اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

یه منبع 5ولت و یه منبع 12ولت دارم به نظرتون GND ها رو بچسبونم بهتره یا جدا باشه؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

یه منبع 5ولت و یه منبع 12ولت دارم به نظرتون GND ها رو بچسبونم بهتره یا جدا باشه؟

باید GND ها رو جدا کنم از هم یا کل مدار یه GND داشته باشه ؟ و چرا ؟

ممنون.
    G*B*J*T
    انسانها به 10 گروه تقسیم می شوند آنها که باینری می فهمند و آنها که باینری نمی فهمند

پاسخ : یه منبع 5ولت و یه منبع 12ولت دارم به نظرتون GND ها رو بچسبونم بهتره یا جدا باشه؟

بستگی داره می خوای چی کار کنی اگه ایزو له اند که چه بهتر ! اگه مثلا ولتاژ 12 و5 توی یه مدار می خوای باید گرانداشونو به گراند مدار وصل کنی اما اگر به هم وصل نیستند می تونی 12 رو به عنوان تغذیه مدار و دیگری رو مثلا به عنوان ورودی مدار استفاده کنی

دیدگاه

پاسخ : یه منبع 5ولت و یه منبع 12ولت دارم به نظرتون GND ها رو بچسبونم بهتره یا جدا باشه؟

با درود
      اگه دارید از هر دو ولتاژ تو مدار استفاده می کنید باید GND یکی باشه چون ولتاژ مثبت بر اساس اون محاسبه میشه :applause:
      موفق و پیروز باشید
      زکات علم اموختن ان است

دیدگاه

نوشته اصلی توسط blacklove
        با درود
        اگه دارید از هر دو ولتاژ تو مدار استفاده می کنید باید GND یکی باشه چون ولتاژ مثبت بر اساس اون محاسبه میشه :applause:
        موفق و پیروز باشید
        اما اگه با استفاده از اپتوکوپلر یا ترانس یا هر چیز دیگر نسبت به هم ایزوله هستند بهتره از هم جدا باشند

دیدگاه

اول بگید برای چه کاری میخوایید تا کمک کنم

دیدگاه

باسلام به همه دوستان لطفادرتهیه نقشه یک جرقه زن شبیه جرقه زن اجاق گازهابه من کمک کنیداگرازکوییل هم استفاده میشوداندازئ ونوع هسته تعداددوروقطرسیم مشخص شودضمنااگرالکترونیکی وبدون کوییل باشدبهتراست با220ولت هم کارکندبهتره سپاسگزارم

دیدگاه

از هر کدوم چه استفاده ای میشه...؟
              گاهی اوقات بدون یکی کردن زمین ها مدار کار نمی کنه و بعضی اوقات اگر زمین ها رو یکی کنید مدار آسیب می بینه...

دیدگاه

نوشته اصلی توسط hossein 2011
                اول بگید برای چه کاری میخوایید تا کمک کنم
                میخواهم جرقه زن اجاق گازهاروتولیدکنم باقیمت پایین تروازین طریق ارتزاق کنم ضمناهم امکانات تولیدرادارم هم بازارفروش ان رامتشکرم

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                X