اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

کامپایلر MPLAB-C18

Collapse
این موضوع بسته شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

کامپایلر MPLAB-C18

سلام
    دوستان فایل C18 و کرکش رو از لینک های زیر دانلود کنید

فایل http://www.4shared.com/file/162164156/ccc626e8/MPLAB-C18-Upgrade-v3_31.html
    کرک http://www.4shared.com/file/162148071/51405726/C18Fake.html

خود MPLAB رو هم میتونید از سایت میکروچیپ دانلودش کنید

پاسخ : کامپایلر MPLAB-C18

دوستان عزیز MPLAB IDE V8.36 رو از این آدرس دانلود کنید

http://www.4shared.com/file/165285952/8107266d/MPLAB_IDE_V836.html

دیدگاه

خیلی ممنون که اپ کردین اگه میشه یه توضیح در مورد نصبش بگید قوربونش برم 1000 تا فایل داره برای نصب

دیدگاه

به ترتیب زیر می توانید کامپایلر را نصب کنید :
        1- MPLAB_8.36
        2- Microchip MPLAB-C18 Compiler 1.00
        3- MPLAB C18 3.31
        در مرحله 3 تمام تیک ها رو در هنگام setup فعال کنید
        البته این رو هم بگم این کامپایلر تا اونجا که من کار کردم و اطلاع دارم نیازی به کرک ندارد همچنین این ورژنی (MPLAB C18 3.31) که دوست عزیزم آقای یار محمدیان تو سایت گذاشتن Libaray آن ناقص بوده و تنها 4 میکرو رو ساپورت می کنه که من توصیه می کنم آن رو هم از سایت microchip دانلود کنید .
        برای این کار تو سایت microchip که رفتید در قسمت سرچ آن mplap c18 رو تایپ کنید . (البته فکر کنم باید عضو سایت شوید)
        این رو هم بگم که باید با فیلتر شکن وارد شید

اگر باز هم مشکلی داشتید در خدمتم
        *** کم رنگ ترن قلم جهان از. پررنگ ترن حافظه  جهان ماندگارتر است ***

دیدگاه

من MPLAB IDE V8.36 و نصب کردم ویه فایلی هست به اسم MPLAB-C18-Upgrade-v3_31 که موقع نصب به ادرسش گیر میده و نمیدونم کدوم فلدر از MPLAB IDE V8.36 رو انتخاب کنم یه فایل دیگه هم هست به اسم C18Fake این جیه؟

دیدگاه

سلام
            دوست عزیز اول خود MPLAB IDE V8.36 رو نصبش کن
            بعد C18Fake رو اجرا کن البته مسیر اجرای این فایل رو باید درست بدی یعنی اول تو فایل microchip که توی program files بعد از نصب MPLAB IDE V8.36 ایجاد شده یه new folder به نام mplab-c18 درست کن و C18Fake رو توی این مسیر اجرا کن (عکس روش کار رو درست کردم ولی نمیدونم چرا اینجا paste نمیشه!!!!!!!!!عکس رو واستون از طریق ایمیل میفرستم)
            بعد MPLAB-C18-Upgrade-v3_31 رو نصبش کن با این تفاوت که مسیر نصب این فایل رو فولدر mplab-c18 (قبلا ایجادش کردی)بده در ضمن تو مسیر دهی mcc18 (اگه درست نوشته باشم) رو پاکش کن مسیرت مثلا باید اینطوری باشه
            D:\Program Files\Microchip\mplab-c18 . بازم چند تا تصویر واست میفرستم.

امیدوارم بتونی نصب کنی!!!!!!!!!!
            در ضمن یه عکس رو چطوری تو صفحات eca میارن عکس ها باید پسوند خاصی داشته باشن تا paste بشن؟

دیدگاه

خیلی ممون دستت درد نکنه نصب زیاد هم راحت نیست من فکر میکردم مثل کدویژن هست تست میکنم و جواب رو میگم

برای عکس اول باید عکس رو اپلود کنی که برای اپلود برو تو سایت www.450.ir بعد از اینکه عکس رو اپلود کردی تو صفحه ای که پست رو میدن اون ایکون هایی که بالای صفحه هست ( نقل قول و... منظورمه) ایکونی که تو ردیف پایینی و دومی از سمت راست(اگه روش وایستی "اضافه کردن عکس" رو نشون میده) رو اون کلیک کن و ادرس عکس رو بزار اونجا بعد عکس به نمایش در میاد

دیدگاه

در ضمن تو مسیر دهی mcc18 (اگه درست نوشته باشم) رو پاکش کن
                این کارو کردم نصب شد :wow: :wow: و باید این کا رو انجام بدین وگر نه نصب نمیشه

خیلی ممنون

:wow:

دیدگاه

این C18 فقط برای PIC های سریه 18 هستش؟

برای سری 16 یا هر سری دیگه از این C18 نمیشه استفاده کرد؟

دیدگاه

مثل اینکه c18 فقط سری 18 رو ساپورت میکنه!!!!

دیدگاه

برای کار با خانواده های دیگر PIC شما باید کامپایلر C همان خانواده رو دانلود و نصب کنید.
                      مثلا برای کار با DSPIC30F شما باید MPLAB-C30 رو دانلود کنید و ... .
                      موفق باشید.

دیدگاه

خود mplab هر نوع میکرویی رو ساپورت می کنه یعنی میشه ccs رو تو mplab اجرا کرد و با هر میکرویی کار کرد

دیدگاه

خود mplab هر نوع میکرویی رو ساپورت می کنه یعنی میشه ccs رو تو mplab اجرا کرد و با هر میکرویی کار کرد
                          تو این حالت کد هایی که مینویسیم باید مثل برنامه CCS باشه یا نه از کد هایه MPLAB استفاده میشه؟

دیدگاه

وقتی شما ccs رو در mplab لود میکنید ‏، باید از قوانین و سینتکس های ccs پیروی کنید . برنامه ای که می نویسید باید بر طبق قوانین ccs باشه .

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                            X