اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

سرقت اطلاعات (ترفند کامپیوتر)

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

سرقت اطلاعات (ترفند کامپیوتر)

با سلام خدمت دوستان عزیز و گرامی

من با یک مشکلی روبرو شدم می خواهم اطلاعات کامپیوتر فردی (مثلا اطلاعات CD-Rom) را بدون اینکه خود صاحب کامپیوتر بفهمد به روی فولدر خاصی در درون همان کامپیوتر و یا برروی فلش متصل به همهان کامپیوتر منتقل کند

از دوستان خواهش می کنم اگر نرم افزار و ترفند و یا برنامه خاصی دارند اینجانب را کمک کنند من واقعا محتاج کمک شما هستم
    به اميد سر افرازي ايران و ايران زمين

پاسخ : سرقت اطلاعات (ترفند کامپیوتر)

سلام
    راستش 2 نوع دزد اطلاعات هست که کارشون اینه:
    1) تروجان ها = اطلاعات مثل رمز عبور و... رو برات به آی دیت میفرسته
    2) لوگر ها= هر چیزی که کاربر تایپ کنه رو در قالب یک فایل هر وقت که کاربر به اینترنت وصل بشه به ایمیلت میفرسته...
    این کاری رو که میخوای بکنی رو نمیدونم چطوره...ولی اگه اینجور کاری خواستی بکنی اون 2 تا هست :redface:
    موفق باشید

دیدگاه

شما فرض کنید من می خواهم هر کسی داخل کامپیوتر من سی دی یا فلشی گذاشت یک نسخه از آن در داخل فلدوری به صورت مخفی کپی شود

فوقالعاده حیاتیه
      از دوستان برنامه نویس اگه کد دلفی این برنامه رو دارند باز به درد من می خورد

ممنون

دیدگاه

خوب اگه طرف گاگول (درست نوشتم ؟!) نباشه موقع کپی گرفتن متوجه میشه ! چون هم چراغ فلش هی روشن و خاموش میشه هم چراغ ODD ها !

ولی میتونید یه لیست از فایل ها یا پوشه های موجود در روی فلش یا سی دی تهیه کنید که سریع انجام میشه و طرف هم متوجه نمیشه

که البته بای خودتون برنامه اش رو بنویسید و این برنامه مقیم در حافظه باشه و هر قوت فلش یا سی دی درون کامپیوتر اومد در پشت پرده عملیات رو انجام بده

دیدگاه

نوشته اصلی توسط Ali65
          خوب اگه طرف گاگول (درست نوشتم ؟!) نباشه موقع کپی گرفتن متوجه میشه ! چون هم چراغ فلش هی روشن و خاموش میشه هم چراغ ODD ها !

ولی میتونید یه لیست از فایل ها یا پوشه های موجود در روی فلش یا سی دی تهیه کنید که سریع انجام میشه و طرف هم متوجه نمیشه

که البته بای خودتون برنامه اش رو بنویسید و این برنامه مقیم در حافظه باشه و هر قوت فلش یا سی دی درون کامپیوتر اومد در پشت پرده عملیات رو انجام بده
          اون طرف گاگوله هیچ چی نمی فهمه
          ضمنا اون چیزایی که من می خوام کش برم چند تا پاورپوینته فکر کنم کپیش 10 ثانیه ای تموم بشه
          کد برنامه دفیش رو اگه دارید بگذارید
          ممنون

دیدگاه

نوشته اصلی توسط مهدی شیری
            ضمنا اون چیزایی که من می خوام کش برم چند تا پاورپوینته فکر کنم کپیش 10 ثانیه ای تموم بشه
            ممنون
            آهان پس خود فایل ها رو می خواهید :mrgreen: من فکر کردم فقط میخواهید بدونید کی فلش کرده تو سیستم تون :mrgreen:

کد آماده که ندارم ولی فکر نمی کنم اینقدر برنامه پیچیده ای باشه ، از دستورات کار با فایل ها استفاده کنید ( حالا تو هر زبانی )

دیدگاه

من یه برنامه واسه یکی از دوستام نوشته بودم که آدرس یه فایل doc یا pdf رو میگرفت و تمامی فایلهای doc/pdf جاری رو میریخت توی یه آدرس دیگه! اگه خواستی بگو؟؟؟

آدرس فایل doc میگرفت که تبدیلش کنه به pdf و در حین تبدیل فایلها رو کپی می کرد. :twisted:
              http://ceworld.ir/images/ads/dornablogcom_ads.gif

دیدگاه

نوشته اصلی توسط مهدی شیری

ممنون

میتونید از فروم های ه*ک بپرسید.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                X