اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

اتصال سنسور دما (وسایر INTERFACE ها) به FPGA با استفاده از پروتکل SPI

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

اتصال سنسور دما (وسایر INTERFACE ها) به FPGA با استفاده از پروتکل SPI

با سلام
    این مطلب قسمتی از یک پروژه کار با FPGA هست. در واقع اول دنبال یک سنسور استاندارد دما که با این پروتکل همخوانی کامل داشته باشه هستم.هرچند که
    چند مدل مثل DS1722 و TC72 رو پیدا و بررسی کردم . اما ظاهرا این قطعات تو ایران خیلی فراوان نیست و شاید هم اصلا گیر نیاد. به هر حال دوستان اگه
    تجربه ای در مورد این سنسورها دارند و همینطور استفاده از پروتکل SPI در سایر اینترفیس ها اینجا میتونه محل خوبی برای تبادل نظر در این خصوص باشه.

پاسخ : اتصال سنسور دما (وسایر INTERFACE ها) به FPGA با استفاده از پروتکل SPI

سلام..منم د نبال یه سنسور دما هستم که از 0 تا 1000 درجه سانتی گراد رو تشخیص بده...ممنون میشم منو راهنمایی کنید

دیدگاه

سلام
      اینکه شما از این رنج می خواهین بهره ببرین بهتره از ترموکوپل ها استفاده کنید.

دیدگاه

ممنون از راهنماییتون..ترموکوبل قدیمی شده..من شنیدم چنین سنسوری نوع آلمانیش وجود داره فقط نمی دونم تو بازار ایرن اومده یا نه

دیدگاه

بله تا اونجا که من می دونم این سنسسوره نظامی بوده و خیلی سخت و با هزینه گزافی گیر می آد.اگه خ.استین یه کتاب در مورد تکنولوژی سنسسور ها و نحوه استفاده از اونا رو (همه نوعش رو براتون پ کنم). :nerd:

دیدگاه

بله..ممنون میشم اپلود کنین :job:

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
            X