اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

دانشگاه مجازی - مهندسی برق

Collapse
این موضوع بسته شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

سلام دوستان
    من مدتی است دنبال یک دانشگاه مجازی برای تحصیل در رشته برق، گرایش مخابرات یا الکترونیک هستم. ولی تا به حال به یک نتیجه قطعی نرسیدم. خواهش من این است که اگر اطلاعاتی در این مورد دارید منو راهنمایی کنید تا از این سردرگمی در بیام. وقتم هم داره الکی هدر میشه...
    الآن آخرین مدرک تحصیلی من پیش دانشگاهی رشته ریاضی است.
    در ضمن زبان تدریس هم انگلیسی یا فارسی باشه.

تا الآن دانشگاه مجازی اروپا رو پیدا کردم و می دونم که مهندسی برق هم داره ولی نمی دونم که آیا مدرکی که میدن توی ایران اصلاً به درد می خوره؟ آیا مورد تأیید وزارت علوم هست یا نه؟ میشه با اون مدرک توی ایران ادامه تحصیل داد یا جایی استخدام شد؟

توی دانشگاه های مجازی ایران هم فقط دانشگاه شیراز رو پیدا کردم که کارشناسی ناپیوسته هست و باید حتماً مدرک کاردانی داشت.

اگه دانشگاه مجازی رو میشناسید که من بتونم از اون استفاده کنم لطفاً معرفی کنید.
    اگه در مورد دانشگاه مجازی اروپا هم می دونی بگین

با تشکر فراوان
    لطفاً بی جواب نذارین

دوست عزیز سلام .
    پست شما قطعا بدون پاسخ نمیمونه ولی مشکل اینجاست شاید هیج کس تا بده حال دنبال همچین چیزی نبوده باشه . ولی به نظرم آقا مصطفی ( اسم آی دیشون مصطفی هست ) در این زمینه اطلاعاتی داشته باشن . شاید بتونن به شما کمک کنن .
    موفق باشید .
    شأن انسان در ايمان و هجرت و جهاد است و هجرت، مقدمهآ‌ي جهاد فيآ‌سبيلآ‌الله.
    هجرت، هجرت از سنگينيآ‌هاست و جاذبهآ‌هايي كه تو را به خاك ميآ‌چسباند.
    چكمهآ‌هايت را بپوش، رهآ‌توشهآ‌ات را بردار و هجرت كن.

دیدگاه

سلام محمد جان، سلام یعقوب جان:
      من پیشنهاد میکنم شما از طریق دیگهآ‌ای تحقیق کنید. مثلا از روابط عمومی آموزش عالی بپرسید. در پاسخ به سوال شما هم باید بگم الان خواجه نصیر و شریف و تهران دارن حتی تو مقطع فوق لیسانس دانشجوی بدون کنکور میگیرن. ولی بدونید که هم هزینهآ‌اش زیاده و هم بعضی شرایطش واقعا به نظرم سخته. به هر حال از طریق سازمان آموزش عالی اقدام کنید، بهتر جواب میگیرید.

دیدگاه

سلام
        مرسی از هر دو عزیز آقای نحوی و آقا مصطفی عزیز
        اول بهتون تبریک میگم انجمن فعالی دارین، فکر نمی کردم به این زودی جواب بدین.
        فقط حیف که روی هاست رایگانه و تضمین برای همیشه پا برجا بودنش نیست. امیدوارم هرچه زودتر یک هاست اختصاصی تهیه کنید...

حالا بریم سر اصل مطلب:
        فکر کنم باید دور دانشگاه مجازی ایرانی رو خط بکشم...! چون واقعاً هزینه اش زیاده.
        ولی در مورد دانشگاه خارجی، اون دانشگاه مجازی اروپا که گفتم هزینه اش فقط 80 دلار، حدود 75 هزار تومنه. فکر می کنم اگه شرایطش رو داشته باشه انتخاب خوبی باشه.
        الآن توی گوگل گشتم شماره تلفن روابط عمومی آموزش عالی رو پیدا کردم، ولی انگر سایت نداره؟ درسته؟
        بهشون زنگ می زنم و نتیجه شو بهتون می گم...

شما هیچ دانشگاه مجازی خارجی رو نمی شناسید؟

دیدگاه

سلام . خوبی یعقوب جان ؟
          ممنون از لطفی که در حق ما دارید . البته این مای که میگم تمام اعضای سایت هستن . چون این سایت متعلق به تمام دانشجویان برق سراسر کشور هست ( انشالله ) .
          ولی در مورد مجانی بود و ... . ما یه کار هایی کردیم تا 2 یا 3 روزه دیگه خبرش رو میدیم . هدف ما این بود که این سایت به هیچ نهادی وابستگی پیدا نکته تا همه بتونن توش عضو بشن یه سایت صد در صد دانشجویی باشه . برای همین فعلا روی سرور مجانی هست . به امید خدا تا چند روزه دیگه این مشکل هم حل میشه .
          موفق باشید.
          شأن انسان در ايمان و هجرت و جهاد است و هجرت، مقدمهآ‌ي جهاد فيآ‌سبيلآ‌الله.
          هجرت، هجرت از سنگينيآ‌هاست و جاذبهآ‌هايي كه تو را به خاك ميآ‌چسباند.
          چكمهآ‌هايت را بپوش، رهآ‌توشهآ‌ات را بردار و هجرت كن.

