اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

مشکل در پیغام خطا DXP

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

مشکل در پیغام خطا DXP

با سلام خدمت دوستان

من با پروتل DXP یک مدار طراحی کردم بعد از این که مدار رو کامپایل کردن برای PCB ، پیغام خطای Signal has no driver برای تمام وایر هایی که کشیدم می ده و تمام سیم ها رو به صورت قرمز نشون می ده .

برای حل این مشکل باید چه کار کنم که کامپایل بشه پروژم.

با تشکر

پاسخ : مشکل در پیغام خطا DXP

باید از Place Wire استفاده کنی ها. از Pen که استفاده نکردی ؟
    ورژن برنامت چیه ؟
    دو قطعه رو هم ترجیحا نچسبون به هم به صورت مستقیم.
    G*B*J*T
    انسانها به 10 گروه تقسیم می شوند آنها که باینری می فهمند و آنها که باینری نمی فهمند

دیدگاه

از Place Wire استفاده کردم ، ورژن برنامه DXP 2004 هست
      بازم ممنون از جوابتون

دیدگاه

من دو تا فروم و help پروتل رو دیدم. این انگلیسیه help :

Recommendation
        This error can sometimes be caused by the offending pin/sheet entry not being wired to the intended net in the circuit. If this is the case, an additional error stating that the affected signal pin/sheet entry is unconnected will also appear in the Messages panel. Use the Compile Errors dialog to cross probe to the affected signal pin/sheet entry. Trace the wiring from the pin/sheet entry to ensure it is connected as required, and connect if it is not.
        If the 'signal has no driver' message appears on its own, look for the component output pin to which the input pin/sheet entry is directly connected. Once identified, you can check/edit the output pin's electrical type from the Component Pin Editor dialog. Access this dialog from the associated Component Properties dialog for the part by clicking the Edit Pins button.

میگه اگه این ارور همراه با ارور های دیگه (در همین زمینه البته باید یاشه ها ) میادش باید چک کنید که یک قطعه اتصال الکتریکی درست داشته باشه. که ماله شما درسته.

اگه این ارور تنها باشه : روی قطعت دو بار کلبک کن / پایین دست چپ edit pins رو بزن / قسمت Type رو input یا output بزن

این چیزی بود که توی فروم ها و help پروتل بود ! اگه نشد شماتیکت رو بزار تا ببینم
        G*B*J*T
        انسانها به 10 گروه تقسیم می شوند آنها که باینری می فهمند و آنها که باینری نمی فهمند

دیدگاه

آقا میلاد این کارم کردم ولی فقط خط قرمز زیر بعضی از وایرها و قطعه ها برداشته شد ولی دوباره error می ده

به نظر شما ایراد از خود برنامه نیست ؟

اینم فایل شماتیکش :

http://www.2shared.com/file/9811823/72d3d4cc/TEST1.html

دیدگاه

اول یه pcb project تعریف کن بعد فایل شماتیک رو توش add کن برات upload کردم
            http://www.4shared.com/file/168134798/efd6e86f/PCB.html

دیدگاه

نوشته اصلی توسط saeid_ica
              اول یه pcb project تعریف کن بعد فایل شماتیک رو توش add کن برات upload کردم
              http://www.4shared.com/file/168134798/efd6e86f/PCB.html
              بدونه هیچ حرفی حق با این رفیقمونه.

کلا هر کاری میخوای بکنی بادت باشه اول Project بسازی.
              G*B*J*T

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
              X