اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

گیرنده FM با کیفیت عالی

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

گیرنده FM با کیفیت عالی

گیرنده FM با کیفیت عالی

پاسخ : گیرنده FM با کیفیت عالی

سلام
    چند نمونه گیرنده FM با کیفیت بالا در این لینک وجود داره و با TDA7000هم نیستن . آی سی های KA22429D،CXA1238،TDA7021T استریو و آی سی TDA7088Tمونو هستش .
    برای شماتیک ومشخصات قطعات رادیو اف ام واین آی سی ها میتونید به لینکه زیر برید واز اونجا مشخصات مربوط به قطعه مورد نظر خودتو ن را دانلود کنید.

http://pll.ir/fa/index.php?option=com_content&view=article& id=56&Itemid=86
    "هنگامي كه دري از خوشبختي به روي ما بسته ميشود ، دري ديگر باز مي شود ولي ما اغلب چنان به دربسته چشم مي دوزيم كه درهاي باز را نمي بينيم." هلن کلر

دیدگاه

گیرنده FM با کیفیت عالی

لینک اولی کار نمیکنه ولی فرقی هم نمیکنه چون آی سی KA22429 با آی سی TDA7021T کاملا مشابه
      هستند و میتوان بجای هم قرار داد . تمام مشخصات فنی و پایه ها یکی هستند فقط اولی ساخت شرکت
      سامسونگه و دومی مال فیلیپس هستش .
      من با KA22429 یک رادیو برای فرکانس زیر باند FM ساختم که بسیار عالی کار کرد.
      توی یه تاپیک دیگه هم من لینک این رادیوها رو گذاشته بودم ولی یادم نیست کجاست.

دیدگاه

پاسخ : گیرنده FM با کیفیت عالی

سلام

با بعضی از قطعات میشه رادیوی دیجیتالی با سینتی سایزر هم ساخت . شماتیک زیر رادیوی اف امی
        رو نشون میده که شامل LCD برای نمایش فرکانس و حالت استریو و مونو و همچنین کلیدهایی برای
        اسکن موج FM و نشان دهنده دریافت ایستگاه رو داره .
        در واقع یک رادیوی دیجیتالی کامل هستش . این شماتیک مال یک سایت روسی هستش ولی متاسفانه
        فایل هگز یا سورس کد برای میکروکنترلر نداره و باید برنامه نویسی مجدد شود .
        قطعات اصلی این رادیو شامل CXA1238 - TSA6057 - ATTINY2313 میباشد. دیود واریکاپ های BB109
        هم بصورت اتواتیک وظیفه TUNE کردن گیرنده رو بعهده دارد. در کل چیز خیلی توپیه .

موفق باشید .

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X