ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ورود برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

کاربران برچسب زده شده

صفحه 3 از 3 نخست 123
نمایش نتایج: از 21 به 29 از 29
    2006/08/18
    510
    0

پاسخ : ادامه تحصیل ، اروپا یا استرالیا

نقل قول نوشته اصلی توسط ellisa
    سلام
    من شنیدم ارشد معماری در مالزی در حد دانشگاه آزاد خودمونه.... خیلی فرق نمیکنه هند هم کامپیوترش در حد آزاد خودمونه ... حالا شاید یه خرده بالاتر یه خرده پایین تر
    اولا مگه دانشگاه ازاد چشه ؟ دوما مشکل ما ایرانی ها همیشه این بودن که دنبال مقصر میگردیم حالا این وسط مشکل شده دانشگاه ...... تا این تفکر وجود داره جای پیشرفتی نیست ...

بار علمی دانشجو های ایران مطمئن باشید که از خیلی جاهای دیگه بیشتره ولی تو ایران دانشجو تتبل بار میاد و فقط به جزوه استاد متکی ... حالا این وسط کسایی پیشرفت میکنن که برن دنبال علم
    تعریف دانشجو همینه

سخن بسیار است و حال تایپ کردن ندارم :mrgreen:
    کمتر به سایت میام .....
    2006/08/18
    510
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط حسین فرهمندفر
    شنيدم هند هم دانشگاه هاي خوبي داره كه مداركشون توي ايران اعتبار داره . اينو گفتم شايد به درد كسي بخوره :nerd:

دوستان كسي از شهريه دانشگاه هاي كشور هاي آسيايي خبري نداره ؟ هندوستان مالزي و ..... ؟

اگه كسي آماري داره لطف كنه بذاره تا ماهم بيشتر بدونيم

با تشكر پيشاپيش
    هند مدرک مهندسی ایران رو قبول نداره نه ازاد نه سراسری

شهریه دانشگاه ها ی مالزی هم حدود 2 میلیون در میاد utm 1 milion
    کمتر به سایت میام .....
    2008/11/02
    363
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط بهرام

اولا مگه دانشگاه ازاد چشه ؟ دوما مشکل ما ایرانی ها همیشه این بودن که دنبال مقصر میگردیم حالا این وسط مشکل شده دانشگاه ...... تا این تفکر وجود داره جای پیشرفتی نیست ...

بار علمی دانشجو های ایران مطمئن باشید که از خیلی جاهای دیگه بیشتره ولی تو ایران دانشجو تتبل بار میاد و فقط به جزوه استاد متکی ... حالا این وسط کسایی پیشرفت میکنن که برن دنبال علم
    تعریف دانشجو همینه

سخن بسیار است و حال تایپ کردن ندارم :mrgreen:
    سلام
    من قصد جسارت در حق دانشگاه آزاد نداشتم منظورم از جمله درحد دانشگاه آزاد خودمونه این بود که شهریه اش در حدود ارشد دانشگاه آزاد هست .. ... :smile:
    من خودمم دانشجوی همین دانشگاه آزاد هستم / بله در مورد کسب علم هم موافقم توی دانشگاه چیزی یاد نمیگیری آخرشم ممکنه نتیجه ظاهری خوبی از نظر معدل نداشته باشی اما اون کسی برنده است که منتظر این نباشه که استاد بهش یاد بده خود دانشجو باید بره دنبال یادگیری..که البته متاسفانه ما از اول دبستان یاد گرفتیم که همه چی رو آماده بهمون بدن،همینه که گاهی دیر یادمون میفته که باید خودمون هدفمون رو تعیین کنیم و دنبال هدفمون باشیم نه اینکه منتظر باشیم ببینیم چی پیش میاد یا .. من دانشجو اشتباه میکنم که خودم دنبال یادگیری نمیرم .. کسی مقصر نیست اما ایکاش قدرشون رو بدونن که سر خورده نشن قدر این زحمت و تلاش..نه اینکه چون دانشگاه ایکس هست یا دختر ... بگن نه تو نمیتونی ... ایکاش به همه یه بار فرصت داد تا خودشون رو بسنجن.خدای بزرگ هم به همه بنده ها یه بار فرصت زندگی تو دنیا رو داده اما توی این فرصت هرگز تنهاشون نمیذاره... ایکاش ما بنده ها هم اینجوری بودیم...
    برای تک تک بچه های ایران آرزوی پیروزی و موفقیت دارم ...

