اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

تصویر و صدا با avr

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

تصویر و صدا با avr

چند روز پیش در یک سایت خارجی یک پروژه با AVR دیدم که فیلم ضبط شده روی یک مموری کارت رو با استفاده از یک AVR که براش جروجی تصویر و صدای استریو ساخته بود روی یک تلویزیون نشون میداد .اونم با چه کیفیتی(فیلم ماتریکس) حتی براش کلید شروع و استوپ و کلید جلو و عقب هم گذاشته بود .از پروژه و طرحش خیلی خوشم اومد ولی چون به زبان C نوشته شده بود بیخیال شدم .دوستان اگر در این مورد اطلاعاطی دارن منوهم راهنمایی کنن البته به زبان شیرین بیسکام
    روزی که درک کردیم همه چیز به خدا تعلق دارد . آن روز .روز طلوع دانش است

پاسخ : تصویر و صدا با avr

فکر نمیکن با Avr بشه در این حد...
    میشه راه انداخت ولی به علت فرکانس پایین کیفیت رو نمیشه به اون حد رسون که قابل قبول باشه در ضمن هر 2تا با هم از یه میکرو به دره تا جایی که سواد من قد میده.ممکنه لینک بزارین تا ما هم ببینیم؟
    علم چندانکه بيشتر خواني چون عمل در تو نيست ناداني

دیدگاه

دوست عزیز این کار رو با میکرو نمیشه انجام داد . به نظرم واسه درایو صفحه کلید و .... از avr استفاده کرده بوده!

دیدگاه

لینکشو اگه لطف کنی بذاری بچه های C استفاده کنن ممنون میشیم

دیدگاه

راستش دنبال یه چیز دیگه میگشتم :nerd:.شانسی اونجا رو پیدا کردم برای همین نمیدونم کجا بود .باز یه دوری میزنم .به نظر عزیزان راه دیگه ای هست که با AVR بشه این کارو انجام داد
          روزی که درک کردیم همه چیز به خدا تعلق دارد . آن روز .روز طلوع دانش است

دیدگاه

من با ال سی دی های کوچیک این کارو انجام دادم ولی با ای وی آرغیر ممکنه (یه صراحت میگم)
            فکر نکنم کسی بیشتر ازمن راجع به اور کلاک و سرعت ای وی آر و ... تجربه داشته باشه ولی این امکان نداره مگر این که چند چیپ دیگه توی کار باشن
            لطفا تا جایی مقدوره بگردید و لینکشو پیدا کنید :mrgreen:
            الهم عجل لولیک الفرج

فقط 313 نفر...

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
            X