اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

shunt relay trip

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

shunt relay trip

سلام
    یک سوال راجع به رله شنت( shunt relay trip ) مربوط به circuit breaker کردم پاسخی دریافت نکردم شاید بد مطرح کردم این رله در کنار رله Under voltage در circuit breaker نصب می شود و نوعی حفاظت انجام می دهد و من سوالم نحوه تحریک شدن آن می باشد یعنی در چه صورتی trip میدهد
    با تشکر :cry2:
    مهرت به اتفاق ملاحت جهان گرفت آري به اتفاق جهان مي توان گرفت

پاسخ : shunt relay trip

سلام
    رله تریپ کنار CB نصب نمی شود بلکه در تابلوی حفاظت نصب می شود. کلا رله هست که فرمان تریپ یعنی باز شدن را به CB می دهد. اگر رله under voltage باشد در صورت پائین بودن ولتاژ فرمان تریپ ر صادر می کند و از آنجایی که رله گران است و CB جریان بالایی می کشد ممکن است در اثر عملکرد نامناسب رله بسوزد برای همین یک رله کمکی به نام رله تریپ سر راه رله اصلی یعنیunder voltage و یا هر رله دیگری می گذارند تا فرمان تریپ از طریق رله ارزان قیمتتری به کلید صادر شود. باز هم اگر ابهامی بود در خدمتم

دیدگاه

پاسخ : shunt relay trip

با تشکر اما گویا من بازم نتونستم منظورم را خوب بفهمونم :eek:
      یک کلید هوایی 2500 آمپر دارم که به دو رله Under Voltage و رله شنت مجهز می باشد و همانطور که گفتید رله Under Voltage در صورت افت ولتاژ ورودی به کلید فرمان قطع می دهد حال سوال من رله شنت است shunt relay trip که چه موقع فرمان قطع به کلید هوایی میدهد؟؟؟؟؟؟؟؟ :angry:
      مهرت به اتفاق ملاحت جهان گرفت آري به اتفاق جهان مي توان گرفت

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
      X