اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

نرم افزار تبدیل متن فارسی به کد هگز برای تابلو روان

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

نرم افزار تبدیل متن فارسی به کد هگز برای تابلو روان

سلام

نرم افزار تبدیل متن فارسی به کد هگز برای تابلو روان رو می خواستم یا با چه روشی این کار رو بکنم

پاسخ : نرم افزار تبدیل متن فارسی به کد هگز برای تابلو روان

سلام

یه سرچ بکن ، من یه برنامه + سورسش رو به زبان بیسیک گزاشتم، خیلی کمکت میکنه...

موفق باشید

دیدگاه

سلام من با برنامتون نتونستم کار کنم چو ن نمی تونم متن رو کجا بنویسم ودر نهایت هم بری ذخیره شدن پیغام میده ( این قسمت رو برای تمرین خودتون کامل کنید) ومن هم VB بلد نیستم لطفا راهنمایی کنین
      ا

دیدگاه

این برنامه کدهاش واسه تابلو چند سطری هست ؟!

فارسی هم که ساپورت نمیکنه انگار هیچی !
        موفقيت = يك درصد نبوغ ، 99 درصد عرق ريختن
        (اديسون)

دیدگاه

http://electrorc.blogfa.com/post-25.aspx

دیدگاه

مهندس این برنامه کلمه ها و حرف ها رو چسبیده به هم و نا خوانا نشون میده !

واسه چه اندازه تابلویی طراحی شده این برنامه ؟؟
            (اديسون)

دیدگاه

نوشته اصلی توسط saeed450
              اره اون برنامه واسه سر کار گذاشتن ملت بوده :biggrin:
              بهتره به جای اینکه ماهی برای کسی بگیری ، ماهیگیری رو یادش بدی!

سورسش رو الکی نزاشتم! حتما به کاری میاد... .در ضمن کمتر جایی (من که جایی ندیدم!) سورس چنین برنامه ای رو میزارن!

موفق باشید

دیدگاه

سورسش که توی اون تاپیک نبود .میشه لینک بدید ؟
                (اديسون)

دیدگاه

http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=32848.0

با 2 سرور...

زبان برنامه نویسی VB6

موفق باشید

دیدگاه

این برنامه کدهاش واسه تابلو چند سطری هست ؟!

فارسی هم که ساپورت نمیکنه انگار هیچی !

امان از دست شما نوادگان کوروش...تنبلی نکنید :eek:

قربون چشا عسلت برم.... دیتاش برای استاندارد 8*8.

مگه نشنیدی میگن تابلو روان خر کاری داره....دقیقا منظورشون این بوده....برا بزرگتر باید خودت زحمتشو بکشی :angry:

البته یه سری نرم افزارها هست که همه چی داره..افکت هم برات میزنه...ماچت هم میکنه...بندری هم میرقصه...(مثل تابلو دور زمین استادیوم آزادی) :eek:

اما توی این روزگار پست مادی کسی ....بدون پول... آب دهان هم تو صورت آدم نمیندازه oo:

برای فونت فارسی هم توی همون سایت لاچینی یه خورده بگردی یه فایل Excel داره :biggrin:

به نظر من هم یاد دادن ماهی گیری خیلی بهتر از ماهی دادن. ..چون یه موقع تو میبینی یه ماهی باید بخوری که هیچکس نداره تا بهت بده :mrgreen:

موفق باشی عزیز جان
                    خوب بودن تنها ویژگی ای است که برای دستیابی به آن نیاز به هیچ استعدادی نیست.... دکتر قمشه ای

دیدگاه

...........
                      اره حالا سورساشو گیر میارم میشینم پاش .بابا اینقدا آماده خور نیستیم :cry2:فقط الان تنها مشکلم افکت هست. یه توضیح مختصر میدید چه جوری میشه افکت ایجاد کرد واون که دیگه فرق نمیکنه تابلوش چند در چن باشه ؟

یه سوال دیگه برای یه تابلو 32 سطری و 128 ستونی به نظرت همون لچ های 573 و یه دونه 2803 نور ال ای دی ها کم نمیشن ؟ در عمل

ایاهر چقدر که این تعداد سطرها و ستون ها زیاد بشن میشه از همین افزایش لچ بصورت موازی استفاده کرد ؟
                      (اديسون)

دیدگاه

ممنون از بابا کورش

منظورم افکت های فلش بود .چه جوری و با چه برنامه نوشته میشن؟
                        میشه بگید به جای 573 از چه بافری باید استفاده کنم؟

