ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ورود برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

کاربران برچسب زده شده

صفحه 2 از 3 نخست 123 آخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 29
    2008/11/02
    363
    0

پاسخ : ادامه تحصیل ، اروپا یا استرالیا

نقل قول نوشته اصلی توسط sharktech
    توی خارج تو چه مقطعهایی میشه تحصیل کرد؟

مثلا کاردانی به بعد هم داره ؟
    سلام
    در هر مقطعی لیسانس و لیسانس به بالا برای کاردانی به کارشناسی خیلی از کشورا قبول میکنن مدارکو بررسی میکنن اما خب بعضی از واحدهارو باید دوباره گذروند ... البته بستگی به کشور داره و شرایط ادامه تحصیل در اونجا ... شما باید هر چی داری مدرک،کار علمی؛تافل .. همه رو بفرستی تا بررسی کنن ...
    موفق باشید ....
    [url=http://wiki.eca.ir/]

مهمان عزیز شما حق دیدن لینک ها را ندارید

[/url
    2009/03/31
    تهران
    115
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط sharktech
    شما باید هر چی داری مدرک،کار علمی؛تافل .. همه رو بفرستی تا بررسی کنن ...
    درود بر شما
    منظورتون از هرچی مدرک چیه؟ مثلا من تو چندین دوره مسابقات رباتیک شرکت کردم، مدرک فنی حرفه ای برای بعضی از رشته ها (مثل PLC و الکترونیک صنعتی) رو دارم، و الان دارم روی یه مقاله کار می کنم که برای یکی از این همایش های برق بفرستم،

اما خودم می دونم که بیشتر مسابقات رباتیک ایران سطحش به قدری پایینه که شاید از دید دانشگاه های خارج کل مسابقه ارزشی نداشته باشه چه برسه به مدرکش (راستش فقط مسابقات ایران اپن یه خورده سطحش بالاست، حتی تو موش های هوشمند هم بیشتر از 60 درصد تیم ها سطحشون زیر صفره)
    از طرف دیگه من تا حالا مقاله ندادم، ولی تو اون زمینه ای که من می خوام مقاله بدم، سطح مقالات ایران خیلی پایینه (برا همین فکر کنم اکسپت بشم :icon_razz

حالا به نظر شما برای تحصیل تو خارج این مدارک رو هم بفرستم به نفعمه یا به ضرر؟
    2008/11/02
    363
    0

با سلام
    دوست عزیز منظور من از مدرک؛کار علمی؛مدرک زبان(تافل،آیلتس)؛... هر مدرکی نیست این مدارک رو که خودتون بهتر میدونین دانشگاه های سطح بالا اصلا براشون اهمیت نداره...مدرک=مدارک تحصیلیتون در ایران شامل دوره دبیرستان ؛ دوره دانشگاه ( حالا لیسانس هستین مدرک لیسانس، فوق لیسانس هستین مدرک لیسانس و فوق لیسانستون و ..) .. اما کار علمی= مقاله کنفرانس , مقاله ژورنال ( منظور کنفرانس یا ژورنالهای ایران نیست ) کنفرانس و ژورنالهای معتبر برابر با رشته تون هست البته اختراع , کشف علمی ثبت شده ... اینها هم جای خود دارند... اما مدرک زبان(تافل،آیلتس) = نمره امتحان تافل و آیلتس که نمره ها و شرایط در بخش انجمن زبان انگلیسی سایت هست.. هر چی نمره زبانتون بهتر باشه به نفعتون هست در شرایطی که معدلتون خوب نباشه ...

امیدوارم جوابتون رو گرفته باشین ...
    موفق باشید

[/url
    2008/03/02
    گيلان ( لنگرود )
    252
    0

شنيدم هند هم دانشگاه هاي خوبي داره كه مداركشون توي ايران اعتبار داره . اينو گفتم شايد به درد كسي بخوره :nerd:

دوستان كسي از شهريه دانشگاه هاي كشور هاي آسيايي خبري نداره ؟ هندوستان مالزي و ..... ؟

اگه كسي آماري داره لطف كنه بذاره تا ماهم بيشتر بدونيم

با تشكر پيشاپيش
    شيطان كه رانده گشت يك خطا بيشتر نكرد خود را براي سجده آدم رضــــا نكرد
    شيطان هـــزار مرتبه بهتر ز بي نـــــــــــماز او سجده را بر آدم و اين بر خدا نكرد
    2008/11/02
    363
    0

