اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

قاب برای تولیدی

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

قاب برای تولیدی

سلام به همگی

کسی راجع به ساخت قاب اطلاعاتی داره؟؟ مثل راه و روش و قیمت و هزینه و اینجور چیزا

مثلا من یه محافظ یخچال ساختم و میخوام تولیدش کنم. حالا برای پوسته و قابش باید چیکار کنم؟؟ ( مثلا قابهای پلی اتیلنی یا فلزی)

باید کجاها برم؟؟؟ هزینه ها از چه قراره؟؟
    در انتظار تو نشسته ام غافل از آنکه در انتظارت باید ایستاد

پاسخ : قاب برای تولیدی

نوشته اصلی توسط وحید حسینی
    سلام به همگی

کسی راجع به ساخت قاب اطلاعاتی داره؟؟ مثل راه و روش و قیمت و هزینه و اینجور چیزا

مثلا من یه محافظ یخچال ساختم و میخوام تولیدش کنم. حالا برای پوسته و قابش باید چیکار کنم؟؟ ( مثلا قابهای پلی اتیلنی یا فلزی)

باید کجاها برم؟؟؟ هزینه ها از چه قراره؟؟
    بنام خدا
    با سلام

برای ساخت و تولید قاب جلو دستگاه های الکترونیکی ( MEMBRANE PANEL ) ، ابتدا باید طرح روی قاب را با نرم افزار corel draw رسم نموده و سپس فایل آنرا جهت چاپ بر روی پلاستیک های پلی اتیلن مخصوص این کار ، به دفاتری که در این زمینه فعالیت مینمایند ، ارایه دهید .
    در تهران میتونید ، در بازار فروش قطعات الکترونیک ، تعدادی از این دفاتر را پیدا نمایید .

با احترام
    22/8/88

دیدگاه

آقا ممنون اما من که پنل نمی خوام بزنم. من خود قاب رو میخوام اونم تعداد بالا
      ضمنا بابت معرفی نرم افزار ممنون. فکر نمی کردم با این نرم افزارها کار کنن. من خودم با Suite X3 کار کردم. با 11 هم الان دارم طرح میزنم. ام فری هند یه چیز دیگست.( از لحاظ سادگیش و کاربردی بودنش میگم وگرنه corel که اوسایییه برا خودش :mrgreen

دیدگاه

آقا ممنون اما من که پنل نمی خوام بزنم. من خود قاب رو میخوام اونم تعداد بالا
        ضمنا بابت معرفی نرم افزار ممنون. فکر نمی کردم با این نرم افزارها کار کنن. من خودم با Suite X3 کار کردم. با 11 هم الان دارم طرح میزنم. ام فری هند یه چیز دیگست.( از لحاظ سادگیش و کاربردی بودنش میگم وگرنه corel که اوسایییه برا خودش :mrgreen
        بنام خدا
        با سلام

برای تهیه قاب هم ، باید بروشی که عرض شد عمل نمایید ، و پس از طراحی ابعاد ، شیارها و سوراخهای مورد نیاز قاب ، با نرم افزار COREL DRAW ، فایل مربوطه را جهت ساخت ، به کارگاه ها و یا مغاذه های واقع در خیابان پامنار ارایه نمایید .

در این کارگاه ها ، یک پلاتر لیزری ( سیستم برش لیزری) ، طرح فایل شما را بر روی ماتریال ورق پلاستیک و یا تفلون ،پیاده مینماید . ( نرم افزار کنترل این پلاترهای لیزری فقط فایلهای با فرمت کورل را بعنوان ورودی قبول میکند ).

بااحترام
        22/8/88

دیدگاه

ولی من ازبعضی از دوستان شنیدم باید بدم یه قالب برام بسازن و با تزریق پلاستیک برام بزنن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

دیدگاه

ولی من ازبعضی از دوستان شنیدم باید بدم یه قالب برام بسازن و با تزریق پلاستیک برام بزنن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
            بنام خدا
            با سلام

بله دقیقا همینطوره ، منتها ، این روش برای تولید بسیار زیاد ، مقرون بصرفه میباشد . حداقل هزینه ساخت یک قالب تزریق پلاستیک ، ( یک قالب برای جعبه ) و ( یک قالب برای قاب ) حد اقل یک و نیم میلیون تومان میباشد .

برای تولید محدود ، بهتر است که اصلا از فکر طراحی و ساخت قالب منصرف شوید و از جعبه های آماده ( جعبه پلاستیکی + قاب + پیچ و مهره ) برای این کار استفاده نمایید ( طرح بورد الکترونیک را بر اساس جعبه های موجود ، طراحی نمایید ).

با احترام
            22/8/88

دیدگاه

یه سوال دیگه :منظورتون از قاب و جعبه چیه؟؟ متفاوت هستن؟؟

اون قظیه ای هم که گفتید با لیزری و اینجور چیزاست میشه توضیح بدید برا چه کاریه؟؟؟؟؟

ممنون که سریع جواب میدید

دیدگاه

شما رو تعداد بالا هم قیمت رو بالای 2000 تومان در نظر بگیر چون هزینه قالب سازیش خیلی بالاست اگه تونستی از قابهای چینی موجود در بازار استفاده کن

دیدگاه

نوشته اصلی توسط ghasedak2716
                  شما رو تعداد بالا هم قیمت رو بالای 2000 تومان در نظر بگیر چون هزینه قالب سازیش خیلی بالاست اگه تونستی از قابهای چینی موجود در بازار استفاده کن
                  قبول اما از کجا گیر بیارم؟؟
                  درست و حسابیش پیدا میشه؟؟؟ یا همه در پیت هستن؟؟
                  جایی رو میتونی معرفی کنی ( البته بغیر از گفتن فروشگاههای الکترونیک :mrgreen: .منظورم اینه که یه آدرسی چیزی)

ممنون

دیدگاه

قبول اما از کجا گیر بیارم؟؟
                    درست و حسابیش پیدا میشه؟؟؟ یا همه در پیت هستن؟؟
                    جایی رو میتونی معرفی کنی ( البته بغیر از گفتن فروشگاههای الکترونیک :mrgreen: .منظورم اینه که یه آدرسی چیزی)

ممنون

پاساژ امجد - بهار
                    There is nothing so practical as a good theory. — Kurt Lewin, 1951

دیدگاه

ممنون.
                      بهار کیه؟؟؟ شهر-پاساژ-مغازه-تو جیب جا میشه :mrgreen:
                      این آخری رو نادیده بگیرید.
                      چه مدلهایی داره؟؟ ساده یا تجاری؟؟

ضمنا یه سری به اینجا بزنید.بد نیست.

http://www.sanatekhodro.com/template3/News.aspx?NID=1200

دیدگاه

سلام
                        اگه برات مهمه میتونی بیای زنجان- شهرک صنعتی شماره 1 - شرکت البز آذین----- واست قاب فلزی با رنگ کوره ای میزنه

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                        X