اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

پارسه , سنجش یا نصیر ؟

Collapse
این موضوع بسته شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پارسه , سنجش یا نصیر ؟

سلام دوستان.....

یه سوال در رابطه با کنکورهای ازمایشی داشتم.پارسه بهتره یا نصیر یا سنجش؟چقدر میشه رو نتایجشون حساب کرد؟سوالاش تا چه حد اصولی هستند و به کنکور نزدیک؟
    البته من فقط قصدم شرکت توی ازمون های جامعشون هست.شما کدوم رو پیشنهاد می کنید؟

ممنون از همگی.
    فقر ، شب را " بي غذا " سر كردن نيست ................ فقر ، روز را " بي انديشه" سر كردن است

پاسخ : پارسه , سنجش یا نصیر ؟

من پارسه می رفتم

به نظر من سئوال هاش بیش از حد سخته و غیر استاندارد

ولی پارسه بیشترین و بهترین رقیبای جدیتو باهات روبرو می کنه

در کل نفس شرکت کردن مهمه ، کدوم موسسه زیاد مهم نیس

انجمن طراحی مدارهای مایکرویو(فرکانس بالا)(http://www.eca.ir/forum2/index.php?board=283.0)
    انجمن شبکه های عصبی(http://www.eca.ir/forum2/index.php?board=207.0)

دیدگاه

سلام
      به نظر من اگه شما می خواستید کل ازمون ها رو شرکت کنید دونستن جواب سوالاتی که مطرح کردید تا حدودی مهم می شد اما اگه می خواین فقط یک یا دو ازمون اخر رو که جامع هستند شرکت کنید در اون صورت خیلی فرقی نداره چون دو سه هفته مونده به ازمون اصلی شما به نوعی میخواین شرایط امتحانی رو برای خودتون بوجود بیارین و یه جورایی تمرینی داشته باشین. من خودم تنها ازمون اخر پارسه رو شرکت کرده بودم اما سوالات سایر ازمون هاشو هم دیدم اصلا با کنکور قابله مقایسه نیس خیلی سخت تره اکثر موارد اما خوب این سخت تر بودن شاید در بعضی موارد بدرد بخوره و باعث عمقی تر خوندن درسا بشه در واقع شرکت در کل ازمون ها چه پارسه باشه و چه موسسات دیگه می تونه عاملی برای خوندن درس باشه. در باره حساب کردن رو نتایجشون هم باید توجه کرد که خیلی از رقبا یا اصلا شرکت نکردند و یا در موسسه دیگه شرکت کردن و خیلی ها فقط در ازمون های جامع. ولی در کل تعداد شرکت کنندگان پارسه بیشتره و در نتیجه بطور نسبی ملاک بهتریه هرچند اگه فقط خواستید ازمون جامع رو شرکت کنید نباید اصلا به نتیجش توجه کنید یعنی رتبه بد در اون با توجه به زمانه کمی که ازمون اصلی باقی میمونه نباید روحیتون رو خراب کنه و یا بر عکس. ضمنا نمیشه بطورکلی با توجه به نتایج این ازمون ها نمیشه همیشه گفت که فرضا رتبه تو ازمون اصلی با توجه به رتبه ازمون موسسات از فرمول خاصی بدست میاد. موفق باشید.
      حاصل عمرم سه سخن بیش نیست
      خام بودم - پخته شدم - سوختم

دیدگاه

اگه هنوز ننوشتید من میگم پارسه!!!! درسته می خوان فقط دانشجو رو بجاپن ولی بقیه موسسات خیلی بد کار می کنن!!! من خودم 2 تا ازمون نصیرو دادم بدشم انصراف دادم چون همش میخواستن غافلگیر کنن از خارج برنامشون سوال می دادن(فقط مدارش مهتدس کهن کار می کنه و سوالای قشنگ میده) جامعه اماریشم 300 تا بیشتر نیست و چند تا مشکل دیگه در برگذاری ازمون....

دیدگاه

هیچ کدوم بدرد نمی خوره والا دو سال پیش تو پارسه بودم رتبم حول و حوش 200 تا 300 می شد تو آزمون سراسری 2700 شدم پارسال رفتم ماهان 100 تا 150 بودم تو سراسری شدم 3000 البته نگید کم درس خوندم چون به نظر خودم کم براش نگذاشتم البته امسالم رفتم سربازی!!!!!!!

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X