سلام
    من شنیدم ارشد معماری در مالزی در حد دانشگاه آزاد خودمونه.... خیلی فرق نمیکنه هند هم کامپیوترش در حد آزاد خودمونه ... حالا شاید یه خرده بالاتر یه خرده پایین تر

[/url
    2008/06/09
    شيـــراز
    628
    4

نقل قول نوشته اصلی توسط arashonline

درود بر شما
    منظورتون از هرچی مدرک چیه؟ مثلا من تو چندین دوره مسابقات رباتیک شرکت کردم، مدرک فنی حرفه ای برای بعضی از رشته ها (مثل PLC و الکترونیک صنعتی) رو دارم، و الان دارم روی یه مقاله کار می کنم که برای یکی از این همایش های برق بفرستم،

اما خودم می دونم که بیشتر مسابقات رباتیک ایران سطحش به قدری پایینه که شاید از دید دانشگاه های خارج کل مسابقه ارزشی نداشته باشه چه برسه به مدرکش (راستش فقط مسابقات ایران اپن یه خورده سطحش بالاست، حتی تو موش های هوشمند هم بیشتر از 60 درصد تیم ها سطحشون زیر صفره)
    از طرف دیگه من تا حالا مقاله ندادم، ولی تو اون زمینه ای که من می خوام مقاله بدم، سطح مقالات ایران خیلی پایینه (برا همین فکر کنم اکسپت بشم :icon_razz

حالا به نظر شما برای تحصیل تو خارج این مدارک رو هم بفرستم به نفعمه یا به ضرر؟

سلام.......

من شنیدم برای استرالیا مدارک فنی حرفه ای امتیاز داره....اما اینکه چه قدر معتبره نمیدونم :nerd:
    فقر ، شب را " بي غذا " سر كردن نيست ................ فقر ، روز را " بي انديشه" سر كردن است
    2009/03/31
    تهران
    115
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط ellisa

دوست عزیز منظور من از مدرک؛کار علمی؛مدرک زبان(تافل،آیلتس)؛... هر مدرکی نیست این مدارک رو که خودتون بهتر میدونین دانشگاه های سطح بالا اصلا براشون اهمیت نداره...مدرک=مدارک تحصیلیتون در ایران شامل دوره دبیرستان ؛ دوره دانشگاه ( حالا لیسانس هستین مدرک لیسانس، فوق لیسانس هستین مدرک لیسانس و فوق لیسانستون و ..) .. اما کار علمی= مقاله کنفرانس , مقاله ژورنال ( منظور کنفرانس یا ژورنالهای ایران نیست ) کنفرانس و ژورنالهای معتبر برابر با رشته تون هست البته اختراع , کشف علمی ثبت شده ... اینها هم جای خود دارند... اما مدرک زبان(تافل،آیلتس) = نمره امتحان تافل و آیلتس که نمره ها و شرایط در بخش انجمن زبان انگلیسی سایت هست.. هر چی نمره زبانتون بهتر باشه به نفعتون هست در شرایطی که معدلتون خوب نباشه ...
    دستتون درد نکنه، خودم فکرش رو می کردم این مدارک من به درد چکنویس کردن می خورند
    راستی بین مدارک دانشگاهی خیلی فرق هست، مثلا بین آزاد، سراسری شهرستان و سراسری تهران، یا کل مدارک دانشگاهی ایران (بجز شریف و احتملا امیرکبیر) رو یکسان حساب می کنند
    2009/03/16
    شیراز
    96
    0

سلام
    با تاييد اين توضيحي كه دوستان نوشتن
    چند تا مورد ديگه هم هست ...
    براي هر كسي كه اسم خارج مياره پيشنهاد ميكنم براي اينكه رزومه بهتري داشته باشيد ، مدارك بين المللي كاميپوتر مثل ICDL ، تافل يا آيلتس حتما داشته باشيد
    مدارك فني و حرفه اي ايران به خاطر پيگيري چند سال اخير سازمان سنجش مهارت ، ارزش حقوقي و امتيازي بين المللي خوبي كسب كرده ، پس اين مداركت چكنويس نيستن، باور نداري يه تاپيك اينجا بزن بنويس ارزش مدارك فني حرفه اي از لحاظ بين المللي و (حالا داخليشو بيخيال ) ببينيد دوستان انجمني چه خواهند گفت
    در كشورايي مثل استراليا سواي دانشگاه ،يه سازمان ارزشيابي دارن كه قبل از ورودتون همه مواردو ارزشيابي ميكنن ، بايد به اين نتيجه برسن كه شما چه براي تحصيل و چه براي كار رفتيد اونجا براشون مفيد و متفاوت هستيد
    و ....
    فعلا لينك زير را مطالعه كنيد تا ...

