اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

flashfs for keil در lpc 2368

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

flashfs for keil در lpc 2368

سلام به همه اساتید لطفا راهنمایی کنید من keil 3.4 رو نصب کردم می خوام کار با sd mmc رو شروع کنم اما اصولا باید یه فولد حاوی هدر های مربوطه تویه پوشه به نام بمشسابس تو دایرکتوری c:/keil/am/rl/flashfs باشه که نیست کسی لینک دانلودی چیزی اگه بده ممنون میشم

پاسخ : flashfs for keil

این رو تست کن

واسه 3 تا میکرو هست at91sam7x32 256 512

اگه خواستی At91sam7s رو هم دارم

ببین به جواب میرسی
    برد من متاسفانه پایه miso خراب شده

در ضمن این به روش سکتور هست
    فایل های پیوست شده
    علم چندانکه بيشتر خواني چون عمل در تو نيست ناداني

دیدگاه

ممنون از سرعت پاسخگوی تون آقا امید
      من با lpc 2368 کار میکنم کلی help وسمپل ها رو خوندم ونت برداشتم به نظرم بشه sd رو تو مد mci که تو این میکرو موجود هست راه انداخت هر چند flashfs مد si رو هم ساپورت میکنه
      متاسفانه پوشه مربوط به flashfs کلا در مسیری که باید باشه در کیل من نیست
      لطفا راهنمایی کنید

دیدگاه

والا من خیلی باهاش ور نرفتم

تو خود سایت keil بگرد ببین چیا گزاشته اونجا همیشه refrence منه و خودم همیشه توش قلت می خورم خیلی ساده گفته و اگه چیزی لازم باشه معمولا گزاشته :nice:

دیدگاه

نوشته اصلی توسط اٌمید حبیبی
          والا من خیلی باهاش ور نرفتم

تو خود سایت keil بگرد ببین چیا گزاشته اونجا همیشه refrence منه و خودم همیشه توش قلت می خورم خیلی ساده گفته و اگه چیزی لازم باشه معمولا گزاشته :nice:
          خیلی ممنونم ازنون
          میشه لطف کنید ببینید تو این مسیر این پوشه موجوده؟؟c:/keil/am/rl/flashfs

دیدگاه

نبود :cry:

ببینید داخل خود سایت keil گیرتون نمیاد؟اگه اومد نتیجه رو اینجا هم بزارید ممنون میشم

دیدگاه

متاسفانه پولی بود هیج کسی هم پ نکرده واقعا حیفه بگردیم پیداش کنیم

دیدگاه

سلام. من این دایرکتوری رو دارم. واستون میذارمش. من که 2-3 ماهی هست mmc رو در حالت عادی راه انداختم ولی هنوز نتونستم mmc رو با fat راه بندازم . اقا تونستی باهاش کار کنی یک کمکی هم به ما بکن
                http://rapidshare.de/files/48534480/FlashFS.rar.html
                به دنبال مرگ مي گشتم ... شهر به شهر، كوي به كوي، خانه به خانه و صاحب خانه اي خوابم را با نهيبش آشفته كرد ... كه چه نشستي كه اكنون بر مقبره ات سنگ مي كوبند گفتم چه خوب كه بعد از اين، طعم زندگي بس شيرين است و گوارا
                اي تو ... اي بذر نهال هستي ... اگر زنده اي دعاي خيرت را بدرقه راهم ساز ... اگر هم مردگي را تجربه مي كني، بيا با هم زنده شويم كه گويند زندگي زيباست

دیدگاه

سلام امید جان اگه میشه لطف کنی برای 7s رو هم پلود کنی ممنون میشم پیشاپیش مرسی
                  الهم عجل لولیک الفرج

فقط 313 نفر...

دیدگاه

سلام
                    اینم لینک جدید برای flash fs
                    http://www.4shared.com/file/147841574/6dfb57da/FlashFS.html
                    به دنبال مرگ مي گشتم ... شهر به شهر، كوي به كوي، خانه به خانه و صاحب خانه اي خوابم را با نهيبش آشفته كرد ... كه چه نشستي كه اكنون بر مقبره ات سنگ مي كوبند گفتم چه خوب كه بعد از اين، طعم زندگي بس شيرين است و گوارا
                    اي تو ... اي بذر نهال هستي ... اگر زنده اي دعاي خيرت را بدرقه راهم ساز ... اگر هم مردگي را تجربه مي كني، بيا با هم زنده شويم كه گويند زندگي زيباست

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                    X