ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ورود برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

جهت تبلیغ در وب سایت ECA کلیک کنید.

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7
    2009/12/09
    101
    4

چند سوال در مورد کاردانی به کار شناسی الکترونیک

سلام

دوستان چند سوال دارم.لطفا کسی اگر کسی اطلا داره جواب بده!

1-کاردانی به کارشناسی دارای چه گرایش هایی هست؟

2-ظرفیت دانشگاه سراسری روزانه برای کاردانی به کارشناسی چه تعداد هست در کل کشور؟

3-اگر کارنامه ای دارید برای کاردانی به کارشناسی سراسری روزانه الکترونیک لطفا قرار بدید.

4-از کاردانی الکترونیک می شه رفت مهندسی پزشکی خوند؟

ممنون از تمام دوستان
    2008/03/02
    گيلان ( لنگرود )
    252
    0

پاسخ : چند سوال در مورد کاردانی به کار شناسی الکترونیک

سلام دوست من
    ببينيد دفترچه سراسري كارشناسي ناپيوسته (كارداني به كارشناسي) رو كه ميگيريد گرايش برق رو به 6 تا گرايش تقسيم كرده:

قدرت-الكترونيك-ابزار دقيق-شبكه هاي انتقال توزيع-مخابرات - ICT
    ترتيب شمارش رو توي دفترچه خواهيد ديد چون من ترتيبشون رو يادم نيست

خوبي آزمون سراسي اينه كه همه بچه هاي برقي يه دفترچه تخصصي رو تست ميزنن و شانس قبولي توي 6 تا گرايش رو دارن و مثل آزاد نيست كه فقط يه گرايش رو از قبل انتخاب كنند و ....

ظرفیت دانشگاه سراسری روزانه برای کاردانی به کارشناسی خيلي كم هستش من همه گرايش ها رو نميدونم ولي تا جايي كه اطلاع دارم قدرت امسال زير 100 نفر روزانه گرفت كه اونم سهميه آموزش و پرورش و .... بود- يكي از دوستان خودم با رتبه 54 قدرت شبانه قبول شد
    شبانه هم تعداد محدودي ميگيره كه اونم حق 150-200 نفر اول هست و ميمونه 10-12 هزار نفر ظرفيتي كه دانشگاه هاي غير انتفاعي (و در واقع بهتره بگيم انتفاعي چون فقط دارن از پولمون منفعت ميبرن) داره كه به ناچار كسايي كه مثل من علاقه به ادامه تحصيل دارن و نتونستن جز 100 نفر 200 نفر اول باشن به ناچار ميرن غير انتفاعي (كه اسامي دانشگاه ها توي دفترچه شماره 2 هست_براي انتخاب رشته)
    شيطان كه رانده گشت يك خطا بيشتر نكرد خود را براي سجده آدم رضــــا نكرد
    شيطان هـــزار مرتبه بهتر ز بي نـــــــــــماز او سجده را بر آدم و اين بر خدا نكرد
    2009/12/09
    101
    4

پس با یه غول گردن کلف رو برو هستیم. :cry2:

آیا مدرک غیر انتفاعی با سراسری روزانه و شبانه فرق می کنه؟!

حالا شهریه آزاد با غیر انتفاعی تفاوت داره؟

من الان لاهیجان کاردانی سراسری روزانه می خونم.دانشگاه آزاد اینجا معتبره .آزاد بخونم بهتر نیست؟

نظر دوستان چی هست؟
    2008/03/02
    گيلان ( لنگرود )
    252
    0

درسته سخته ولي اگه بخواي ميتوني شاخ غول رو بشكني. خيلي هارو ميشناسم كه با يه برنامه ريزي 7-8 ماهه موفق شدند. من خودم اگه برنامه ريزي داشتم بدون شك جز شبانه ها قبول بودم. من كمتر از 2 ماه خوندم كه تونستم غير انتفاعي (آستانه اشرفيه) قبول بشم ولي بيشتر ميخوندم شرايط يه جور ديگه عوض ميشد.
    در مورد مدرك ؛ خوب معلومه مدرك غير انتفاعي به پاي سراسري (چه شبانه و چه روزانه) نميرسه ولي چون مدارك غيرانتفاعي هم زير نظر وزارت علوم فناوري و تحقيقات صادر ميشه پس بي ارزش نيست (وگرنه 10-12 هزار نفر عمر خودشون رو 2-3 سال به باد نميدادند)
    تا جايي كه من خبر دارم شهريه آزاد بيشتر از غير انتفاعي هستش

