اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

اضافه کردن پورت usbبه دستگاه سی دی

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

اضافه کردن پورت usbبه دستگاه سی دی

سلام
    ایا مداری وجود داره یا میشه ساخت که به دستگاه سی دی وصل کرد و خروجی پورت usbداشته باشد
    و اطلاعات فلش را بخواند و پخش کند

پاسخ : اضافه کردن پورت usbبه دستگاه سی دی

ببین گلم 40 تومن میدی :eek: :surprised: بعد یدونهه دستگاه پخش dvd میگیری یو اس بی دی وی دی divx mp3-4 dat amr همرو باز فوکوله oo: :wow:
    [move][img width=133 height=100]http://bargiri.persiangig.com/aks/0.306310001356499787_taknaz_ir.gif[/img][/move]

دیدگاه

نوشته اصلی توسط حامد رحیمی
      ببین گلم 40 تومن میدی :eek: :surprised: بعد یدونهه دستگاه پخش dvd میگیری یو اس بی دی وی دی divx mp3-4 dat amr همرو باز فوکوله oo: :wow:
      خسته نباشی واقعا ......
      دوست عزیز فکر کنم اینکه شما میگی تقریبا میشه یه جور mp3 player من خودم هم دنبالشم شنیدم یه ایسی انکدر mp3 هست که خودش با فلش هم رابطه برقرار میکنه اگه اسمش رو پیدا کردم اینجا میذارم.

دیدگاه

ببین من هم تو فکر تو بودم 3 تا چیز خوبه 10 تومن برد دیویدی همه کاره بخر این برد قابلیت مچ شدن با کنترل تلوزیون s vidio usb optic همه چیو داره 10 تومن تغزیشم یدون 5 ولته 40 میکی میکشه روشن میشه 100 میلی تو فلاش 250 میلی تو اپتیک البته 10 تومن فقط مدارشه بعد خیلی خوبه اگهذ عکس بخای بزارم فقط دیسپلی شو نتونستم پیدا کنم میشه پیدا کردا ولی باید بگردییییییییییی چون دست دومشو باید از اوراقیا بگیری :applause:
        [move][img width=133 height=100]http://bargiri.persiangig.com/aks/0.306310001356499787_taknaz_ir.gif[/img][/move]

دیدگاه

اگه هدف اضافه کردن MP3 PALAYER باشه که بچه ای سایت با AVR ساختند. میتونید استفاده کنید. ولی اگه تصمیم دارید سیستم ماشین یا DVD خونه رو فلش خور بکنید طوری که با همون سیستم کار کنه نشدنیه. DVD های فلش خور کل پروتکل و سیستم طراحیشون با DVD های معمولی فرق داره. همینطور پخشهای ماشین.
          خنده بر لب میزنم تا کس نداند راز من ورنه این دنیا که ما دیدیم خندیدن نداشت

با عرض پوزش از دوستان عزیزم به علت پاره ای از مشکلات کمتر در خدمتتون هستم. التماس دعا

دیدگاه

اقا ببینم ادرسشو میتونی پیدا کنی به ما بدی اگه تونستی از سایت پیدا کن بده کی درست کرده؟ oo: :cry2:
            مگه میشه از ای وی ار خروجی انالوگ گرفت یا یدونه هم اومده a to d گزاشته ؟> :bye :NO:

دیدگاه

اینم شنیدم میشه شخصا انجام ندادم ولی یه چیز هایی می دونم ای سی سروو روی برد شاسی سی دی پلیر پایه شماره ۵۴.۵۵ سیم های سفید وسبز سیم یواس پی بهش متصل میشه منفی هم به منفی شاسی برقش رو باید یه ۷۸۰۵ کار بازاری از اون بگیری اگه می خوای مطمئن بشی دیتا شیت اون ای سی رو در بیار واینم بگم یکی از دوستان توسایت با تصویر توضیحات کامل داده تایپ کن طریقه فلش خور کردن ضبط های سی دی خور بدون برد یواس پی اگه باز می خواین ادرس سایتش رو می دم بهتون
              فقط من یه سوال دارم شما چه چور متخصصی هستین که هیچی نمی دونین اسم سایتم گذاشتین تخصصی شما می خوای تخصص بدست بیارین اونم با اون همه مراحل ثبت نام که تو سایت بانک ها بری انقدر سخت نمی گیرن نارحت نشین مسخره کردین ملت رو واقعا یا واقعا چیزی نمی دونین

