ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ورود برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

کاربران برچسب زده شده

صفحه 3 از 4 نخست 1234 آخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 32

موضوع: ثبت اختراع

2008/09/26
    1,405
    55

پاسخ : ثبت اختراع

آره تقريبا همه همينو ميگن :mrgreen:
    ولي من موندم با اين كارهايي كه انجام دادم بايد چيكار كنم. بريزمشون دور يا بزارمشون كنج كمد تا خاك بخورن. :cry2:
    آخه اين ديگه چه جور قانون جديدي بود كه نصيب ما شد؟

تا چند وقت ديگه هم بايد برم خدمت و كلا ديگه بايد قيدشونو بزنم.
    يه قانوني گذاشته بودن كه به ازاي هر اختراع بين 1 تا چند ماه از خدمت كم ميشه. چقدر دلم رو به اون خوش كرده بودم :cry2:

حالا من يه سوال دارم : به نظر شما اين قانون جديد.خوبه يا بد؟؟؟؟ به نظرتون جلوي خيلي از مبتكرين رو نميگيره؟؟؟؟؟
    ديگه كچل شدم از بس بهش فكر كردم

درد من تنهایی نیست؛ بلكه مرگ ملتی است كه گدایی را قناعت، بی‏عرضگی را صبر، و با تبسمی بر لب این حماقت را حكمت خداوند می‏ نامند! "گاندی"

به دلیل وجود برخی مشکلات و بی احترامی ها این اکانت رو غیر فعال کردم. همیشه سر بلند باشید.
    بدرود . . .
    2008/10/28
    172
    2

نقل قول نوشته اصلی توسط وحيد نصيري

آره تقريبا همه همينو ميگن :mrgreen:
    ولي من موندم با اين كارهايي كه انجام دادم بايد چيكار كنم. بريزمشون دور يا بزارمشون كنج كمد تا خاك بخورن. :cry2:
    آخه اين ديگه چه جور قانون جديدي بود كه نصيب ما شد؟

تا چند وقت ديگه هم بايد برم خدمت و كلا ديگه بايد قيدشونو بزنم.
    يه قانوني گذاشته بودن كه به ازاي هر اختراع بين 1 تا چند ماه از خدمت كم ميشه. چقدر دلم رو به اون خوش كرده بودم :cry2:

حالا من يه سوال دارم : به نظر شما اين قانون جديد.خوبه يا بد؟؟؟؟ به نظرتون جلوي خيلي از مبتكرين رو نميگيره؟؟؟؟؟
    ديگه كچل شدم از بس بهش فكر كردم
    ببین داداش من از این مملکتی که 4 تا آدم ... سردمدارش شدن نباید هیچ انتظاری داشته باشی.در ضمن بدتر از این ها هم مونده صبر کن . . .
    برای شنا کردن به سمت مخالف رودخانه قدرت و جرات لازم است . وگرنه هر ماهی مرده ای هم می تواند از طرف موافق جريان آب حرکت کند ...
    2006/07/20
    198
    2

دوستان عزیز شماها چه دل خوشی دارید ها ، ثبت اختراع ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ایران ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

دوستان پروژه هایی که بصورت fun یا hobby و ... بصورت متن باز رو اینترنت هستش اینجا به عنوان اختراع ثبت میشه و مخترع (!!!) هم میره جزو نخبگان :mrgreen:

مهمان عزیز شما حق دیدن لینک ها را ندارید

2008/09/26
    1,405
    55

كجاي كاري داداش من از اين بدتر هاش هم ديدم
    ولي عجب . . . oo:
    چي بگم؟؟؟؟
    بهتره برا اينكه چشمش نزنن بره برا خودش اسفند دود كنه. مثلا ما ايراني هستيم با چندين هزار سال سابقه تمدن!!!!
    درد من تنهایی نیست؛ بلكه مرگ ملتی است كه گدایی را قناعت، بی‏عرضگی را صبر، و با تبسمی بر لب این حماقت را حكمت خداوند می‏ نامند! "گاندی"

به دلیل وجود برخی مشکلات و بی احترامی ها این اکانت رو غیر فعال کردم. همیشه سر بلند باشید.
    بدرود . . .
    2008/05/31
    278
    3

جون من بگین اینا مونتاجه! فتوشاپه؟ مگه نه؟؟!! یعنی واسه این چیزا مخترع حساب شده؟!؟!؟؟؟؟؟؟؟

البته 100% مطمئنم چیزی که با این جفت چشمام دیدم، شما ندیدین! یه اختراع در حد E=mc2 !! تا دیدمش مغزم عین گل کلم پکید!!

