اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

تبدیل متن به عکس در vb.net

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

تبدیل متن به عکس در vb.net

با سلام

دوستان من برنامه اى دارم مى نویسم که نیاز دارم یه جمله رو که توى textbox نوشته شده تبدیل بکنم به یه picture سیاه و سفید با اندازه مثلا ۸*۳۲ pixel بد هر pixelesh که سفید هست را صفر بگیرم و هر کدوم که سیاه 1.

ممنون میشم راهنمایى کنید ، من vb.نت کار میکنم و برنامه vs2008.

با تشکر.
    G*B*J*T
    انسانها به 10 گروه تقسیم می شوند آنها که باینری می فهمند و آنها که باینری نمی فهمند

پاسخ : تبدیل متن به عکس در vb.net

من قبلا در vb این کار رو کردم. کدش رو ندارم ولی روش به این صورت بود که تکست موجود در تکس باکس رو در picture box می نوشتم ( تابع داره ) و با یک دستور که از متد های picture box بود عکس درون picture box رو ذخیره میکردم

دیدگاه

نوشته اصلی توسط fazel459
      من قبلا در vb این کار رو کردم. کدش رو ندارم ولی روش به این صورت بود که تکست موجود در تکس باکس رو در picture box می نوشتم ( تابع داره ) و با یک دستور که از متد های picture box بود عکس درون picture box رو ذخیره میکردم
      داش یادت نیست چه تابعی بود ؟ چه methodi بود ؟

در مورد ۰ و ۱ گذاشتن pixel ها نظرى ندارى ؟
      G*B*J*T
      انسانها به 10 گروه تقسیم می شوند آنها که باینری می فهمند و آنها که باینری نمی فهمند

دیدگاه

سلام
        اگه داخل vb6 نوشتی دستورش print هست.
        موفق باشید

دیدگاه

اصلا نیاز به صفر ویک نداره خیلی ساده است

دیدگاه

نوشته اصلی توسط fazel459
            اصلا نیاز به صفر ویک نداره خیلی ساده است

چرا زجر کوش میکنید آدم و !

من توانستم تبدیل متن به picturebox رو بنویسم ، حالا باید تبدیل به hexesh کنم عکسم و ، لطفا راهنمایى کنید چه جورى کدِ ها رو در بیارم ؟؟
            G*B*J*T

دیدگاه

با دستور پرینت میتونی متن داخل باکس را روی پیکچر باکس کپی کنی بعد از اینکار باید با یه برنامه پیکسلها را ستون به ستون اسکن کنی و صفر و یک ها را
              معلوم کنی و هر هشتا هشتا تبدیل به کد کنی البته با برنامه ای که می نویسی .

موفق باشی

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
              X