دلیل: ادغام دو پست برای جلوگیری از اسپم

اینم شنیدم میشه شخصا انجام ندادم ولی یه چیز هایی می دونم ای سی سروو روی برد شاسی سی دی پلیر پایه شماره ۵۴.۵۵ سیم های سفید وسبز سیم یواس پی بهش متصل میشه منفی هم به منفی شاسی برقش رو باید یه ۷۸۰۵ کار بازاری از اون بگیری اگه می خوای مطمئن بشی دیتا شیت اون ای سی رو در بیار واینم بگم یکی از دوستان توسایت با تصویر توضیحات کامل داده تایپ کن طریقه فلش خور کردن ضبط های سی دی خور بدون برد یواس پی اگه باز می خواین ادرس سایتش رو می دم بهتون
              فقط من یه سوال دارم شما چه چور متخصصی هستین که هیچی نمی دونین اسم سایتم گذاشتین تخصصی شما می خوای تخصص بدست بیارین اونم با اون همه مراحل ثبت نام که تو سایت بانک ها بری انقدر سخت نمی گیرن نارحت نشین مسخره کردین ملت رو واقعا یا واقعا چیزی نمی دونین

دیدگاه

نوشته اصلی توسط mehdi2322 نمایش پست ها

دلیل: ادغام دو پست برای جلوگیری از اسپم

سلام
                دوست عزیز لحن شما درست نیست
                درضمن این تاپیک مال 10 سال پیشه و 10 سال پیش با الان خیلی چیزا فرق کرده و تکنولوژِی هم پیشرفت کرده
                اون سایتی هم که میگین سال تازه سال 95 - 96 این مطلب رو گذاشته که تاپیک در سال 88 ایجاد شده یعنی 8 سال پیشش
                الان مطلب مربوط به فلش خور کردن ضبط ماشین که در انجمن بسیار زیاد هست تازه یکی از بچه های سایت ضبط هم درست کرده که امتحان خودشو پس داده :
                سلام دوستان :wow: من یه ظبط کاست خور پراید دارم ببینم اینو میشه فلشیش کرد همون یو اس بی با کیفیت بالااااااااااااا :kiss: چجوری میشه؟ ممنون میشم پاسخ بدین

سلام دوستان کسی ضبط ماشین سی خور فلش دار کرده ؟ ضبط من ای سی امپلی ان به شماره TDA 8588 BJهست طبق راهنمایی یکی از دوستان اومدم پایه های ورودی صدا رو که شامل 11و15و12و14 میشه رو بدین صورت که 15با 14و11با 12 اتصال کوتاه و دام به Lو R فلش خور اما صدا در خروجی ندارم دوستان الطفا راهنمایی بفرمایید مدل ضبط سونی CDX-S2210S اضافه شده

این هم تاپیک مربوط به ساخت ضبط دست ساز جناب مهندس احمدی :

تازه این موضوعات زودتر از اون سایتی که شما میگید ایجاد شده و آموزش کاملش هم درون این تاپیک ها هست
                اون وقت اینجارو که 14 ساله داره فعایت میکنه و روپای خودش ایستاده بایک سایت دیگه مقایسه میکنید؟؟!!
                اینجا تخصصی هست بله تاپیک های بالارو بخونید تا متوجه بشید
                فعلا حرفی ندارم ...
                موفق باشید

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                X