اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

کمک در رابطه خرید laptop

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

کمک در رابطه خرید laptop

سلام:
    من دنباب یهlaptop هستم که تمامی پورت هار داشته باشه
    مشخصات سخت افزاری خوبی داشته باشه
    قیمت بیشتر 1500 نباشه

پاسخ : کمک در رابطه خرید laptop

نوشته اصلی توسط محمد صالح
    سلام:
    من دنباب یهlaptop هستم که تمامی پورت هار داشته باشه
    مشخصات سخت افزاری خوبی داشته باشه
    قیمت بیشتر 1500 نباشه
    با سلام. معمولا اگر قرار باشه یه لپتاپ همه پورت های PC رو داشته باشه، حتی پرینتر و سریال و...، نیاز به PCI و ارتباط قوی تره و این مورد هم به دلیل افزایش حجم و وزن و هم به دلیل کاربری لپ تاپ که در رفت و آمد تعریف میشه، باهاش کم تر سازگاره و خود من تا به حال مثلا لپ تاپی که پورت موازی و سریال با هم داشته باشه رو تا حالا ندیدم! البته رابط USB برای تمام دستگاه های دیجیتالی و 1394 برای انتقال حجم عظیم تصاویر دوربین، کار شما رو راه می ندازه، چون برای USB تقریبا همه جور مبدل از سری و موازی تا موس و کیبرد و... داریم و اکثر دستگاه های فعلی اصلا خودشون الان با رابط USB ارائه می شن.
    و در نهایت با توجه به این موراد شما احتیاج به لپتاپی با تمامی پورت ها ندارید. و به نظر من جستجوی شما تقریبا بی فایده است.
    ولی می تونید به جستجوتون ادامه بدید.

دیدگاه

آقا محمد فکر کنم الان یه سال و نیم از تاریخ پست میگذره احتمالا ایشون تا حالا 5 تا لپ تاپ خریدن!!!
      It's nice to be important but it's important to be nice!

از اینکه نمی رسم جواب دوستان را بدم معذرت می خوام.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط رضا شفقی
        آقا محمد فکر کنم الان یه سال و نیم از تاریخ پست میگذره احتمالا ایشون تا حالا 5 تا لپ تاپ خریدن!!!
        بله شرمنده، بعد از ارسال تاپیک متوجه شدم (Scroll Bar رو آوردم پایین و اون اخطار قرمز رنگ رو ندیدم،) و متاسفانه کاری نمیتونستم بکنم دیگه!!

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X