اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

مشگل با ویندوز

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

مشگل با ویندوز

با سلام کامپیوتر من مشگل پیدا کرده وقتی کامپیوتر مید بالا گیره میکنه و دیگه بالا نمی یاد وسی دی هم بوت نمیشه کمکم کنید :cry2: :angry:

پاسخ : مشگل با ویندوز

با سلام
    یکم توضیح بدین بهتره.... :agree:اما با این حال اول از اتصال صحیح cd rom مطمئن شید بعد وقتی سیستمتون رو روشن میکنید وارد بخش setup bious شید ببینید بوت سیستم روی چیه ؟ احتمالا روی هارد هست .... حتی صدایcd rom هم هنگام بوت سیستم نمیاد؟ اینکه سیستمون بالا نمیاد احتمالا ایراد ویندوز هست شما با safe mode امتحان کردین؟یه بار با safe mode امتحان کنید ببینید میاد بالا؟ بعدش دلیلی داره که این مسئله پیش اومده قبل از این مشکل ایا برنامه ای رو نصب کردید که تداخل با برنامه ای دیگه داشته؟( بعضا نصب دو برنامه که هر دو کاری مشابه دارن باعث قفل شدن سیستم میشه مثل نصب نود 32 و اویرا ...... ) ایا سیستمتون ویروس نداشته؟ اگه چنانچه سیستمتون با safe mode بالا اومد در بخشdevice maneger نگاه کنید ببینید cd rom ، رو شناخته؟ اگه اینطوری نباشه و cd rom رو شناسایی نکنه ایراد ویندوز هست البته اگه cd rom به سیستم وصل باشه و ایراد سخت افزاری نداشته باشه ، متاسفانه cd rom های این دوره عمر طولانی ندارن من خودمم dvd rom رو 8 ماه بود خریده بودم اما متاسفانه cd رو نمیخوند یا اگه میخوند همزمان cd رو هم خراب میکرد .... اگه صدایcd rom هنگام بوت سیستم نمیاد این احتمال هست که cd rom شما خراب شده باشه ... اگه با safe mode سیستم بالا اومد ببینید میتونید از system restore استفاده کنید؟ و سیستمتون رو به زمانیکه خوب کار میکرد بر گردونید؟اگه نشد سیستمتون ویروس داره و باید ویندوزتون رو عوض کنید ..... من سعی کردم حالتهایی که بیشترین احتمال رو داره بگم .... سوالی بود بفرمایید ....
    موفق باشید .......
    [url=http://wiki.eca.ir/]http://www.ecapic.ir/image/ECA-091005091909.gif[/url

دیدگاه

با عرض سلام اقا اون کامپیوتر کارت گرافیک سوزونده وبه خاطر همین ویندوز بالا نمی اید
      اقا یک مشکل برای لب تاب واون اینکه ویندوز که بالا میاید وبعد لگوی ویندوز یک صفصه ابی نوشته:
      {stop:c000021a{fata system error
      the windows logon process system process terminated unexpectediy witna status of0xc0000139
      (0x00000000 0x0000000
      the system hasbeen shut down
      وبعد سریع ریست می شه اما من نمیخوام ویندوز عوض کنم راهی هست وارد ویندوز بشم وبعد RESTORE کنم به قبل از خراب شودن ویندوز

دیدگاه

اون طوری که گفتین, احتمالا این لپ تاپ هم یه چیزی رو سوزونده و به احتمال زیاد شاید رمش سوخته.
        دانلود کی های جدید کاسپر
        جهت سفارش طراحی و برنامه نویسی سایت, قالب, بنر قیف و فلش
        با این آی دی تماس بگیرید :
        sam.shark360

دیدگاه

نه سالمه چون من دو ویندوز دارم حالا راهی هست

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X