اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

مشکل در کامپایل برنامه کدویژن

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

مشکل در کامپایل برنامه کدویژن

سلام دوستان.

من یه برنامه زبان سی رو در کامپایلر کدویژن روی سیستم خودم کامپایل کردم و هیچ مشکلی نداشت و فایل هگز اون ساخته شد.
    اما همون برنامه رو روی سیستم های دانشگاه کامپایل کردم، خطای نحوی و کامپایلری نداشت اما موقع تولید کد اسمبلی خطا می داد.
    کد ویژن ورژن خودم رو نیز نصب کردم، باز همون مشکل وجود داشت.
    به نظر شما راه حل چیست؟
    خدایا! از من در گذر آنچه را از من بدان داناتری و اگر بار دیگر به آن بازگردم، تو نیز به بخشایش باز گرد.
    خدایا! آنچه از اعمال نیکو تصمیم گرفتم و انجام ندادم ببخشای.
    خدایا! ببخشای آنچه را که با زبان به تو نزدیک شدم ولی با قلب آن را ترک کردم.
    خدایا! ببخشای نگاه های اشارت آمیز و سخنان بی فایده و خواسته های بی مورد دل و لغزش های زبان را.

پاسخ : مشکل در کامپایل برنامه کدویژن

سلام
    سیستم های دانشگاه user شون محدوده برای همین کامپایلر کامل نصب نمیشه
    تو بگو ای سنگ صبور تو صبوری یا دل من
    تو بگو ای جام بلور تو شکستی یا دل من

دیدگاه

سلام آقای شیخ نجدی
      ممنون از شما،
      ولی سیستم های آزمایشگاه رو همگی به صورت ادمین وارد میشم و مشکل همچنان برقراره؟
      خدایا! از من در گذر آنچه را از من بدان داناتری و اگر بار دیگر به آن بازگردم، تو نیز به بخشایش باز گرد.
      خدایا! ببخشای نگاه های اشارت آمیز و سخنان بی فایده و خواسته های بی مورد دل و لغزش های زبان را.

دیدگاه

لا یسنس های ورژن های قبلی رو پاک و لایسنس خودتون رو import کردین؟
        ای با من و پنهان چو دل از دل سلامت میکنم توکعبه ای هر جا روم قصد مقامت می کنم
        هر جا که هستی حاضری از دور در ما نا ظری شب خانه روشن میشود چون یاد نامت میکنم
        گه همچو باز آشنا بر دست تو پر میزنم گه چون کبوتر پرزنان آهنگ بامت می کنم

مرا گویی تورا با این قفس چیست من چه دانم ، من چه دانم اگر مرغ هوایی این قفس چیست من چه دانم ، من چه دانم من چه دانم

دیدگاه

سلام

لایسنس جدید رو اتفاقا نصب کردم ، به نظر شما دوستان مشکل کجاست؟

دیدگاه

سلام
            بعضی از انتی ویروس ها مانند نسخه رایگان اویرا به بعضی فایل ها ایراد گرفته و انها رو حذف میکنه
            اگه رو سیستم دانشگاه انتی ویروس نصبه اون رو غیر فعال کن بعد کدویژن رو نصب کن
            تو بگو ای سنگ صبور تو صبوری یا دل من
            تو بگو ای جام بلور تو شکستی یا دل من

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
            X