اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

ساعت و تقویم

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

ساعت و تقویم

سلام من برای پروژه ی میکرو باید یه ساعت و تقویم با ds1307 و atmega8 با قابلیت تنظیم بنویسم لطفا اگه کسی برنامشو به زبان c برای codevision داره بذاره اینجا راستی برنامه نویسیم ضعیفه اگه ممکنه توضیح هم بدین

پاسخ : ساعت و تقویم

بابا شما هم این انجمن رو ببندین دیگه دلتون خوشه انجمن باز کردین الان 3روزه منتظر جوابم کسی بلد نیست

دیدگاه

سلام .
      من c زیاد بلد نیستم ولی اسمبلی بهتر بلدم. تو اسمبلی من اینطوری نوشتم که وقفه ی یک تایمر را به اندازه ای تنظیم کردم که هر یک ثانیه یه وقفه بده .توی روتین وقفه چند تا رجیستر باید چک شود.
      مثلا نام این رجیستر ها را sec,min,hour,day,mounth,year انتخاب کن.توی روتین وقفه اول sec را چک کن.اگه 60 شده بود آن را صفر کن و به min یکی اضافه کن در غیر این صورت فقط یه واحد به sec اضافه کن
      وقتی که به min یه واحد اضافه کردی باز باید ببینی که به 60 رسیده یا نه و اگه رسیده بود باید به hour یکی اضافه کنی و min را صفر کنی اگه نرسیده بود فقط به min اضافه کن و ...
      این برنامه چیز سختی نیست که از کسی بخوای برنامشو بت بده.خیلی راحت می تونی خودت بنویسی

دیدگاه

نوشته اصلی توسط peyman_k
        سلام من برای پروژه ی میکرو باید یه ساعت و تقویم با ds1307 و atmega8 با قابلیت تنظیم بنویسم لطفا اگه کسی برنامشو به زبان c برای codevision داره بذاره اینجا راستی برنامه نویسیم ضعیفه اگه ممکنه توضیح هم بدین

بابا شما هم این انجمن رو ببندین دیگه دلتون خوشه انجمن باز کردین الان 3روزه منتظر جوابم کسی بلد نیست
        قرار نیست کسی اینجا برای شما برنامه آماده بنویسه ، بعدش هم توضیح بده و شما هم نمره اش رو بگیری و حالش رو ببری :NO:

دیدگاه

ببخشید این انجمن رو باز کردن برای اینکه اعضا اگه مشکلی داشتن به هم کمک کنن در ضمن وقتی شما برنامه رو میذاری بقیه هم استفاده میکنن فقط من نیستم که

دیدگاه

نوشته اصلی توسط peyman_k
            ببخشید این انجمن رو باز کردن برای اینکه اعضا اگه مشکلی داشتن به هم کمک کنن در ضمن وقتی شما برنامه رو میذاری بقیه هم استفاده میکنن فقط من نیستم که
            دوست عزیز اینجا رسم بر اینه که اعضا پروژه های خودشون رو شروع می کنند و اگه اشکالی چیزی داشتند می پرسند و دیگر اعضا راهنمایی می کنند تا پروژه به سر انجام برسه :smile:

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
            X