اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

درخواست مطلب در مورد شیرهای برقی الکترونیکی

Collapse
این موضوع بسته شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

درخواست مطلب در مورد شیرهای برقی الکترونیکی

با سلام خدمت دوستان عزیز
    اگر کسی مطلبی یا مقاله ای یا حتی کتابی در مورد شیرهای برقی الکترونیکی داره لطفا برام بزاره برای پایان نامم می خوام . پایان نامم درمورد اصول کار و طریقه ساخت شیر الکترونیکی گاز با کنترل از راه دوره و هم چنین ساخت اون می باشد . پیشاپیش از کمکی که میکنید ممنونم .

پاسخ : درخواست مطلب در مورد شیرهای برقی الکترونیکی

سلام دوستان.سال نو رو تبریک میگم.
    منم دنبال اطلاعاتی در مورد شیر های برقی هستم .توی بازار گیر میان ؟ اصول کارشون چطوریه ؟با میکرو میشه کنترلشون کرد؟
    اگه کسی اطلاعاتی داره بهم کمک کنه .ممنون میشم....من می خوام این شیر، گاز رو باز و بشته یا به عبارتی قطع و وصل کنه...

دیدگاه

کتاب تا بحال در موردشون ندیدم و در رابطه با سوالی که در باره کنترلشون با میکرو پرسیده شده باید بگم به راحتی با میکرئ کنترلز قابل کنترل هستن فقط باید از یک رله استفاده کنی و برای تامین جریان لازم رله هم از یک ترانزیستور.اگه خواستی مدارش رو براتون بذارم.
      برای اطلاعات بهتره که دنبال ریفرنس های انگلیسی بگردید یا از سایت شرگت های تولید کننده دیتاشیتشون رو بگیرید.
      اگه در مورد نحوه ساختشون هم اطلاعات دقیق می خواید یه پیشنهاد خوب دارم و اون اینه که از سایت گوگل قسمت اختراعات(patents) دنبالش بگردی اون وقت تمام شیرهایی که ساخته شده از اول(بیش از صد سال پیش!) تا بحال به همراه بیش از صدها صفحه اطلاعات و یادداشت مخترع رو میتونی ببینی.
      من بازم سر فرصت می گردم خبرشو همینجا بهتون میدم
      برای اینکه چیزی رو بدست بیاری که قبلا وجود نداشته باید کسی بشی که قبلا نبوده...

دیدگاه

سلام دوست عزیز.مرسی از راهنماییتون.اگه مدارشو واسم بزارین ممنون میشم.
        من میخوام عمل قطع و وصل کردن گاز رو انجام بدم .آیا ولو خاصی رو باید استفاده کنم.اگه ممکنه یه نمونه بهم معرفی کنین.
        با تشکر.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X