دیدگاه

سلام.
            من شنیده ام که دانشگاه علم و صنعت هم دارای چنین دوره هایی در مقطع کارشناسی . کارشناسی ارشد میباشد.میتوانی از طریق سایت این دانشگاه و یا مراجعه اطلاعت کسب نمایی.

دیدگاه

بله
              در مقطع کارشناسی که مربوط به من است فقط این رشته ها هست:
              1- مهندسی فن آوری اطلاعات
              2- مهندسی کامپیوتر نرم افزار
              3- کارشناسی علوم کامپیوتر
              اما برق نیست...

و اما شهریه:
              شهریه ی ثابت: ١٥٠٠٠٠٠
              هر واحد نظری: ٢٥٠٠٠٠
              هر واحد عملی: ٩٠٠٠٠٠
              هر واحد پروژه و پایان نامه: ١٠٠٠٠٠٠

با این شرایط نمیشه :(

دیدگاه

پاسخ : دانشگاه مجازی - مهندسی برق

سلام دانشگاه مجازی شیراز پذیرش مکنه

دیدگاه

سلام آقا یعقوب
                  بله. دانشگاه شیراز در رشته های الکترونیک و کنترل دانشجوی مجازی می گیره. در حقیقت اولین بار دانشگاه شیزار بود که دوره های آموزشی دانشگاهی رو برگذار کرد.
                  من دانشجوی دوره های مجازی هستم. البته الان دیگه شده دانشکده مجازی دانشگاه شیراز.
                  می تونeی توی این لینک هر چی اطلاعات می خوای کسب کنی:
                  www.reisu-fars.com
                  ولی باید خوب درس بخونی. خیلی سخت میگیرن. خیلی . در مورد هزینه اش هم تقریبا مثل دانشگاه آزاد است.
                  بحوه پذیرش به این صورت که به شما 9 واحد درس در یک ترم به عنوان دانشپذیری می دن اگه اونها رو قبول شدید دانشجو می شوید.

دیدگاه

چند تا سوال
                    کارشناسیه یا مهندسی؟
                    مدرکش مثل دانشجویان عادیه یا نه؟
                    معافیت تحصیلی هم داره؟

دیدگاه

نوشته اصلی توسط بهازین Germany
                      چند تا سوال
                      کارشناسیه یا مهندسی؟
                      مدرکش مثل دانشجویان عادیه یا نه؟
                      معافیت تحصیلی هم داره؟
                      سلام
                      توی اون لینک همه چیز توضیح داده،اینجور که من دیدم معافیت تحصیلی هم داره!!!!!
                      در دیر مغان آمد یارم قدحی در دست
                      مست از می می خواران از نرگس مستش مست

دیدگاه

امتحان ورودی داره! چقدر قضیه جدیه ؟ ممکنه قبول نشم یا فرمالیتست؟ بعد از ارشد میشه کنکور دکتری داد؟

دیدگاه

امتحان ورودی داره! چقدر قضیه جدیه ؟ ممکنه قبول نشم یا فرمالیتست؟ بعد از ارشد میشه کنکور دکتری داد؟
                          واااااااااااااااااااااای این تاپیک واسه وقتیه وارد دانشگاه شدم. اون موقع یه آمفی تئاتر رو بازی داشت و یه سری کانون های موسیقی و فیلم و غیره و کلی دعوا سر پزیرش مجازی. در هر حال الان همشون فارغ شدن یا دارن فارغ میشند همین ترم. ولی گویا یه امتحان یا پزیرش برای ورود و یه شرط معدل برای ترم اول تا بتونند ادامه بدن .
                          Gracias A La Vida
                          [glow=red,2,300]ساخت فرز CNC[/glow]
                          http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=56308.0
                          http://up9.iranblog.com/images/4xd21f8vemt8g46011fx.jpg
                          زمین سفت است و آب شلست و هوا نرم است و همه چیز عالیست در این حوالی...

دیدگاه

سلام ممنون از اینکه پاسخ دادید.
                            معدل برای پذیرش؟؟؟؟ یعنی من که معدلم پایینه حتی نمیتونم امتحان ورودی بدم؟شما اونجا درس خوندین؟میشه بازم راهنماییم کنید لطفا؟؟؟

دیدگاه

من ورودی از کنکور سراسری و عادی بودم .دقیقش نمیدونم مجازی چجوریه..
                              Gracias A La Vida
                              [glow=red,2,300]ساخت فرز CNC[/glow]
                              http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=56308.0
                              http://up9.iranblog.com/images/4xd21f8vemt8g46011fx.jpg
                              زمین سفت است و آب شلست و هوا نرم است و همه چیز عالیست در این حوالی...

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                              X