اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

چند سوال در مورد کاردانی به کار شناسی الکترونیک

Collapse
این موضوع بسته شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

چند سوال در مورد کاردانی به کار شناسی الکترونیک

سلام

دوستان چند سوال دارم.لطفا کسی اگر کسی اطلا داره جواب بده!

1-کاردانی به کارشناسی دارای چه گرایش هایی هست؟

2-ظرفیت دانشگاه سراسری روزانه برای کاردانی به کارشناسی چه تعداد هست در کل کشور؟

3-اگر کارنامه ای دارید برای کاردانی به کارشناسی سراسری روزانه الکترونیک لطفا قرار بدید.

4-از کاردانی الکترونیک می شه رفت مهندسی پزشکی خوند؟

ممنون از تمام دوستان

پاسخ : چند سوال در مورد کاردانی به کار شناسی الکترونیک

سلام دوست من
    ببینید دفترچه سراسری کارشناسی ناپیوسته (کاردانی به کارشناسی) رو که میگیرید گرایش برق رو به 6 تا گرایش تقسیم کرده:

قدرت-الکترونیک-ابزار دقیق-شبکه های انتقال توزیع-مخابرات - ICT
    ترتیب شمارش رو توی دفترچه خواهید دید چون من ترتیبشون رو یادم نیست

خوبی آزمون سراسی اینه که همه بچه های برقی یه دفترچه تخصصی رو تست میزنن و شانس قبولی توی 6 تا گرایش رو دارن و مثل آزاد نیست که فقط یه گرایش رو از قبل انتخاب کنند و ....

ظرفیت دانشگاه سراسری روزانه برای کاردانی به کارشناسی خیلی کم هستش من همه گرایش ها رو نمیدونم ولی تا جایی که اطلاع دارم قدرت امسال زیر 100 نفر روزانه گرفت که اونم سهمیه آموزش و پرورش و .... بود- یکی از دوستان خودم با رتبه 54 قدرت شبانه قبول شد
    شبانه هم تعداد محدودی میگیره که اونم حق 150-200 نفر اول هست و میمونه 10-12 هزار نفر ظرفیتی که دانشگاه های غیر انتفاعی (و در واقع بهتره بگیم انتفاعی چون فقط دارن از پولمون منفعت میبرن) داره که به ناچار کسایی که مثل من علاقه به ادامه تحصیل دارن و نتونستن جز 100 نفر 200 نفر اول باشن به ناچار میرن غیر انتفاعی (که اسامی دانشگاه ها توی دفترچه شماره 2 هست_برای انتخاب رشته)
    شيطان كه رانده گشت يك خطا بيشتر نكرد خود را براي سجده آدم رضــــا نكرد
    شيطان هـــزار مرتبه بهتر ز بي نـــــــــــماز او سجده را بر آدم و اين بر خدا نكرد

دیدگاه

پس با یه غول گردن کلف رو برو هستیم. :cry2:

آیا مدرک غیر انتفاعی با سراسری روزانه و شبانه فرق می کنه؟!

حالا شهریه آزاد با غیر انتفاعی تفاوت داره؟

من الان لاهیجان کاردانی سراسری روزانه می خونم.دانشگاه آزاد اینجا معتبره .آزاد بخونم بهتر نیست؟

نظر دوستان چی هست؟

دیدگاه

درسته سخته ولی اگه بخوای میتونی شاخ غول رو بشکنی. خیلی هارو میشناسم که با یه برنامه ریزی 7-8 ماهه موفق شدند. من خودم اگه برنامه ریزی داشتم بدون شک جز شبانه ها قبول بودم. من کمتر از 2 ماه خوندم که تونستم غیر انتفاعی (آستانه اشرفیه) قبول بشم ولی بیشتر میخوندم شرایط یه جور دیگه عوض میشد.
        در مورد مدرک ؛ خوب معلومه مدرک غیر انتفاعی به پای سراسری (چه شبانه و چه روزانه) نمیرسه ولی چون مدارک غیرانتفاعی هم زیر نظر وزارت علوم فناوری و تحقیقات صادر میشه پس بی ارزش نیست (وگرنه 10-12 هزار نفر عمر خودشون رو 2-3 سال به باد نمیدادند)
        تا جایی که من خبر دارم شهریه آزاد بیشتر از غیر انتفاعی هستش

