اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

یه شماره mosfet

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

یه شماره mosfet

با سلام.
    من برای بستن یه اسیلاتور نیاز به جفت mosfet نوع n و p دارم ولی شماره ای براش بلد نیستم.
    اگه برم بگم دو تا mosfet میخام فروشنده دو تا power mosfet بهم می ده ولی من برای اسیلاتور می خام .
    چند تا نمونه بگید که تا 10MHz هم جواب بده و راحت گیر بیاد.
    ای با من و پنهان چو دل از دل سلامت میکنم توکعبه ای هر جا روم قصد مقامت می کنم
    هر جا که هستی حاضری از دور در ما نا ظری شب خانه روشن میشود چون یاد نامت میکنم
    گه همچو باز آشنا بر دست تو پر میزنم گه چون کبوتر پرزنان آهنگ بامت می کنم

مرا گویی تورا با این قفس چیست من چه دانم ، من چه دانم اگر مرغ هوایی این قفس چیست من چه دانم ، من چه دانم من چه دانم

پاسخ : یه شماره mosfet

با سلام
    mosfet ها اصولا در فرکانس بالا بد جواب نمی دن ولی شما اگر جهت اسیلاتور می خواهید چرا دنبال نوع قدرت هستید.
    2n7002 نوع n وBSS84 نوع p را امتحان کن.
    با تشکر.

دیدگاه

سلام

اکثر ماس فت های DUAL GATE در حد گیگاهرتز کار میکنند و در تمام مدارات رادیویی کاربرد دارند ولی
      معمولا N -CHANNEL هستند و فکر نکنم نوع P داشته باشند شاید هم من نمی شناسم .

ولی برای فرکانس کاری شما زوج معروف BS170 - BS250 فکر کنم مناسب باشند .
      میتونید دیتاشیت این قطعات رو دانلود کرده و مشخصات فنی رو ببینید .

دیدگاه

نوشته اصلی توسط aliagha1382
        با سلام
        mosfet ها اصولا در فرکانس بالا بد جواب نمی دن ولی شما اگر جهت اسیلاتور می خواهید چرا دنبال نوع قدرت هستید.
        2n7002 نوع n وBSS84 نوع p را امتحان کن.
        با تشکر.
        این ترانزیستور ها رو پیدا نکردم .

ترانزیستور هایی رو که آقای عزیزی فرمودند رو گرفتم .
        ای با من و پنهان چو دل از دل سلامت میکنم توکعبه ای هر جا روم قصد مقامت می کنم
        هر جا که هستی حاضری از دور در ما نا ظری شب خانه روشن میشود چون یاد نامت میکنم
        گه همچو باز آشنا بر دست تو پر میزنم گه چون کبوتر پرزنان آهنگ بامت می کنم

مرا گویی تورا با این قفس چیست من چه دانم ، من چه دانم اگر مرغ هوایی این قفس چیست من چه دانم ، من چه دانم من چه دانم

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X