اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

آغاز به کار www.mathworks.ir

Collapse
این موضوع بسته شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

آغاز به کار www.mathworks.ir

با سلام خدمت دوستان سایت http://www.mathworks.ir به تازگی فعالیتش رو آغاز کرده دوستان سعی کنند همکاری کنند تا یک تو دهنی به سایت اصلی بزنیم که مطالب خودشو از ما دریغ کرده.

پاسخ : آغاز به کار www.mathworks.ir

]اول از همه دستتون درد نکنه بابت راه اندازی سایت.

چرا تو دهنی ؟ آقا زحمت کشیدن نرم افزار به اون باحالی توسعه دادن شما هم میتونی با یک تیم ورک این کار رو انجام بدی؟

خوششون نمیاد ما ببینیم حق هم دارن خودت بودی یه نرم افزار واسه پول مینوشتی دوست داشتی کسه دیگه ای مفتی ازش

استفاده کنه. برنامه شون رو استفاده میکنیم بهشون تو دهنی هم میزنیم جالبه.

دیدگاه

واقعاً که !!! نرم افزار چند هزار دلاری رو 500 تومن ، 1000 تومن رو DVD می خرید و مفتی مفتی باهاش کار می کنید بعدش تو دهنی هم میزنید ؟!

واقعاً شما مسلمونا لایق بهشت هستید و اون کافرا لایق جهنم ! متاسفم متاسف ...

دیدگاه

منظور من فیلتر کردن سایت متلب بود.
        بهتره دوستان موضوع تاپک رو منحرف نکنند.
        در ضمن بنده سایت رو راه اندازی نکردم فقط معرفی کردم.
        موفق باشید.

دیدگاه

راستش من که تا حالا نفهمیدم شماها دارین از نرم افزار های کرک شده استفاده میکنید یا نه ؟ اگر جواب مثبت هست حمایتتون از حقوق تولید کننده من را متعجب میکنه ؟ یعنی اگر الان ایران تحریم نبود شما که هر دین و ایمان و ملیتی دارید matlab را میخریدید ؟!!اگر جواب مثبت هست میدونید که الان تو ایران هم میشه نرم افزار ها رو با لایسنس اصل خرید . پس برید نرم افزار اصل بخرید یا به دنیای open source مهاجرت کنید . اگر هم نه که لطفا کاسه داغنر از آش نشید.

البنه دوستمون میتونستند از ادبیات بهتری استفاده کنند ولی من الان در آلمان ، مالزی ، کانادا و ترکیه دوست یا فامیل -دانشجو یا کارمند - دارم و در مورد روسیه و چین و ... هم اطلاع دارم . تو آنجا هم دوستان میگن داره از نرم افزار های کرک شده استفاده میشه (در سطح دانشجویی و کابری خانگی که بوفور) که اگر کمی با دنیای warez آشنا باشید کرکر هایی مثل تورو ، ساتارون و ... و همچنین خیلی سایتهایی که مثلا به بررسی نقاط ضعف قفل های سخت افزاری میپردازن را پیدا میکنید که دارن با پول نرم افزار کرک میکنند - آن هم نرم افزار هایی که استفاده های تخصصی و قیمت های بسیار بالایی دارند ، فقط به شرط اینکه معلوم نشه نرم افزار کرک شده است و با اسم خریدار کرک بشه - و در بین خریدارانشون اروپایی ها هم هستند.

اصلا مگه همین نرم افزار های کرک شده توسط ایرانی ها کرک میشه ، 99% کرک ها توسط خارجی هاست چهار تا نرم افزار - اغلب ایرانی - هم بوسیله گروه هایی مثل Unreal و ray-team و ... که از لحاظ حجم اصلا حساب نمیشن

دیدگاه

نوشته اصلی توسط amgh_12
            راستش من که تا حالا نفهمیدم شماها دارین از نرم افزار های کرک شده استفاده میکنید یا نه ؟ اگر جواب مثبت هست حمایتتون از حقوق تولید کننده من را متعجب میکنه ؟ یعنی اگر الان ایران تحریم نبود شما که هر دین و ایمان و ملیتی دارید matlab را میخریدید ؟!!اگر جواب مثبت هست میدونید که الان تو ایران هم میشه نرم افزار ها رو با لایسنس اصل خرید . پس برید نرم افزار اصل بخرید یا به دنیای open source مهاجرت کنید . اگر هم نه که لطفا کاسه داغنر از آش نشید.

البنه دوستمون میتونستند از ادبیات بهتری استفاده کنند ولی من الان در آلمان ، مالزی ، کانادا و ترکیه دوست یا فامیل -دانشجو یا کارمند - دارم و در مورد روسیه و چین و ... هم اطلاع دارم . تو آنجا هم دوستان میگن داره از نرم افزار های کرک شده استفاده میشه (در سطح دانشجویی و کابری خانگی که بوفور) که اگر کمی با دنیای warez آشنا باشید کرکر هایی مثل تورو ، ساتارون و ... و همچنین خیلی سایتهایی که مثلا به بررسی نقاط ضعف قفل های سخت افزاری میپردازن را پیدا میکنید که دارن با پول نرم افزار کرک میکنند - آن هم نرم افزار هایی که استفاده های تخصصی و قیمت های بسیار بالایی دارند ، فقط به شرط اینکه معلوم نشه نرم افزار کرک شده است و با اسم خریدار کرک بشه - و در بین خریدارانشون اروپایی ها هم هستند.

اصلا مگه همین نرم افزار های کرک شده توسط ایرانی ها کرک میشه ، 99% کرک ها توسط خارجی هاست چهار تا نرم افزار - اغلب ایرانی - هم بوسیله گروه هایی مثل Unreal و ray-team و ... که از لحاظ حجم اصلا حساب نمیشن
            نه دوست عزیز. من از این تو دهنیه خوشم نیومد.قضیه نمک خوردنو نمکدون شکستن.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط amgh_12

دوست عزیز بنده از نرم افزاری که ازش پول در بیارم لایسنس اش رو می خرم !

نرم افزاری رو هم که کرک شده اش رو مصرف کنم ( برای مقاصد آموزشی و ... ) دیگه به تولید کننده اش تو دهنی نمی زنم !

دیدگاه

دریغ از یک تشکر.
                بابا دمتون گرم...

دیدگاه

سلام ..................

نوشته اصلی توسط pasheh_7
                  دریغ از یک تشکر.
                  بابا دمتون گرم...
                  تاپیک قفل شد .. همگی موفق باشید ..
                  دوستان! مدتی کمتر به سایت میام ..