اینو هم فک کنم باید برعکس نوشتی !
                        میخوای عمرتو تلف کنی؟ ایران دانشگاه نرو! بشین خونت(باید بشه تلف نکنی)
                        (اديسون)

دیدگاه

نواده کوروش جون سلام

اینو هم فک کنم باید برعکس نوشتی !
                          میخوای عمرتو تلف کنی؟ ایران دانشگاه نرو! بشین خونت(باید بشه تلف نکنی)
                          اگه یه خورده با دید و دقت بهتری جملمو بخونی متوجه میشی منظور منم همونیه که تو میگی...اما سوزناکتر :mrgreen:....اگه خواستی بگو تا بگم.

منظورم افکت های فلش بود .چه جوری و با چه برنامه نوشته میشن؟
                          آها...آها... الان دیگه پاتو گذاشتی روی مین....بمب!!
                          ببین عزیزجان..راستش موضوع از این قراره که افکتها توسط چند شرکت نسبتا کلفت و با برنامه هایی که اونا خودشون طراحی کردن، طراحی میشه و طبق

جمله معروف (توی این روزگار کسی مفتی توی صورت آدم........) اونا برای دادن، اول میگیرن....(منظورم اینه که برای دادن اطلاعات، اول پول میگیرن) :mrgreen:

اگه پیشنهاد منو میخوای...شما اصول تابلو رو کامل یاد بگیر...فکر افکتها زیاد نباش.اگه قرار شد روزی به امید خدا توی شرکتی که کارش تابلو روانه کار کنی...دیتای افکت به شما داده خواهد شد.

میشه بگید به جای 573 از چه بافری باید استفاده کنم؟
                          :eek:راستش 21 سال پیش که 74573 لچ بود....نه بافر. برای بافر میتونی از 74244 خودمون استفاده کنی

موفق باشی
                          خوب بودن تنها ویژگی ای است که برای دستیابی به آن نیاز به هیچ استعدادی نیست.... دکتر قمشه ای

دیدگاه

سلام بابا کورش
                            میدونم قسمت اولش سوالی و تعجبی هست.
                            راستش اصل کار خب همون هاست .من حالا یه تابلو بسازم.بعد یکی زنگ زد گفت میخایم یه همچین چیزی من بگم افکت هاشو بلد نیستم ؟ :cry:
                            اصلا قیمتش چنده ؟ یه فی بده دستمون باشه
                            یه نیگا هم به این بنداز تا نرفته جزو خاک خورده ها
                            http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=36672.0
                            (اديسون)

دیدگاه

میدونم قسمت اولش سوالی و تعجبی هست.
                              نواده کوروش جون...اشتباهت همینجاست.علامت تعجب جلوی جمله دومه.

منظورم اینه که اگه میخوای وقتت رو تلف کنی....با دانشگاه رفتن تلف نکن.....چون اگه بشینی خونت هزینش خیلی کمتر از دانشگاه رفتنه و وقتت رو هم تلف کردی....

یعنی اگه خونت بشینی هم پول ندادی و هم وقتت تلف شده....

یعنی اگه بری دانشگاه وقتت تلف شده اما پول دادی....

یعنی.........

وای دیگه از نفس افتادم ....امیدوارم ملتفت شده باشی.

راستش اصل کار خب همون هاست .من حالا یه تابلو بسازم.بعد یکی زنگ زد گفت میخایم یه همچین چیزی من بگم افکت هاشو بلد نیستم ؟
                              اصلا قیمتش چنده ؟ یه فی بده دستمون باشه
                              نواده کوروش ؟؟!!...جلو قاضی و ملق( یا شاید ملغ) بازی؟؟؟

چطور وقتی بالای 10 برابر پول قطعاتت از اون بدبختی که تلفن زده پول میگیری....با دمت گردو میشکنی؟؟ ....

عب نداره بشین افکت رو بنویس تا پولت حلال بشه. :mrgreen:

عزیزجون...راستش من هیچ وقت آبم با شرکتای خصوصی تو یه جوب نمیره. تا اونجایی هم که میدونم اونا نرم افزار رو بهت نمیدن. تو پول میدی و اونا بهت افکت رو میدن.

احتمالا هم اونقدر گرون هست که خودت به این نتیجه میرسی که بنویسیش بهتره.
                              :mrgreen:
                              موفق باشی

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                              X