اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

چگونه بر روی بلندگو پارازیت بفرستیم

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

چگونه بر روی بلندگو پارازیت بفرستیم

سلام دوستان من تازه عضو شدم یه سوالی دارم لطفا جواب بدید:redface:

میخوام بدونم ایا میشه روی بلندگو مثل این بلندگو های شیپوری نویز فرستاد ؟ فاصله فرستنده تا بلندگو 50 متر است

پاسخ : چگونه بر روی بلندگو پارازیت بفرستیم

نوشته اصلی توسط Hadi-Zener
    سلام دوستان من تازه عضو شدم یه سوالی دارم لطفا جواب بدید:redface:

میخوام بدونم ایا میشه روی بلندگو مثل این بلندگو های شیپوری نویز فرستاد ؟ فاصله فرستنده تا بلندگو 50 متر است
    چیه دم مدرسه ای مسجدی جایی هستی؟ :biggrin:

دیدگاه

اره دم یه مدرسه هستیم که اینا به هیچ سراطی مستقیم نمی شوند هرچی میریم میگیم بابا جان ما اینجا مریض داریم سالمند داریم .... تو گوششون نمی ره کل محله از دستشون شاکین به منطقه هم شکایت کریدم اصلا اهمیت نمی دن !!
      صبح ساعت هفت و نیم شروع میکنن اهنگ برنامه چرا بود میگفت اهویی دارم خوشگله فرار کرده ز دستم کاشکی اونو میبستم رو میزارن بچه ها خیر سرشون ورزش کنن oo: بعد اهنگ های دیگه میزارن تا ساعت 8 :angry:
      تو رو خدا اگه راهی بلدین بگین دارم دیونه میشم :cry2:

دیدگاه

نوشته اصلی توسط Hadi-Zener
        اره دم یه مدرسه هستیم که اینا به هیچ سراطی مستقیم نمی شوند هرچی میریم میگیم بابا جان ما اینجا مریض داریم سالمند داریم .... تو گوششون نمی ره کل محله از دستشون شاکین به منطقه هم شکایت کریدم اصلا اهمیت نمی دن !!
        صبح ساعت هفت و نیم شروع میکنن اهنگ برنامه چرا بود میگفت اهویی دارم خوشگله فرار کرده ز دستم کاشکی اونو میبستم رو میزارن بچه ها خیر سرشون ورزش کنن oo: بعد اهنگ های دیگه میزارن تا ساعت 8 :angry:
        تو رو خدا اگه راهی بلدین بگین دارم دیونه میشم :cry2:
        بنام خدا
        با سلام

از راه قانونی حتما به نتیجه میرسید ،( نیروی انتظامی ) .... مقداری پیگیری را بیشتر نمایید ، و اگر باز هم به نتیجه مناسب نرسیدید !!!.............................!!!

دیدگاه

با تفنگ بادی سوراخ کن

دیدگاه

نوشته اصلی توسط امیر معیری

بنام خدا
            با سلام

از راه قانونی حتما به نتیجه میرسید ،( نیروی انتظامی ) .... مقداری پیگیری را بیشتر نمایید ، و اگر باز هم به نتیجه مناسب نرسیدید !!!.............................!!!
            تمام راه های قانونی ای که فکرش رو بکنید رفتیم شهرداری - نیرو انتظامی - اموزش پرورش و ....... هیچ نتیجه ای نداشته جز این که بنده و پدر و بقیه اعضای محله رو از کار و زندگی انداخته

لطفا کمک کنید یه راهی پیدا کنم برای از کار انداختن این اعذاب الهی

دیدگاه

فکر کنم اون دوستمون که گفت با تفنگ بادی برای شروع خوبه ولی ممکنه وقتی فهمیدن سپر دفاعی بزارن جلوش !

1 راه دیگم اینه که مدیر مدرسه رو بکنید توی گونی و یه گپ دوستانه باهاش بزنید و آینده رو براش ترسیم کنید! :biggrin:

ولی حالا خارج از شوخی شما کار زیادی نمی تونید بکنید باید باهاشون کنار بیاین که اقلا صدا رو کم کنن و ورزش صبح گاهی رو بدون صدا انجام بدن! البته اینم بگم که اگه من بودم ( چون خیلی خیلی لج بازم میرفتم یه بلایی سر کلرشون می اوردم یا برق و تلفن خونه هه ...

