اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

درخاست راهنمایی درمورد مونیتور

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

درخاست راهنمایی درمورد مونیتور

با سلام
    چند وقتی هست مونیتور من موقع خاموش شدن یک نقطه سیاه در وسط صفحه ایجاد میکند ایا احتیاج به تعمیر دارد؟
    مونیتور من از نوع crt LG17 میباشد

پاسخ : درخاست راهنمایی درمورد مونیتور

سلام من تو مانیتور تجربه زیادی ندارم ولی تا اونجا که بتونم کمک میکنم. اون نقطه سیاه موقعی که کامپیوتر روشنه هم دیده میشه؟

دیدگاه

نه دوست عزیز فقط موقع خاموش شدن میاد یه نفر بهم گفت مشکل اساسی دارد؟ لازم به ذکر است که از اول اینجوری نبود

دیدگاه

بدون دیدن تصویر نمیشه نظر داد(ایرادش یه کم گنگه) ولی میتونه تو مسیر یوک باشه.

دیدگاه

چند وقتی هست مونیتور من موقع خاموش شدن یک نقطه سیاه در وسط صفحه ایجاد میکند ایا احتیاج به تعمیر دارد؟
          مونیتور من از نوع crt LG17 میباشد

باسلام مدار حذف نقطه مانیتور شما خراب شده است و مشکل خاصی نیست البته اگربیش از3ثانیه نباشد.وگرنه در دراز مدت باعث سوختن فسفر آن نقطه می شود .

دیدگاه

نوشته اصلی توسط msrelectronic

باسلام مدار حذف نقطه مانیتور شما خراب شده است و مشکل خاصی نیست البته اگربیش از3ثانیه نباشد.وگرنه در دراز مدت باعث سوختن فسفر آن نقطه می شود .
            اقا میشه یه مقدار درباره مدار حذف نقطه توضیح بدید. این مدار از چه اجزایی تشکیل شده؟ رو کدوم قسمت برد میشه پیداش کرد؟ اگه ممکنه رو نقشه مانیتوری که گذاشتم توضیح بدید.ممنون

http://www.persiangig.com/pages/down...%20monitor.pdf

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
            X