یه سر به این بزن:

http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=32654.0

جواب خیلی از سوالاتی که توی ذهنت هست رو اینجا پیدا می کنی

موفق باشـــــی
        شيطان هـــزار مرتبه بهتر ز بي نـــــــــــماز او سجده را بر آدم و اين بر خدا نكرد

دیدگاه

سلام

در مورد نمونه کارنامه ( البته مربوط به کنکور 87 هست ) و خیلی موارد دیگر لینک زیر را ببین:

http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=29796.0
          فيلمهاي آموزشي فارسي ميکروکنترلر از z80 تا ARM ( همراه با فايلهاي PDF )

http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=60892.0

دیدگاه

با سلام
            آقای فرهمند فر می تونم بپرسم که شما در کدوم دانشگاه مشغول به تحصیل هستین؟

راستش را بخواهیم من هم غیر انتفاعی درس می خونم ولی از این چیزهایی که شما می فرمایید اصلا خبری نیست؟؟؟؟؟؟؟؟

یادم میاد زمانی که غیرانتفاعی قبول شدم خیلی ها به من گفتم که اصلا امکانات نداره و شیر تو شیری و برای خودش سیرکی هست. به عنوان مثال می گفتن انتخاب رشته به صورت دستی. ژتون به صورت کاغذی بهتون میدن و...

ما رفتیم دیدیم هم انتخاب رشته اینترنتی و درضمن پرداخت شهریه هم اینترنتی بود. کارت دانشجویی الکترونیکی بهمون دادن و ژتون و بقیه کارها را با همون کارت انجام می دادیم. برگه تمام واحد هایی که باید بگذرونیم را هم بهمون دادن.
            درباره استاتید هم باید خدمت تون عرض کنم به دلیل نزدیکی دانشگاه ما با دانشگاه اصفهان، حتی اساتیدی داریم که عضو هیئت علمی دانشگاه اصفهان هستند. ما هم هیئت علمی داریم و هم و هم انجمن علمی و....

ولی دست آخر غیر انتفاعی است و کمبود جا. متاسفانه فقط کمبود جا داریم و به عنوان مثال در این کمبود جا برای آزمایشگاه ها، اتاق مطالعه خواهران و برادران را از هم جدا کردند( البته ما که هنوز حس نکردیم جدا شده و توی هر کدام اتاق ها می ریم قاطی نشستن.)

در کل باید بگم که دانشگاه بدی نیست ولی باز هم تایید می کنم غیر انتفاعی است دیگه.

دیدگاه

آقای فرهمندفر می تونم بپرسم که شما در کدوم دانشگاه مشغول به تحصیل هستین؟
              سلام
              اگه پست ها رو خوب دنبال کرده باشید میبینید که قبلا گفتم (دانشگاه مهر آستان _ واقع در شهر آستانه اشرفیه)

راستش را بخواهیم من هم غیر انتفاعی درس می خونم ولی از این چیزهایی که شما می فرمایید اصلا خبری نیست؟؟؟؟؟؟؟؟

یادم میاد زمانی که غیرانتفاعی قبول شدم خیلی ها به من گفتم که اصلا امکانات نداره و شیر تو شیری و برای خودش سیرکی هست. به عنوان مثال می گفتن انتخاب رشته به صورت دستی. ژتون به صورت کاغذی بهتون میدن و...
              مگه من چی گفتم که دانشگاه غیر انتفاعی زیر سوال بره ؟؟؟
              من فقط نقاط ضعفی که داشت رو گفتم که یکیش نداشتن هیئت علمی بود و دیگیری نداشتن مدیر گروه ((البته دانشگاه خودمون رو میگما))
              شکر خدا مشکل مدیر گروه حل شد فقط مونده هیئت علمی که اونم ان شاالله حل خواهد شد. دانشگاه ما هم انتخاب رشته اینترنتی هستش ، اساتید بسیار بسیار خوبی داره و بنیه علمی خیلی قوی ، هم از نظر اساتید و هم دانشجوهاش داره و اصلا هم شبیه سیرک نیست

موفق باشید

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
              X