ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ورود برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

جهت تبلیغ در وب سایت ECA کلیک کنید.

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8
    2009/01/26
    7
    0

مهندسي برق قدرت يا مهندسي تكنولوژي برق قدرت

من تكميل ظرفيت كارشناسي ناپيوسته آزاد 87 قبول شدم دانشگاه ني ريز مهندسي برق قدرت
    و نرفتم
    حالا باز مي خوام امتحان بدم ولي دانشگاه آزاد مهندسي ها رو برداشته و مهندسي تكنولوژي جاش گذاشته

من مي خوام نجف آباد يا خميني شهر رو بزنم
    اما با اين وضعيت دو دله شدم كه

آيا بخونم براي مهندسي تكنولوژي برق قدرت در ( نجف آباد/خميني شهر) يا همون مهندسي برق قدرت واحد ني ريز رو برم

راهنمايي كنيد خواهش ميكنم
    اين انجمن جايي شده براي سوال هاي بچه هاي برق كه بيشترشون بي جواب موندن ؟
    خواهمندم جواب منو بديد و راهنماييم كنيد

فرق اين دو تا خيليه يا نه ؟
    بازار كار ؟
    كلاس كاري ؟

اي خدا چرا ما فني ها رو اين قدر دچار مشكل ميكنن
    اين چه مملكتي شد
    2009/01/26
    7
    0

پاسخ : مهندسي برق قدرت يا مهندسي تكنولوژي برق قدرت

از همه دوستاني كه زحمت كشيدن و جواب ما رو دادن كمال تشكر را دارم

از مدير محترم سايت مي خوام كه براي سبكتر شدن بخش كنكور هر چه سريعتر پست هاي اضافي ( هرزه ) مثل اين پست قبليم كه به لطف دوستان بي جواب مونده رو پاك كنن

و من ا... توفيق

يه سرباز وظيفه
    2009/01/26
    7
    0

یکی یه جواب بده
    2008/05/10
    32
    0

میفهمم چی میگی اینجا ادم پیر میشه تا جواب بگیره
    سالها باید انتظار بکشی
    متاسانه جواب سوالت رو نمیدونم ولی اگه میخای توی اینترنت به جوابش برسی بهتره بری سراغ سایت های forum پر بیننده تر

اسم دو تا رو واست تو pm مسیفرستم

تو قسمت مباحث متفرقه همین سایت مطرح کن شاید جواب گرفتی
    اونجا پر بیننده تره
    2006/12/19
    تهران
    711
    0

من نمیدونم نی ریز کجاست و دانشگاه چه امکاناتی داره برای رشته قدرت
    ولی اگه جای خوبی باشه بهتره تا مهندسی تکنولوژی
    بعد تمام اینها به خودت بستگی
    اینکه می صرفه برات بری اونجا یا نه . خودت کجایی و ....
    از دوستان انتظار دارید چی بگن ؟
    2007/11/02
    4
    0

سلام
    از سال 87 به بعد دانشجویانی که در دوره کارشناسی ناپیوسته قبول می شن عنوان رشته اونها مهندس تکنولوژی ... خواهد بود. این در مورد دانشگاه آزاد، دولتی و علمی کاربردی است. مثل مهندسی تکنولوژی برق، مهندسی تکنولوژی الکترونیک و ...
    با این کار دانشجوهای پیوسته کارشناسی از ناپیوسته ها یه جورایی متمایز می شن.
    من که دلیل این کار رو نفهمیدم!؟

موفق باشید
    2009/12/06
    7
    0

سلام عزيزان(اينو بالا نوشته بود:هشدار: اين موضوع طي 120 روز اخير هيچ ارسالي نداشته است.
    با اين شرايط آيا از ارسال پاسخ اطمينان داريد؟. :-)) )

