اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

گرفتن حداکثر نور از led

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

گرفتن حداکثر نور از led

سلام

آیا تکنیکی وجود دارد که از یک led بیشترین نور ممکن رو دریافت کنیم ؟

من برای راه اندازی یک مجموعه led دو روش رو تست کردم ، هم اینکه مثل همیشه ولتاژ دادم دو سرشون و هم یکبار از منبع جریان برای راه اندازی اون ها استفاده کردم نور در هر دو حالت یکسان بود

حتی در جایی شنیده بودم که led های سفید در یک فرکانس مشخص بیشترین نور رو دارند ، با این که به نظرم غیر منطقی میومد تست کردم ولی نور تفاوتی نداشت
    آیا روش خاصی وجود دارد که بتوان از led حاکثر نور رو گرفت ، شامل روش های اپتیک ارزان قیمت یا سایر روش ها

آیا دادن یک پالس با دامنه ولتاژ زیاد ولی با عرض کم می تونه نوری بیشتر از نور در حالت عادی رو برای ما ایجاد کنه ؟

ممنونم
    :bye

پاسخ : گرفتن حداکثر نور از led

سلام کلا led ها اگه با جریان نامی خودشون کار کنن حداکثر نور رو دارن ولی عمرشون کم می شه یکی از تکنیک ها رو که شما فرکانس گفتید ولی من شنیدم که اگه سر led ها رو یکم فرز بگیری و یک سمباده نرم هم بزنی نور بیشتری پخش می کنه
    انجمن LABVIEW
    http://www.eca.ir/forum2/index.php?board=279.0
    اموزش ميكروكنترلرهاي AVR به زبان ساده
    http://www.eca.ir/forum2/index.php/topic,7070.0.html

دیدگاه

پاسخ : گرفتن حداکثر نور از led

نوشته اصلی توسط علی یعقوبی
      سلام

آیا تکنیکی وجود دارد که از یک led بیشترین نور ممکن رو دریافت کنیم ؟

من برای راه اندازی یک مجموعه led دو روش رو تست کردم ، هم اینکه مثل همیشه ولتاژ دادم دو سرشون و هم یکبار از منبع جریان برای راه اندازی اون ها استفاده کردم نور در هر دو حالت یکسان بود

حتی در جایی شنیده بودم که led های سفید در یک فرکانس مشخص بیشترین نور رو دارند ، با این که به نظرم غیر منطقی میومد تست کردم ولی نور تفاوتی نداشت
      آیا روش خاصی وجود دارد که بتوان از led حاکثر نور رو گرفت ، شامل روش های اپتیک ارزان قیمت یا سایر روش ها

آیا دادن یک پالس با دامنه ولتاژ زیاد ولی با عرض کم می تونه نوری بیشتر از نور در حالت عادی رو برای ما ایجاد کنه ؟

ممنونم
      :bye
      سلام
      این روش به شدت عمر مفید LED رو کم می کنه
      درایو جریان بهترین روش ممکنه

موفق باشی
      دستی از دریا خواهد آمد...

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
      X