اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

زمان سنجی در پروتوس

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

زمان سنجی در پروتوس

سلام دوستان،

من دارم از پروتوس ورژن 7.2 استفاده میکنم. الان برای محاسبه ثابت زمانی یک مدار احتیاج به زمان سنج یا کرنومتر یا ساعت واقعی توی این برنامه دارم (منظورم اینه که آیا همچین تمهیدی توی برنامه گنجونده شده و یا المانی داخل برنامع هست که زمان واقعی رو به من نشون بده؟).

با تشکر

پاسخ : زمان سنجی در پروتوس

آقا یعنی هیچکس نمیدونه چطوری میشه زمان Real رو با پروتوس نشون داد؟؟!! :cry2:

دیدگاه

سلام دوست عزیز
      منظورتون چیه ؟ خب شما وقتی مدارتونو پلی میکنید همون پائین یه تایمر هست که زمان رو نشون میده و دقیق هم هست.
      در ضمن توی ابزارها و توی قسمت Virtual Instruments یه المان هست به نام Timer counter هست که زمان و فرکانس رو اندازه میگیره. شمارنده پالس هم هست(با کلیک راست میتونید تنظیم کنید)
      (البته این مال نسخه 6.9 SP5 هست)

اگر منظورتون چیز دیگه ایه دقیقتر بگید.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط freedom_truth
        سلام دوست عزیز
        منظورتون چیه ؟ خب شما وقتی مدارتونو پلی میکنید همون پائین یه تایمر هست که زمان رو نشون میده و دقیق هم هست.
        در ضمن توی ابزارها و توی قسمت Virtual Instruments یه المان هست به نام Timer counter هست که زمان و فرکانس رو اندازه میگیره. شمارنده پالس هم هست(با کلیک راست میتونید تنظیم کنید)
        (البته این مال نسخه 6.9 SP5 هست)

اگر منظورتون چیز دیگه ایه دقیقتر بگید.
        ممنون دوست عزیز؛
        آره من هر دو اونها رو دیدم و امتحانشون هم کردم اما متاسفانه هیچ کدوم روی سیستم من ریال تایم نیستن! من با کرنومتر تستشون کردم, بدبختانه هیچ کدوم زمان رو بر اساس زمان واقعی نشون نمیدن؟ خودم هم در حیرت به سر میبرم!؟

دیدگاه

سلامخدمت دوستان آیا در پروتیس جدید آیسی ساعت و آیسی uln2803وجود دارد

دیدگاه

من با 7.6 کار می کنم ULN 2803 رو داره
            آی سی ساعت چه مدلی شو می خوای :mrgreen:

اگه مردم می دونستن زمان چقدر با ارزشه دیگه هیچ وقت کفش بند دار نمی خریدن البرت انیشتن

دیدگاه

زمانی که اون پایین مینویسه کاملا درسته و اتفاقاتی که در مدار میافته بر اساس اون زمان سنج هستن. حالا اگه سیستم شما سریع باشه اون زمان سنج واقعی تر و اگه ضعیف باشه کند تر شمارش میکنه.
              اگه پروتئوس بگه که فلان اتفاق 3 ثانیه طول میکشه درسته. حالا ممکنه تو محاسبات شبیه سازی 10 ثانیه طول بده تا این اتفاق رو مدل کنه. میفهمید چی میگم؟
              بت در بغل و به سجده پیشانی ما کافر زده خنده بر مسلمانی ما
              اسلام به ذات خود ندارد عیبی هر عیب که هست در این مسلمانی ماست

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
              X