بله فرق داره تو نظام مهندسي به کسي که تکنولوژي داره حکم ناظر ميدن يعني ميتونه توکارا فقط نظارت داشته باشه(توهمه ي رشته ها اين جوريه)ونمي تو نه طراحي کنه(ميتونه ها!اما ميگن بلد نيستي! :-)) oo: ) اما به کسايي که تو مدرکشون نوشته مهندسي برق حکم طراح ميدن.و اما اينا چه فرقي دارن؟فرقشون تو حقوقشونه که طراح تقريبا دو برابر ميگيره!! اين يکي از تفاوت هايي بود که من خودم شخصا از نظام پرسيدم.من خودم فني خوندم اما وقتي ديدم که اينجوري يه قضيه رفتم کارشناسي پيوسته و درسامو که تو کارداني خوندم رو تطبيق دادم و ادامه شو خوندم.يه نکته ي جالب:کسايي که ار فني ميان واحد و دروس جامع تري نسبت به کسايي که از رياضي ميان پاس ميکنن(من خودم شخصا به کسايي که از رياضي اومده بودن درس هاي هنرستانمو مگفتن.حالا بماند که به سختي مي فهميدن.)نکتهي جالب تر!!:کسايي رو که از هنرستان اومده بودن و يه سر و گردن از رياضي ها جلوتر بودن رو هيچ کس قبول نداره!!!(حالا شايد بگين هنرستاني ها هم رياضي شون خوب نيست.اما اون رياضي که توبرق لازم رو توکارداني خوندن که هيچ توکارشناسي اونايي رو هم که رياضي ها خومدن رو ميخونن!!!
    يه تفاوت ديگه اين که شهريه ي کسايي که کهرداني به کارشناسي ميخونن(همون تکنولوژي)بيشتر از کسايي هست که از ديپلم به کارشناسي ميان.
    2010/05/02
    ایتالیا-تهران(خیلی قدیما نوشهر)
    1,483
    21

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmad...
    سلام عزيزان(اينو بالا نوشته بود:هشدار: اين موضوع طي 120 روز اخير هيچ ارسالي نداشته است.
    با اين شرايط آيا از ارسال پاسخ اطمينان داريد؟. :-)) )

بله فرق داره تو نظام مهندسي به کسي که تکنولوژي داره حکم ناظر ميدن يعني ميتونه توکارا فقط نظارت داشته باشه(توهمه ي رشته ها اين جوريه)ونمي تو نه طراحي کنه(ميتونه ها!اما ميگن بلد نيستي! :-)) oo: ) اما به کسايي که تو مدرکشون نوشته مهندسي برق حکم طراح ميدن.و اما اينا چه فرقي دارن؟فرقشون تو حقوقشونه که طراح تقريبا دو برابر ميگيره!! اين يکي از تفاوت هايي بود که من خودم شخصا از نظام پرسيدم.من خودم فني خوندم اما وقتي ديدم که اينجوري يه قضيه رفتم کارشناسي پيوسته و درسامو که تو کارداني خوندم رو تطبيق دادم و ادامه شو خوندم.يه نکته ي جالب:کسايي که ار فني ميان واحد و دروس جامع تري نسبت به کسايي که از رياضي ميان پاس ميکنن(من خودم شخصا به کسايي که از رياضي اومده بودن درس هاي هنرستانمو مگفتن.حالا بماند که به سختي مي فهميدن.)نکتهي جالب تر!!:کسايي رو که از هنرستان اومده بودن و يه سر و گردن از رياضي ها جلوتر بودن رو هيچ کس قبول نداره!!!(حالا شايد بگين هنرستاني ها هم رياضي شون خوب نيست.اما اون رياضي که توبرق لازم رو توکارداني خوندن که هيچ توکارشناسي اونايي رو هم که رياضي ها خومدن رو ميخونن!!!
    يه تفاوت ديگه اين که شهريه ي کسايي که کهرداني به کارشناسي ميخونن(همون تکنولوژي)بيشتر از کسايي هست که از ديپلم به کارشناسي ميان.
    احمد آقای تازه وارد لطفا در این تاپیکها پستی ندین اون طرف 2سال پیش پرسیده
    جانم به فدای ائمه اطهار
    می دونستم تحمل مرگ اعضای خانواده خیلی سخته ولی نه تا این حد،ایکاش پدرم بیشتر می موند.روحش شاد.
نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8