تو نمایشگاه 30 سال نوآوری و ... دیدم. باورتون نمیشه! " تخته پاک کن مخصوص تخته های گچی مدارس و... با قابلیت مکش ذرات معلق گچ توسط موتور"
    ما رو میگی؟ اینجوری :eek: :eek: :eek: :eek: مخترعش هم یه دختر بود!
    یه چیزی بود به اندازه ی ساب ووفر مسجد! معلمه بگیر دستش تا ذرات گچ رو قیژ قیژ بکشه تو تا هوای کلاس پاک بمونه!!!!

یا حتی پروژه کنترل وسایل با خط تلفن و میکرو! اون هم اختراع ثبت شده بود! پروژه ایی که اینجا و 100 ها سایت دیگه یافت میشه!

دلتون رو زیاد به اختراع خوش نکنید. یا باید فوق بکر باشه ( که چینی ها عمراً بزارن چیزی بکر بمونه!) یا باید اینقدر پارتی دار و دم کلفت باشین تا یه جا راهتون بدن! مثل همون تخته پاک کنه!
    دلي دارم که از تنگي در او جز غم نمي گنجد........ غمي دارم ز دلتنگي که در عالم نميگنجد
    2008/11/08
    13
    0

پیشنهاد من به دوستانی که طرحی دارن اینه که خب شما هم برید طرحتون رو ثبت کنید . اگر منفعتی هم نداشته باشه حداقل ضرر هم نداره...
    راستی علاوه بر مدارکی که بالا گفته شد چند تا برگه دیگه هم لازمه :
    ادعانامه (3 برگ) - خلاصه طرح (3 برگ) ... فکر کنم یه چیز دیگه هم لازم بود که یادم نمیاد oo:
    2008/05/31
    سمنان
    729
    22

نقل قول نوشته اصلی توسط fatima mohammadi
    پیشنهاد من به دوستانی که طرحی دارن اینه که خب شما هم برید طرحتون رو ثبت کنید . اگر منفعتی هم نداشته باشه حداقل ضرر هم نداره... oo:
    !!
    شما مطمعني كه ضرري نداره؟! ولي به نظر من ثبت كردن يه طرح كه نشه ازش درآمد كسب كرد يه ضرر بزركه ! به خاطر اينكه بايد نزديك ٥٠٠هزار تومن خرجش كني!!
    وقتي واسم سود نداشته باشه، خوب ٥٠٠ تومن ميشه ضرر !!
    2008/11/08
    13
    0

اول از همه اینکه شما حالا لازم نیست 20 ساله طرحتون رو ثبت کنید . 5 ساله ثبت کنید و سعی کنید تو این 5 سال طرحاتون رو به یه جایی برسونید و ازش درآمد کسب کنید . در ضمن در حال حاضر همین اختراعات میتونه رزومه ی خیلی خوبی باشه واستون .
    اصلا اگر همه اینها رو بگذاریم کنار فکر میکنید با یه گوشه نشستن و دست روی دست گذاشتن کارا درست می شه ؟ اگر شماها که فکر میکنید چند تا اختراع درست و حسابی دارید ( یا بهتر بگم اختراع دارید نه ابداع ) بخواهید بکشید کنار که نمیشه . در اینصورت یک سری افراد سود جو میان و حق افرادی مثل شما رو می خورند . :angry: :angry: :angry: با قایم کردن طرحتون توی قفسه که کاری نمی تونید بکنید . دیر یا زود یکی پیدا میشه که طرحتون رو از دستتون می قاپه . شماها که اینقدر ذهن های خلاق و فعالی دارید باید سعی کنید به این افراد به قولی سودجو رو دست بزنید . باید برید وسط میدون نه اینکه خودتون رو بکشید کنار .

در ضمن من اصلا قصد جسارت ندارم . این فقط نظر و عقیده ی منه . آخه وقتی این وضع رو میبینم واقعا ناراحت میشم . :cry: :cry: ابنکه جوونای ما اینقدر مستعد و فعال هستند ولی چون هیچ بهایی بهشون نمیدن اکثرا میکشن کنار :cry2: :cry2: :cry2:
    2009/07/29
    لابه لاي الکترون هاي مدارام
    1,306
    41

سلام
    دوستان عزيز
    مهم...
    با ارائه ي يه ثبت اختراع در هر ترم، مي شه نصف شهريه ثابت و متغير پيام نور رو تخفيف گرفت.
    مهم...
    برای کاری در حوزه اربعین نیاز به نیروی داوطلب هستیم.
    Hidden Content
    2008/05/31
    سمنان
    729
    22

تو دانشگاه سراسري چطور؟ جايي هست كه به اين ثبت اختراعات اهميت بدن؟
صفحه 3 از 4 نخست 1234 آخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 32