اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

بازم DS1307

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

بازم DS1307

با درود . . .
    من یه ساعت با 1307 نوشتم اما هر 12 ساعت 5 ثانیه عقب میمونه
    برا کریستالش هم از کریستال ساعت مچیم استفاده کردم ( چون نسبت به اونایی که تو بازارن دقیق تره )
    امکان داره مشکل از خود 1307 باشه(نوعش + هست )
    ( یه توصیه اگه به سرتون زد مثل من از کریستال ساعت مچی استفاده کنید به یه تعمیرگاه ساعت برید و بگید یه خازن ساعت میخوام :mrgreen: )
    درد من تنهایی نیست؛ بلكه مرگ ملتی است كه گدایی را قناعت، بی‏عرضگی را صبر، و با تبسمی بر لب این حماقت را حكمت خداوند می‏ نامند! "گاندی"

به دلیل وجود برخی مشکلات و بی احترامی ها این اکانت رو غیر فعال کردم. همیشه سر بلند باشید.
    بدرود . . .

پاسخ : بازم DS1307

سلام وحید جون
    راه حل نرم افزاری:
    اگه دقیقا 5 ثانیه هست یه برنامه بنویس که هر روز 5 ثانیه برنامه رو جلو بکشه

سخت افزاری:
    با اون کریستالی که از تو ساعت کش رفتی 2 تا خازن 33 پیکو فرارد بگیر و به زمین وصل کن از دو سرش (مثل کریستال میکرو)
    علم چندانکه بيشتر خواني چون عمل در تو نيست ناداني

دیدگاه

علیک سلام امید جون! :mrgreen:

نوشته اصلی توسط اٌمید حبیبی
      اگه دقیقا 5 ثانیه هست یه برنامه بنویس که هر روز 5 ثانیه برنامه رو جلو بکشه
      oo:
      آقا خیر سرش باید دقیق باشه اما نه با این راه ها!

نوشته اصلی توسط اٌمید حبیبی
      با اون کریستالی که از تو ساعت کش رفتی 2 تا خازن 33 پیکو فرارد بگیر و به زمین وصل کن از دو سرش (مثل کریستال میکرو)
      این کارم کردم اما جواب نداد (دو تا 30 پیکو). طبق محاسبات هم دو تا 47 پیکو گذاشتم ولی بازم جواب نداد. الان باز یه کریستال دیگه گذاشتم ببینم با اون چجوری کار میکنه.
      ولی من میگم امکان داره 1307 تقلبی باشه ومشکل از اون باشه؟
      این اجناس چینی که دیگه واقعا سنگ تموم گذاشتن
      درد من تنهایی نیست؛ بلكه مرگ ملتی است كه گدایی را قناعت، بی‏عرضگی را صبر، و با تبسمی بر لب این حماقت را حكمت خداوند می‏ نامند! "گاندی"

به دلیل وجود برخی مشکلات و بی احترامی ها این اکانت رو غیر فعال کردم. همیشه سر بلند باشید.
      بدرود . . .

دیدگاه

وحید جان شماتیک کامل و دقیق رو بزار ببینم چی میشه

ان شالله که بشه کمکت کنیم

دیدگاه

امید جون تو دیگه چرا ؟!!!!!!! خودت اوسایی که
          مگه چی هست که شماتیکش چی باشه!!!
          یه ds1307 که به میکرو وصل شده و پایه های scl & sda پول پ 10 کیلو شدن. یه باتری بک پ2025 داره و یه کریستال 32768 هم به پایه 1و2

یه مدار خیلی ساده !
          از لحاظ نویز پذیری هم خیلی روش دقت شده و نویز غلت میکنه بیاد طرفش :mrgreen:
          مشکل من اینه که چرا جلو میره؟؟؟

فعلا داره با این یکی کریستال جواب میده(زیر تسته)
          فردا هم باید تحویلش بدم. lcd هم خدارو شکر درست شده و داره کار میکنه :wow:

بدرود . . .

دیدگاه

نکنه کل پروژه هایی که با این آی سی بسته میشن کلا مشکل دار باشن؟ من تا به حال تست 24 ساعت نگرفتم.
            دلا یاران سه قسمند ار بدانی
            زبانی اند و نانی اند و جانی
            به نانی نان بده از در برانش
            محبت کن به یاران زبانی
            و لیکن یار جانی را به دست آر
            به جانش جان بده تا می توانی

دیدگاه

امان از بی خوابی
              منظورم هم سخت افزار بود هم نرم افزار :icon_razz:

من خودم تا حالا تست 24 نگرفتم هر چی راه انداختم پروژه دانشجویی بود
              به هر حال اگه برنامه و سخت افزار رو میزاشتی بهتر بود.اخه همیشه چند تا چشم بهتر از 2 تا چشمه :agree:

دیدگاه

یه توصیه به دوستان میکنم اونم اینه که حتما تستش کنید
                اما نه با کرنومتر یا ساعت اخبار!!!!!!!!
                ساعت اخبار هم بعضی وقتها نمیدونم چرا باهم تفاوت دارند.( امتحان کنید حتما میبینید)
                من با ساعت کامپیوتر تستش کردم با این کریستال جدیده الان 14 ساعت و 18 دقیقه هست که دقیق داره کار میکنه
                فکر کنم از کریستال بود.
                :wow: :wow: :wow:

:applause: :applause: :applause:

بدرود . . .

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                X