http://www.rahpooy.com/News-fanni-herfei.html

لحظه ها را مي گذرانديم تا به خوشبختي برسيم غافل از اينكه خوشبختي در آن لحظه ها بود كه گذرانديم
    دكتر علي شريعتي
    2008/11/02
    363
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط arashonline

دستتون درد نکنه، خودم فکرش رو می کردم این مدارک من به درد چکنویس کردن می خورند
    راستی بین مدارک دانشگاهی خیلی فرق هست، مثلا بین آزاد، سراسری شهرستان و سراسری تهران، یا کل مدارک دانشگاهی ایران (بجز شریف و احتملا امیرکبیر) رو یکسان حساب می کنند
    سلام ... خواهش میکنم ... همونطور که دوستمون میگن برای استرالیا قابل قبول هست منظور من برای کشورهای اروپایی .. بود ... دانشگاه آزاد دانشگاه آزاد هست ... حالا هر واحدی که باشی البته مثلا خب قزوین بخاطر روبوکاپش شناخته شده است ... بیشتر از نام دانشگاه ( غیر از شریف ؛ امیر کبیر ؛ .. ) رزومه خوب شماست وقتی یه رزومه خوب داشته باشی دیگه دانشگاه انقدرام مهم نیست ... از این کارایی که انجام دادین میتونین استفاده کنین .. تحقیقات شما میتونه یه رزومه خوب واستون بسازه ... و البته نمره زبان ... یه زمانی شنیده بودم مدارک مایکروسافت هم میتونه تاثیر گذار باشه ( مثل: MCSE , CISCO CCNA .. ) اما الان نمیدونم ... بفکر این باشین که مقالاتی در حد کنفرانسای معتبر خارجی بدین و بعد از اونا مقاله ژورنال بسازین ... یه توصیه دوستانه ....( فعلا متاسفانه بهترین راه ممکنه واسه رزومه همین مقاله است ... ) :cry: سعی کنین مقاله ها و ایده هاتون در حد حرف و شعار ایده تئوری محض نباشه .. ایده تون یه ایده زنده باشه که جای کار داشته باشه یه چیز کاربردی اونوقت مطمئن باشین خیلی زود میتونین به اون چیزی که میخواین برسین ... اون سر دنیا فکر و اندیشه , خلاقیت ... مهمه و براش ارزش قائلند ... :nerd:

موفق باشید ...

[/url
    2008/02/07
    تبريز
    456
    3

سلام

راستش من تقریبا نصف مطالب تایپیک رو خوندم اینا به ذهنم اومد که میگم

یکی از دوستامون به این اشاره کرده بود که آلمان و ترکیه مردم ترک ایران رو راحتر قبول می کنن بنده کاملا موافقم به خصوص اگه تبریز باشه ( البته کشور آذربایجان که کشته مرده این جور دانشجوهاست ! )

در مورد کشورهای اروپایی هم همین الان پسر عموی بنده (البته پسر خالم هم هست !) 14 ماهه که دنبال ویزا و مدرک ایلتس ( اسمشو درست نوشتم ؟ :mrgreen زیان هستش که بره به دانشگاه ... ( اسمش یادم رفته ) پی اچ دی بگیره
    که دو سه میلیونی تا حالا خرج کرده ولی موفق نشده :sad:

البته این پسرعموی ما دکترای حرفه ای دام پزشکی داره و چن تا هم مقاله خوی نوشته که دانشگاه های اون ور خوندن و خواستن و گرنه این جوریام نیست !
    ولی بازم نتونسته جور کنه مدارکشو ( به خصوص بعد از ماجرای انتخابات دیگخه کلا سخت شده ! )

صدایی از قلب آذربایجان

Ya$a odlar yurdum AZERBAICANIM
صفحه 2 از 3 نخست 123 آخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 29