يه سر به اين بزن:

http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=32654.0

جواب خيلي از سوالاتي كه توي ذهنت هست رو اينجا پيدا مي كني

موفق باشـــــي
    شيطان هـــزار مرتبه بهتر ز بي نـــــــــــماز او سجده را بر آدم و اين بر خدا نكرد
    2008/07/07
    مشهد
    73
    22

پاسخ : چند سوال در مورد کارداني به کار شناسي الکترونيک

سلام

در مورد نمونه کارنامه ( البته مربوط به کنکور 87 هست ) و خيلي موارد ديگر لينک زير را ببين:

http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=29796.0
    فيلمهاي آموزشي فارسي ميکروکنترلر از z80 تا ARM ( همراه با فايلهاي PDF )

http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=60892.0
    2009/03/04
    9
    0

با سلام
    آقای فرهمند فر می تونم بپرسم که شما در کدوم دانشگاه مشغول به تحصیل هستین؟

راستش را بخواهیم من هم غیر انتفاعی درس می خونم ولی از این چیزهایی که شما می فرمایید اصلا خبری نیست؟؟؟؟؟؟؟؟

یادم میاد زمانی که غیرانتفاعی قبول شدم خیلی ها به من گفتم که اصلا امکانات نداره و شیر تو شیری و برای خودش سیرکی هست. به عنوان مثال می گفتن انتخاب رشته به صورت دستی. ژتون به صورت کاغذی بهتون میدن و...

ما رفتیم دیدیم هم انتخاب رشته اینترنتی و درضمن پرداخت شهریه هم اینترنتی بود. کارت دانشجویی الکترونیکی بهمون دادن و ژتون و بقیه کارها را با همون کارت انجام می دادیم. برگه تمام واحد هایی که باید بگذرونیم را هم بهمون دادن.
    درباره استاتید هم باید خدمت تون عرض کنم به دلیل نزدیکی دانشگاه ما با دانشگاه اصفهان، حتی اساتیدی داریم که عضو هیئت علمی دانشگاه اصفهان هستند. ما هم هیئت علمی داریم و هم و هم انجمن علمی و....

ولی دست آخر غیر انتفاعی است و کمبود جا. متاسفانه فقط کمبود جا داریم و به عنوان مثال در این کمبود جا برای آزمایشگاه ها، اتاق مطالعه خواهران و برادران را از هم جدا کردند( البته ما که هنوز حس نکردیم جدا شده و توی هر کدام اتاق ها می ریم قاطی نشستن.)

در کل باید بگم که دانشگاه بدی نیست ولی باز هم تایید می کنم غیر انتفاعی است دیگه.
    2008/03/02
    گيلان ( لنگرود )
    252
    0

آقای فرهمندفر می تونم بپرسم که شما در کدوم دانشگاه مشغول به تحصیل هستین؟
    سلام
    اگه پست ها رو خوب دنبال كرده باشيد ميبينيد كه قبلا گفتم (دانشگاه مهر آستان _ واقع در شهر آستانه اشرفيه)

راستش را بخواهیم من هم غیر انتفاعی درس می خونم ولی از این چیزهایی که شما می فرمایید اصلا خبری نیست؟؟؟؟؟؟؟؟

یادم میاد زمانی که غیرانتفاعی قبول شدم خیلی ها به من گفتم که اصلا امکانات نداره و شیر تو شیری و برای خودش سیرکی هست. به عنوان مثال می گفتن انتخاب رشته به صورت دستی. ژتون به صورت کاغذی بهتون میدن و...
    مگه من چي گفتم كه دانشگاه غير انتفاعي زير سوال بره ؟؟؟
    من فقط نقاط ضعفي كه داشت رو گفتم كه يكيش نداشتن هيئت علمي بود و ديگيري نداشتن مدير گروه ((البته دانشگاه خودمون رو ميگما))
    شكر خدا مشكل مدير گروه حل شد فقط مونده هيئت علمي كه اونم ان شاالله حل خواهد شد. دانشگاه ما هم انتخاب رشته اينترنتي هستش ، اساتيد بسيار بسيار خوبي داره و بنيه علمي خيلي قوي ، هم از نظر اساتيد و هم دانشجوهاش داره و اصلا هم شبيه سيرك نيست

موفق باشيد

نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7