نرگس مستش مست

دیدگاه

تو درایو C . درایو ویندوز. فایل های برنامه رو هم تو همین درایو save می کنم ولی بازم ......

دیدگاه

دوباره دانلود کن نصب کن
              اگه نشد ویندوز عوض کن
              اگه نشد کل کامپیوترتو عوض کن

دیدگاه

سلام. برنامه رو مجدداً نصب کنید.
                BNTSTBNT

دیدگاه

نوشته اصلی توسط magician
                  :eek: چرا آقا عکس ها هستن :biggrin: نه از همون اولش اینجوری بود. در مورد کرک هم که فقط یه lisence می خواست که بهش دادم
                  البته ورژن برناموتونو نمیدونم، ولی کرک کردن این برنامه به همون سادگی ها نیست که یه Licsense بدین و تمومو شه.

مراحلش طبق آنچه که گفته:
                  1) برنامه رو نصب میکنیم
                  2) اجراش میکنید و سریال رو که خودش میده رو یاداشت میکنید. بعدش
                  3) Cancel رو میزنید و از برنامه خارج میشید.
                  4) ( فایل cvavr.ini رو از پوشهsystem در Windows پاک میکنید)
                  5) بعدش Crack رو اجرا میکنید، و با استفاده از سریالی که برداشتین، براش یه سریال تازه میسازین.
                  6) حالا برنامه CVAVR.exe رو که در پوشه CRACK درست شده رو اجرا کنید. برای LIsence که میخوادش، همونی رو با Crack درست کردین رو براش میدین. حالا تازه این CVAVR که تو پوشه CRACK بوده، یه LICSENSE درست که متناسب با کامپیوتر شما هستش رو درست میکنه.
                  7) از همون CVAVR توی پوشه CRACK میریم تو منوی HELP و گزینه EXPORT رو میزنیم. دوباره سریال قسمت 2 رو میزنی براش. فایل ایجاد شده رو ذخیره کن. حالا میری برنامه اصلی CVAVR رو اجراش میکنی و این فایل رو که تو یه آدرسی ذخیرش کرده بود رو بخوردش میدی! اون وقت CRACK شده!

گفتم شاید ماله شما ورژنش متفاوت باشه ولی تا جایی که میدونم LIScense تو Codevision برای هر کامپیوتر مخصوص اون کامپیوتر هستش! یعنی با یه Liscense ثابت نمیشه همشونو کرک کرد.

راستی تازه بعد از این مراحل هم باید TEMPLATE فایل های ایحاد شده تو پوشه CRACK رو روی TEMPLATE های قبلی کپی کنی.
                  BNTSTBNT

دیدگاه

برنامت رو توی یه فایل جدید بنویس درست میشه . یه جایی از کدهای اسمبلی رو اشتباها پاک کردی(مثلا مال LCD)
                    من خودمم به این مشکل خورده بودم
                    A-Hosseini

دیدگاه

احتمالاً ورژن برنامه تون 1.25.1 هستش که ذاتاً این مشکل رو داره
                      از ورژن 1.24.8d استفاده کنید صد در صد حل میشه
                      از ماست که بر ماست !

دیدگاه

نوشته اصلی توسط یاشار شکوهی

البته ورژن برناموتونو نمیدونم، ولی کرک کردن این برنامه به همون سادگی ها نیست که یه Licsense بدین و تمومو شه.

مراحلش طبق آنچه که گفته:
                        1) برنامه رو نصب میکنیم
                        2) اجراش میکنید و سریال رو که خودش میده رو یاداشت میکنید. بعدش
                        3) Cancel رو میزنید و از برنامه خارج میشید.
                        4) ( فایل cvavr.ini رو از پوشهsystem در Windows پاک میکنید)
                        5) بعدش Crack رو اجرا میکنید، و با استفاده از سریالی که برداشتین، براش یه سریال تازه میسازین.
                        6) حالا برنامه CVAVR.exe رو که در پوشه CRACK درست شده رو اجرا کنید. برای LIsence که میخوادش، همونی رو با Crack درست کردین رو براش میدین. حالا تازه این CVAVR که تو پوشه CRACK بوده، یه LICSENSE درست که متناسب با کامپیوتر شما هستش رو درست میکنه.
                        7) از همون CVAVR توی پوشه CRACK میریم تو منوی HELP و گزینه EXPORT رو میزنیم. دوباره سریال قسمت 2 رو میزنی براش. فایل ایجاد شده رو ذخیره کن. حالا میری برنامه اصلی CVAVR رو اجراش میکنی و این فایل رو که تو یه آدرسی ذخیرش کرده بود رو بخوردش میدی! اون وقت CRACK شده!

گفتم شاید ماله شما ورژنش متفاوت باشه ولی تا جایی که میدونم LIScense تو Codevision برای هر کامپیوتر مخصوص اون کامپیوتر هستش! یعنی با یه Liscense ثابت نمیشه همشونو کرک کرد.

راستی تازه بعد از این مراحل هم باید TEMPLATE فایل های ایحاد شده تو پوشه CRACK رو روی TEMPLATE های قبلی کپی کنی.
                        ورژن فول کدویژن ( 1.24.8d ) هستش با لایسنس معتبر :rolleyes:
                        این همه دنگ و فنگ نداره :redface: تو همین سایت هم دیدم بگردید پیداش می کنید :mrgreen:
                        از ماست که بر ماست !

دیدگاه

سلام. تأیید میکنم. تو قسمت دانلو.د نرم آفزار های تخصصی الکترونیک هستش.
                          BNTSTBNT

دیدگاه

سلام
                            مشکل اول تو مربوط میشه به نحوه تعریف متغیرات
                            در بخش تعاریف متغییرات جای متغییرهات و هی عوض کن درست میشه من هم بارها با این مشکل برخورد کردم و فقط با تعویض جای متغییرها در بخش تعاریف مشکل حل شد البته برنامه هایی که من با میکرو می نویسم خیلی خفنه برنامه 8000 خطی میکرو ATMEGA64 کاملا پر میشه فلشش و از 90 درصد Ram استفاده می کنم
                            gli

دیدگاه

سلام
                              من یک برنامه نوشتم که فونت را به عنوان فایل bitmap قبول میکنه و آن را به صورت صفر و یک با فرمت آرایه زبان C داخل یک فایل می ریزه
                              gli

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                              X