یبارم من یه کاری کردم یه آکاردئون زن بود یه آمپلی کوچیکم بسته بود به خودش و صدای گوش خراش خودشو آکاردئون رو تقویت میکرد و میومد تو کوچمون انقدر میزد میزد میزد تا بهش یکی پول بده بره وگرنه مگه میرفت!

منم یه یه بار که اومد رفتم هرجی پخشو آمپ توی خونمون بود روشت کردم آهنگ و یه آهنگ منتخب از آقای Antonio Bucheli ( اپروا میخونه ) گزاشتم تا ته صداشو زیاد کردم! :biggrin: شرش کم شد ولی دوباره اومد منم دوباره همون آهنگو گزاشتم دیگه نیومد.!

ولی داداشم که نت موسیقی میشناسه گفت تو باید یه آهنگ هم گام و هم ریتم اگر اشتباه نکرده باشم با آهنگی که اون داره میزنه براش میزاشتی !

شمام تنها راهت بنظرم اینه یدونه از اون بلندگو ها ی خودشون بگیر صبحا ناشتا برای خودتونو همسایه ها آهنگ پخش کن ببین شاید جواب داد

دیدگاه

نوشته اصلی توسط arvinfx
                فکر کنم اون دوستمون که گفت با تفنگ بادی برای شروع خوبه ولی ممکنه وقتی فهمیدن سپر دفاعی بزارن جلوش !

1 راه دیگم اینه که مدیر مدرسه رو بکنید توی گونی و یه گپ دوستانه باهاش بزنید و آینده رو براش ترسیم کنید! :biggrin:

ولی حالا خارج از شوخی شما کار زیادی نمی تونید بکنید باید باهاشون کنار بیاین که اقلا صدا رو کم کنن و ورزش صبح گاهی رو بدون صدا انجام بدن! البته اینم بگم که اگه من بودم ( چون خیلی خیلی لج بازم میرفتم یه بلایی سر کلرشون می اوردم یا برق و تلفن خونه هه ...

یبارم من یه کاری کردم یه آکاردئون زن بود یه آمپلی کوچیکم بسته بود به خودش و صدای گوش خراش خودشو آکاردئون رو تقویت میکرد و میومد تو کوچمون انقدر میزد میزد میزد تا بهش یکی پول بده بره وگرنه مگه میرفت!

منم یه یه بار که اومد رفتم هرجی پخشو آمپ توی خونمون بود روشت کردم آهنگ و یه آهنگ منتخب از آقای Antonio Bucheli ( اپروا میخونه ) گزاشتم تا ته صداشو زیاد کردم! :biggrin: شرش کم شد ولی دوباره اومد منم دوباره همون آهنگو گزاشتم دیگه نیومد.!

ولی داداشم که نت موسیقی میشناسه گفت تو باید یه آهنگ هم گام و هم ریتم اگر اشتباه نکرده باشم با آهنگی که اون داره میزنه براش میزاشتی !

شمام تنها راهت بنظرم اینه یدونه از اون بلندگو ها ی خودشون بگیر صبحا ناشتا برای خودتونو همسایه ها آهنگ پخش کن ببین شاید جواب داد
                نه این طوری نمیشه اون وقت همسایه ها میان از من شکایت میکنن می برنم کهریزک :cry:
                عجیبه اینجا سر درش نوشتین انجمن تخصصی برق الکترونیک اون وقت کسی نمی دونه ما باید چیکار کنیم !؟ :question:

دیدگاه

با همسایه ها هماهنگ کن خوب ! ببین باید یه کاری بکنی که یا قانع بشن یا مجبور! ظاهرا" قانونا" نمیتونین کاری بکنید پس باید یکم خودتون مشکل رو کمتر کنید!

درضمن برق و الکترونیک همه چیزی که ما میخایم رو نیمتونه محیا کنه!

دیدگاه

راه علمیش اینه :

یه باریکه اشعه لیزری با توان بالا رو رو به سمت بلندگو بگیری تا کل سیستم بسوزه .

راه غیر علمی که من توصیه می کنم :

منزل رو عوض کنید.

همه خونه های نزدیک مدرسه همین مشکل رو دارند.
                    انجمن طراحی مدارهای مایکرویو(فرکانس بالا)(http://www.eca.ir/forum2/index.php?board=283.0)
                    انجمن شبکه های عصبی(http://www.eca.ir/forum2/index.php?board=207.0)

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                    X