اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

کمک در باره ی adxl202

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

کمک در باره ی adxl202

سلام به همه ی عزیزان Eca . من میخوام زوایای یک بازو شبیه بازوی زیر رو با دقت 0.5 تا 1 درجه اندازه بگیرم تا یه فیدبک دقیق از زاویه ها داشته باشم . اونجوری که دیدم بهترین گزینه adxl202 هست . اما من فقط در مورد این سنسور شنیدم . نه اصلا دیدمش و نه اصلا میدونم چه طور کار می کنم . لطفا یه راهنمایی اساسی کنید . خواهش می کنم من رو به تاپیک ها ی دیگه پاس ندید .

[glow=blue,2,300]آنقدر به تاريكي لعنت نفرستيد ، يك شمع روشن كنيد. [/glow]

پاسخ : کمک در باره ی adxl202

سلام.

این آی سی شتاب سنجه ، نه زاویه سنج. بهتر بگم این آی سی بعد از اینکه حرکتی رو با نیرو بهش میدین بهتون زاویه میده .
    دقتش هم اونقدرام زیاد نیس ، به طور معمو اگه از قسمت خروجی ولتاژ رو استفاده کنید از 2.1 صفر درجه به 2.5 ولت 90 درجه و 2.8 ولت 180 درجه تغییر میکنه.
    پس خلاصه موقع استفاده از ADC شما باید تو مد تفاضلی کار کنید و نکته مهم اینکه چون باید حد اقل 20 بار نمونه برداری از ADC انجام بدین، سرعت اندازه گیری تا حدی پایین میاد.

دیدگاه

پاسخ : کمک در باره ی adxl202

نوشته اصلی توسط Emid
      سلام.

این آی سی شتاب سنجه ، نه زاویه سنج. بهتر بگم این آی سی بعد از اینکه حرکتی رو با نیرو بهش میدین بهتون زاویه میده .
      دقتش هم اونقدرام زیاد نیس ، به طور معمو اگه از قسمت خروجی ولتاژ رو استفاده کنید از 2.1 صفر درجه به 2.5 ولت 90 درجه و 2.8 ولت 180 درجه تغییر میکنه.
      پس خلاصه موقع استفاده از ADC شما باید تو مد تفاضلی کار کنید و نکته مهم اینکه چون باید حد اقل 20 بار نمونه برداری از ADC انجام بدین، سرعت اندازه گیری تا حدی پایین میاد.
      ADC؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!

این سنسور خروجیش PWM هست ADC واسه چیه؟؟؟؟

بعدم به راحتی میشه زاویه رو گرفت.
      خواهشی که دارم این دیتاشیت ها رو یک نگاهی بندازید که باعث گمراهی دوستان نشید
      خدا گفت : به جهنم ببریدش، او برگشت و با تعجب به خدا نگاه کرد. خدا گفت : به بهشت ببریدش. فرشتگان پرسیدند: چرا؟! خدا گفت : او هنوز به من امیدوار است...

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
      X