ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ورود برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

کاربران برچسب زده شده

صفحه 1 از 4 1234 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 34

موضوع: آلتراسونيک

2005/11/15
    تهران
    99
    0

آلتراسونيک

سلام خسته نباشید من میخواستم ببینم کسی تا بحال با سنسور های آلتراسونیک کار کرده میشه با میکروی 8051 کار کرد اگه راهنمایی کنید یا لینکی و یا سایتی که توضیح داده باشه معرفی کنید ممنون میشم
    چنين گفت زردشت:....عاشق عاشقي باش و دوست داشتن را دوست بدار ، از تنفر متنفر باش ، به مهرباني مهر بورز با آشتي آشتي کن و از جدايي جدا باش ......
    2005/06/10
    بابل
    1,808
    36

آلتراسونيک

سلام . خوبي محمد جان .
    من خودم تا به حال مدارش رو نبستم . ولي به صورت تئوري اگه بخوام بهتون بگم زماني كه شما پايه فرستنده رو فعال ميكنيد با يه تاخيري حجمي از فركانس فرستاده شده به گيرنده بر ميگرده . شما يه پ امپ بايد بذاريد و مقدار ولتاژي كه خروجي گيرنده ميده رو با يه ولتاژ مرجعي مقايسه كنيد اگه از مقدار مشخصي بيشتر بشه يعني مانع به شما نزديك هست . به اين ترتيب تقريبا ميتونيد مسيرتون رو پيدا كنيد .
    من خودم تا به حال اين مدار رو نبستم ولي اگه پايه كار هستيد با هم روش كار كنيم . من چند تا سايت هم براي باياس پيدا كردم . براتون ميفرستم (آ*البته هم نظرتون رو بگيد هم اگه مايليد با هم كار كنيم ياد آوري كنيد ) .
    موفق باشيد .
    شأن انسان در ايمان و هجرت و جهاد است و هجرت، مقدمهآ*ي جهاد فيآ*سبيلآ*الله.
    هجرت، هجرت از سنگينيآ*هاست و جاذبهآ*هايي كه تو را به خاك ميآ*چسباند.
    چكمهآ*هايت را بپوش، رهآ*توشهآ*ات را بردار و هجرت كن.
    2005/11/15
    تهران
    99
    0

آلتراسونيک

ممنون از جوابتون من این پروژه رو برای پروژه درس اصول اندازیه گیری باید انجام بدم البته با یکی از دوستام من که خوشحال میشم باهم کار کنیم البته اینم بگم من با دوستم تصمیم داریم یه ربات بسازیم که مثلا به مانع برخورد نکنه و مسیرشو عوض کنه به عنوان مثال تا فاصله 20 سانتی هر شیئی رسید تغییر مسیر بده به هر حال من که خوشحال میشم باهم کار کنیم به نظرم پروژه جالبی میشه من خودمم گشتم و یک سری مدار و اطلاعات البته نه زیاد پیدا کردم و میخوام برم جمهوری و ببینم میتونم دیتا شیتی کتابی چیزی در این زمینه پیدا کنم یا نه فعلا خدا نگهدار
    چنين گفت زردشت:....عاشق عاشقي باش و دوست داشتن را دوست بدار ، از تنفر متنفر باش ، به مهرباني مهر بورز با آشتي آشتي کن و از جدايي جدا باش ......
    2005/06/10
    بابل
    1,808
    36

آلتراسونيک

سلام . خوبيد ؟
    فكر نميكنم نيازي به رفتن به جمهوري براي گرفتن ديتا شيت باشه . همه ديتا شيت ها رو توي اينترنت ميتونيد پيدا كنيد . ولي اگه شما ساكن تهران هستيد . با هم يه مدار باياس رو به نتيجه ميرسيم . بريم جمهوري قطعات رو بخريم . من دانشگاه هم رجايي هست ، امكانات هم ميدن يه روز قرار ميذاريم توي دانشگاه با هم ميبنديمش . نظرتون چيه ؟ شما دانشجوي كجا هستيد ؟
    موفق باشيد .
    2005/11/15
    تهران
    99
    0

آلتراسونيک

سلام خوبید فکر کنم یک اتفاق جالب افتاده اول اینکه من موافقم خوبه دوم من دانشگاه رجایی اومدم سوم اینکه شما استاد دکتر ابراهیم پور رو میشناسید تو دانشگاه شما در میدن و استاد دانشگاه ما که علمی کاربردی هست هم هستن البته 2 ترم پیش استاد الکترونیک من بودن که واقعا استاد خوبین نمیدونم میشناسیدش یا نه به هر حال من موافقم البته من خیلی تو الکترونیک و اینجور چیزا قوی نیستم چون تازه 6 و 7ماه است که شروع کردم ولی دارم گاماس گاماس یاد میگیرم راستی من نمیدونم شما کدوم منطقه هستید ولی خونه ما منطقه 5 هست البته و دانشگاهم نزدیک شهرک آزمایشه ولی در کل موافقم باهم کار کنیم البته من که در حد شما نیستم خیلی ضعیف تر هستم شماره تلفن رو براتون چجوری بزارم فعلا تا بعد خدا نگهدار از لطفتون هم ممنون
    2005/06/10
    بابل
    1,808
    36

آلتراسونيک

سلام . خوبي محمد جان ؟
    بله آقاي دكتر ابراهيم پور استاد بنده هم هستن . من همين الان هم با ايشون پروژه دارم . من خونمون خيلي به دانشگاه نزديك هست . فقط چيزي كه هست قرارمون باشه براي يك هفته ديگه . از طريق پيام ميتونيد شماره تماستون رو بديد . البته اگه نيازي بشه .
    موفق و پيروز باشيد .
    2005/11/15
    تهران
    99
    0

آلتراسونيک

سلام خوبید باشه مسئله ای نیست من تلفنم رو میگم بعدا قرار میگذاریم فعلا خدا نگهدار
    2006/01/23
    83
    0

آلتراسونيک

سلام

این پروژه فاصله سنج التراسونیک رو من با 89s51 بستم و فعلا" تا حدود 2 متر هم جواب گرفتم . اگه سئوالی داشتید بگید تا اگه تونستم راهنماییتون کنم.
    2005/11/15
    تهران
    99
    0

آلتراسونيک

سلام خوبی دوست عزیز من چن سوال داشتم میخواستم ایدی شما رو بدونم تا با هم صحبت کنیم ایدی من mohammadm64@yahoo.com است به من پی ام بدید
    2005/11/15
    تهران
    99
    0

آلتراسونيک

اول میخواستم بدونم این سنسور مثبت منفی داره یا نه دوم اینکه این سنسور خروجیش دیجیتاله یا انالوگ و یا سریال چون من اصلا نمیدونم خروجیش چی هست در ضمن اگه پروژه خودتون رو بزارید تو سایت ممنون میشم با تشکر خدا نگهدار راستی اگه یک توضیحاتی در مورد کارکرد مدار بدید ممنون میشم خدا حافظ
صفحه 1 از 4 1234 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 34