اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

برای این باند چه آمپی باید بسازم

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

برای این باند چه آمپی باید بسازم

سلام

این آدرسشه :
    http://www.crutchfield.com/p_1089613I/Infinity-Reference-9613i.html?tp=91&tab=features_and_specs

ولی اگر باز نشد rms=100W , Peak Power=300w آ‌اصلا این مشخصات یعنی چی؟ راستی امپدانسشم 4 اهمه

پاسخ : برای این باند چه آمپی باید بسازم

اون peak power رو نمیآ‌دونم. اما معمولاً توان rms رو در نظر میآ‌گیرن. یعنی یه آمپلی فایر 100w لازم داری. امپدانس هم مهمه. یعنی آمپلی فایر شما باید واسه امپدانس 4 اهم طراحی بشه. اگه از آی سی های stk استفاده کنی که کارت راحت میشه و میآ‌تونی از بین مدل هاش یکی رو با این مشخصات انتخاب کنی.

دیدگاه

ممنون از راهنماییتون واسه تغذیه این ای سی های STK باید ولتاژ + و - بسازم تو ماشین! معمولا چطوری میسازن!؟

دیدگاه

خوب اگه واسه ماشین بخوای که مشکل میشه. تغذیه این آی سی ها حدود 50 ولت دوبل هست. تو ماشین هم که 12 ولت داریم. یعنی مجبور میشی از این مبدل های dc به dc استفاده کنی. با توانی که شما نیاز داری فکر کنم قیمت بالایی داشته باشه. من قیمت دستم نیست
        ولی گذشته از اینا، ساختن آمپلی فایر واسه ماشین با در نظر گرفتن وقت و هزینه و این همه مارک های جورواجور و جدیداً ارزون توی بازار ... . به صرفه نیست

دیدگاه

دقیقا دوستمون درست میگن به صرفه نیست ،، شما میتونی برا یجفت باند اگر فقط داری یدونه امپ دوکانال دست دو بخری از ۷۰۰ الی ۱۳۰۰ بهترینش دست دو ،، تازه mb چهارکانال نو هم داریم ۱۳۷۰ به بالا حتی ،، خودتو اذیت نکن ،، بخواد جواب باشه امپت خیلی داستان داری

دلیل: ادغام دو پست برای جلوگیری از اسپم

اول باید قسمت پاور بوستر بسازی ۱۲ به ۳۰-۴۰
          بعد تو ۴ مرحله تقویت کنی ولتاژ صدارو ،، خروجی بسازی ولوم های تنظیمات و فیلترهای فرکانس بالا پایین وسط ،، اووووووووووه مطمین باش اخرم یا میزنی باندو ناکار میکنی یا وسطش ول میکنی

دیدگاه

دلیل: ادغام دو پست برای جلوگیری از اسپم

نوشته اصلی توسط Ei8ht نمایش پست ها
            سلام دوستان میخوام برای ۱۶ باند ۳۰ وات =۴۸۰ استریو آمپلی فایر تهیه کنم اگر کسی میتونه راهنمایی کنه ممنون میشم
            میخوام بدونم چه آمپلی میتونم استفاده کنم و اگر ماژول تهیه کنم باید حتما قدرتش برابر باشه بیشتر نمیشه؟
            چون به توان های گفته شده نمیتونم اطمینان کنم

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
            X