[url=http://wiki.eca.ir/]

مهمان عزیز شما حق دیدن لینک ها را ندارید

[/url
    2008/03/02
    گيلان ( لنگرود )
    252
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط بهرام

هند مدرک مهندسی ایران رو قبول نداره نه ازاد نه سراسری

شهریه دانشگاه ها ی مالزی هم حدود 2 میلیون در میاد utm 1 milion

چند تا سوال اينجا پيش مياد :

1) هند هيچ كدوم از مدارك ايران رو قبول نداره يا ..... ؟!؟!؟!

آخه يكي از دوستهاي دختر عموي بنده ادامه تحصيلشو رفت هند (براي ارشد) مدرك ليسانسش هم اگه اشتباه نكنم زيست سلولي ملوكولي بود ( دقيقا يادم نيست ماجرا مال 3 سال پيش هستش)

2) همه دانشگاه هاي مالزي اينقدر شهريه هاشون بالاست؟ آخه من شنيده بودم داشگاه مالايا (اگه اسمشو درست گفته باشم :mrgreen: ) هزينه شهريه اش بالاست كه بين 2 تا 3 ميليونه (البته استادمون ميگفت اين آمار مال پارسال يا بلكه 2 سال پيش هست يه وقت الان خيلي بالاتر رفته باشه )

ممنون از راهنمائياتون
    شيطان كه رانده گشت يك خطا بيشتر نكرد خود را براي سجده آدم رضــــا نكرد
    شيطان هـــزار مرتبه بهتر ز بي نـــــــــــماز او سجده را بر آدم و اين بر خدا نكرد
    2006/08/18
    510
    0

دانشگاه مالایا شهریه اش بین 2 تا 3 میلیون متغیر هست و تفاوت چندانی با سال های قبل نکرده در بالا گفتم که هند مدرک مهتدسی ایران رو قبول نداره نه سراسری نه ازاد ولی بقیه رشته ها رو قبول داره

دانشگاه مالایا هم شرایطش سخته و به راحتی پذیرش نمی ده ==> معدل لیسانس حداقل 16 و ایلتس 6 به بالا (برای رشته های دیگه مثل حقوق و .... ایلتس 7 )
    کمتر به سایت میام .....
    2009/03/31
    تهران
    115
    0

منم دانشجو دانشگاه آزادم :wow:، البته الان دارم زورم رو می زنم که فوق ایران قبول شم، اما یه نگاهی هم به دانشگاه های خارج دارم، یه براورد هزینه کردم برای تحصیل تو انگلستان، برای ارشد حدود 80 میلیون :cry2:پول لازمه، البته یکی از دوستان می گفت ترمی 20 تا 35 میلیون لازمه، و در بعضی از رشته ها هم با یک ترم یکساله تمام وقت میشه مدرک فوق رو گرفت
    کسی که باهاش صحبت کردم، گفت اگه نمره IELTS کمتر از 6 باشه، باید توی یه دوره 1 ساله آموزش زبان در یکی از دانشگاه های انگلیس شرکت کنی که حدود 5000 یورو هزینه داره، ولی در عوضش یه مدرک دیپلم زبان انگلیسی معتبر هم می دهند
    2008/09/28
    346
    0

با عرض سلام و تشکر بابت راهنمائی تمام اساتید
    من خودم یه مقدار دقیق تر پیگیر شدم
    برای استرالیا معدل زیر 15 لیسانس ، کاردانی محسوب میشه و مدرک زبان هم میخواد ، ضمنا هزینش سالی حدود 30 میلیون تومانه.واسه انگلستان هم به همین صورت
    دانشگاههای سوئد و کلا بقیه کشورهای اروپائی یه کم شرایطشون متفاوت تره و از لحاظ هزینه به مراتب پائین تر
    مالزی و هندوستان رو هم که خودتون بهتر از بنده در جریانید :mrgreen:
    ولی اگر با این اوصاف دردسرش زیاد باشه من در کل از این تصمیم منصرف میشم چون اونقدر ارزش نداره oo:

مهمان عزیز شما حق دیدن لینک ها را ندارید

2008/03/02
    گيلان ( لنگرود )
    252
    0

البته يه موضوع فراموش نشه. دوستان رو نميدونم ولي خود من جدا از هزينه ها و مشكل هاي ديگه اول ارشد رو داخل كشور در اولويت قرار ميدم حالا اگه به هر دليلي داخل كشور نتونم به هدفم برسم شايد به فكر دانشگاه هاي خارج كشور بيوفتم.

