اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

پروژه دماسنج با avr و مانیتورینگ بر روی کامپیوتر با vb.net

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پروژه دماسنج با avr و مانیتورینگ بر روی کامپیوتر با vb.net

سلام خدمت تمامی دوستاران الکترونیک
    من این تاپیک را زده ام تا با کمک همدیگر بتونیم این پروژه را طراحی و اجرا کنیم .
    البته من با vb.net و میکرو کار کرده و برنامه نویسی با vb.net را هم بلدم اما ارسال داده ها به خارج سییستم را هنوز درست نمی دانم .
    و همچنین اساس ساخت یک دماسنج را هم درست نمی دانم از دوستان خواهش می کنم در این بحث شرکت کنند تا با کمک همدیگر بتونیم این پروژه را بسازیم

پاسخ : پروژه دماسنج با avr و مانیتورینگ بر روی کامپیوتر با vb.net

شما کدوم قسمتش رو مشکل دارید؟
    کنکوری 90 ديروز،آ‌دانشجو مهندسي نرم افزار پلي تكنيك امروز!

دیدگاه

سلام. من این پروژه رو کامل برای یکی از دوستانم انجام دادم. که برنامه میکرو به زبان C و نرم افزار PC رو با net. نوشتم.
      البته نمایش روی LCD گرافیکی با فونت فارسی هم داره. و اطلاعاتو با یک MAX232 به PC میفرسته و میگیره.
      اگه به دردت میخوره بگو برات میفرستم.
      ..........................................
      البته ممکن یکم طول بکشه تا همه فایلاشو جمعو جور کنم. :job:

دیدگاه

سلام . شما 2 گزینه اصلی برای ارتباط با دستگاهتون دارید .
        1- rs232
        2- network

روش اول ارزونترین و بی دردسر ترین راه هست و سریع هم جواب میگیری ولی در فاصله کم میتونی کار کنی
        روش دوم یک کم زمانبر هست ولی خیلی بهتر جواب میده .
        من الان برای دستگاه حضور و غیابی که ساختم یک دونه telnet server ساختم و تمای اطلاعات مورد نیاز رو از دستگاه میگیرم و از راه دور میتونم تمامی پشنهای دستگاه رو تنظیم کنم و حتی کل مجموعه رو ریست سخت افزاری کنم .
        اگه مایل بودی از روش دوم استفاده کنی میتونم کمکت کنم
        نوفن پردازش هوشمند

دیدگاه

سلام
          هم از شما تشکر می کنم msn4561 و هم از پشه 007 که وقت گذاشتین این موضوع را خواندید.
          آقای msn4561 لطفا فایلاشا اگه می شه برام بفرستید ممنون می شم تا منم کمکم اونارا روسایت بزارم تا بچه ها هم از آن استفاده کنند ممنونن می شوم.
          و آقای پشه 007 از شما هم ممنونم بیایید این پروژه را با هم با استفاده از network بسازیم البته در یک مو ضوع جدید کمکم تا بچه ها هم از آن استفاده کنند البته اگر اطلاعات و یا پروژه ای از این نوع ارتباط و یا rs232 دارید برایم بگذارید ممنون میشوم.
          منتظرم
          mimos_esfahan@yahoo.com

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X