اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

گرفتن رمز عبور ایمل کسی؟؟؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

گرفتن رمز عبور ایمل کسی؟؟؟

سلام دوستان
    میخواستم ببینم راهی هست که بشه پسورد ایمیل کسی رو بدست آورد؟
    اگه آره میشه یکم راهنمائی کنید؟(ازش استفاده مفید میکنم نه غیر مفید )
    ممنون :smile:

پاسخ : گرفتن رمز عبور ایمل کسی؟؟؟

سلام آره هست ...خیلی روش جالبی ام هست که میشه باهاش شیطونم درس داد ... :agree: اما ناجوانمردانه است و از همه بدتر باعث بهم ریختن اعصاب یه آدم میشه :cry2: چون این مشکل واسم پیش اومده :sad: :cry2:پیشنهاد میکنم هیج وقت این کارو نکنین چون آه طرف همیشه پشت سر بردارنده پسورده ... اصلا انسانی نیست امیدوارم نویسنده اینجور برنامه ها این دنیا و اون دنیا تو عذاب باشه :job: :agree: ببخشید اما واقعا باید این مشکل براتون پیش بیاد تا حال این آدمارو درک کنین :redface: ... موفق باشید ....
    [url=http://wiki.eca.ir/]http://www.ecapic.ir/image/ECA-091005091909.gif[/url

دیدگاه

سلام آره هست ...خیلی روش جالبی ام هست که میشه باهاش شیطونم درس داد ... اما ناجوانمردانه است و از همه بدتر باعث بهم ریختن اعصاب یه آدم میشه چون این مشکل واسم پیش اومده پیشنهاد میکنم هیج وقت این کارو نکنین چون آه طرف همیشه پشت سر بردارنده پسورده ... اصلا انسانی نیست امیدوارم نویسنده اینجور برنامه ها این دنیا و اون دنیا تو عذاب باشه ببخشید اما واقعا باید این مشکل براتون پیش بیاد تا حال این آدمارو درک کنین ... موفق باشید ....
      خوب چه جوری هست؟
      یکی از کاربرد های مفید این روش : پس گرفتن ایمیل خودتونه :redface:
      ممنون

دیدگاه

با درود بر سید . . .

سید بلا شدی!!!!؟؟؟ :mrgreen:

چند تا راه داره.
        اولیش هک مستقیم هست( که ما عاجزیم در راهش :mrgreen
        راه دوم استفاده از سوتی های طرف هست.مثلا بابا میاد رمز ایمیلشو شماره شناسنامه یا تاریخ تولد میزاره.
        راه سوم استفاده از تروجان و keyloger هست. بهترین نمونه ماقبل تاریخش هم که فکر کنم همه بلدن همون ساب سون کذایی هستش. ولی جدا یه توصیه دوستانه بهتون میکنم از magic pc به هیچ عنوان استفاده نکنید که شریک دزد و رفیق قافله هستش(خودش تروجانه!!!!)

بهترین راه فرستادن key loger هست. تمام اطلاعاتی رو که با صفحه کلید توسط کاربر بیچاره تایپ میشه به صورت یه فایل منظم در میاره و از طریق نت برا مسئول بیشرفش میفرسته!!!!
        یه بار همین بلا سر من اومد. باورم نمیشد!!! برنامه کامل 1100 خطی AVR و کلی اطلاعات رو داخل یه فایل به صورت سوپر هیدن قرار داده بود. تازه وقتی فهمیدم که از ISP خودم پرسیدم . رفتم گفتم سرعتم خیلی پایینه کلی دری وری تحویلم داد و آخر سر هم یه راه حلهایی گفت. آخرش بهم گفت برو ببین تو حالت عادی چقدر send داری? وقتی رفتم بهش گفتم 38 درصد تعجب کرد و گفت احتمالا تروجان داری و از طریق اینترنت اطلاعاتتو داره میفرسته. در آخر هم بعد از چند بار تعویض آنتی ویروس KASPER فقط شناختش و پیغام داد یه key loger دارید و نمیتونه پاکش کنه!!!!!!

حسابی بیچارم کرد تا پاکش کردم (آخرش هم نفهمیدم پاک شد یا نه !!!! ) آی دی اصلیم هم به فنا رفت!!! در اخر هم فهمیدم از کجا گرفتمش. یه سایت خارجی به اسم خانه سبز که برای گرفتن تحقیق رفته بودم داخلش!!!

از من میپرسی دنبال این کارها نرو که به قول جناب ellisa آه طرف دنبالته!!! مخصوصا شما که سید هستید :mrgreen:

درد من تنهایی نیست؛ بلكه مرگ ملتی است كه گدایی را قناعت، بی‏عرضگی را صبر، و با تبسمی بر لب این حماقت را حكمت خداوند می‏ نامند! "گاندی"

به دلیل وجود برخی مشکلات و بی احترامی ها این اکانت رو غیر فعال کردم. همیشه سر بلند باشید.
        بدرود . . .

دیدگاه

سلام

دوستان واقعا دلیل بدست آوردن پسورد چیه؟ بی اجازه و سرزده به حریم خصوصی یه نفر وارد شدن ٍبرای چیه؟/ دلایلتون خیلی باید شنیدنی باشه ..... تاپیکو همراهی کنین تا دلیل اینکارو به بحث بزاریم من خودم در این زمنه کلی سوال دارم .....

بدست آوردن اطلاعات شخص قربانی مثلا چه اطلاعاتی؟ کاری؟ علمی؟شخصی (احساسی)؟اذیت کردن؟طرف رو راهی تیمارستان کردن؟رو کم کنی؟اثبات قدرت و توانایی؟ ............ واقعا دلیلتون چیه؟ اینکارا خیلی زحمت داره؟ هم دردسر داره هم خطرناکه ....
          [url=http://wiki.eca.ir/]http://www.ecapic.ir/image/ECA-091005091909.gif[/url

دیدگاه

نوشته اصلی توسط ellisa
            سلام

دوستان واقعا دلیل بدست آوردن پسورد چیه؟ بی اجازه و سرزده به حریم خصوصی یه نفر وارد شدن ٍبرای چیه؟/ دلایلتون خیلی باید شنیدنی باشه ..... تاپیکو همراهی کنین تا دلیل اینکارو به بحث بزاریم من خودم در این زمنه کلی سوال دارم .....

بدست آوردن اطلاعات شخص قربانی مثلا چه اطلاعاتی؟ کاری؟ علمی؟شخصی (احساسی)؟اذیت کردن؟طرف رو راهی تیمارستان کردن؟رو کم کنی؟اثبات قدرت و توانایی؟ ............ واقعا دلیلتون چیه؟ اینکارا خیلی زحمت داره؟ هم دردسر داره هم خطرناکه ....
            سلام
            خیلی ممنون از جواب پر محتواتون :mrgreen:
            یه چند تایی مقاله خوندم 2زاریم افتاد کجا چه خبره....
            ممنون از راهنمائیتون....
            موفق باشید

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
            X