موفق باشيد ...
    شيطان كه رانده گشت يك خطا بيشتر نكرد خود را براي سجده آدم رضــــا نكرد
    شيطان هـــزار مرتبه بهتر ز بي نـــــــــــماز او سجده را بر آدم و اين بر خدا نكرد
    2009/10/16
    1
    0

من می تونم در مورد یک دانشگاه توی فنلاند بهتون اطلاعات بدم:

International Master Program in IT یا همان IMPIT وب www.impit.org
    در مقطع فوق لیسانس هر ساله حدود 20 نفر دانشجو از سراسر دنیا پذیرش می کنه و برای دانشجویانی که لیسانس خود را در زمینه کامپیوتر،فناوری اطلاعات یا ریاصیات کاربردی گرفته اند مناسبه.
    وب سایت مربوطه:www.impit.org
    از مزایای این برنامه این است که تحصیل رایگان می باشد و شما نیاز به پرداخت هیچ پولی به دانشگاه نیستید.
    هرساله تعداد محدودی بورس نیز در دانشگاه به دانشجویان داده می شود که درصورت کمی خوش سانی می توان این بورس ها رو گرفت.
    طول این دوره به صورت معمول دو سال است که سال اول آن دانشجویان باید تعداد معینی واحد را باید پاس کنند.
    در سال دوم معمولا دانشجویان در گیر یک پروژه فناوری اطلاعات می شوند و این جاست که اگر کسی هدف کار کردن در شرکت های فنلاندی رو داره می تونه اقدام کنه بعد هم زمان یا بعد از جند ماه شروع به کار بر روی پایان نامه خود می کنند.

رشته بعدی
    Master Program is the CBU ICT in Joensuu university وب سایت: http://cs.joensuu.fi/CBU/
    این رشته قسمتی از برنامه Finnish-Russian Cross-Border University است
    در این برنامه دانشجویان در رشته Information and Communications Technology
    در تعدادی از دانشگاه های فنلاند و روسیه تحصیل می کنند که یکی از دانشگاه های فنلاند همین دانشگاه Joensuu هستش. این برنامه خیلی جالیه چون آخر کار شما چند مدرک فوق لیسانس از چند دانشگاه مختلف دارید و باز تحصیل رایگان می باشد و شما نیاز به پرداخت هیچ پولی به دانشگاه نیستید.این رشته از ماه دیگه می شه برای ترم بهارش اقدام کرد.
    سایت مربوطه:www.cbu.fi

آخرین مورد Color in Informatics and MEdia Technology
    این برنامه مربوط به همون بورس معروف Erasmus Mundus هستش
    The study program is broadly interdisciplinary, encompassing photonics, computer vision and imaging science, computer science and multimedia technology as a mix of relevant theoretical and practical knowledge.
    Program includes 4 countries: Finland, Norwegian, Spain and France.
    For more information look here:
    http://www.master-erasmusmundus-color.eu/

در پایان باید پرو های تحقیقاتی این دانشگاه رو براتون معرفی کنم:
    این قسمت رو انگلیسی می نویسم :
    Educational technology group: main research direction are novel tools for learning, e-learning, mobile learning, pervasive technologies.
    http://cs.joensuu.fi/pages/edtech/
    Color group: main research directions are color, color imaging, color image analysis, and color vision research
    http://spectral.joensuu.fi/
    Speech and Image Processing group: main research directions are pattern recognition, data mining and compression
    http://cs.joensuu.fi/sipu/
    Software group: main research directions are Digital Accessibility Research , User Interface Design, Usability and Software Process Studies
    http://cs.joensuu.fi/pages/se/
    Psychology of Programming: main research directions are psychological aspects of programming, behavior in programming tasks (such as design, coding, and debugging), developing tools for programmers in these tasks
    http://cs.joensuu.fi/pages/pop/index.html
    you can get more information about it from the website:http://www.joensuu.fi/tkt/english/valikko/index_4.html
    امیدوارم مفید باشه
صفحه 3 از 3 نخست 123
نمایش نتایج: از 21 به 29 از 29