اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

سنسور ها

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

سنسور ها

سلام
    لطفا یه توضیحی در مورد سنسورها بدین
    سنسورهای نوری با غیره
    سنسورهای sick آلما ن

سنسور ها

سلام . خوبی مهدی جان ؟
    منظورتون از سنسور های نوری چی هست . اگه منظورتون سنسوری هست که به نور حساس باشه معمولا از فتوسل استفاده میشه . به این صورت که مقاومتش با توجه به شدت نور تغییر می کنه . اگه پروژه ربات خط خوان رو توی قسمت پروژه های آموزشی دانلود کنید یه مقدار در مورد این سنسور ها توضیح داده .
    موفق باشید .
    شأن انسان در ايمان و هجرت و جهاد است و هجرت، مقدمهآ‌ي جهاد فيآ‌سبيلآ‌الله.
    هجرت، هجرت از سنگينيآ‌هاست و جاذبهآ‌هايي كه تو را به خاك ميآ‌چسباند.
    چكمهآ‌هايت را بپوش، رهآ‌توشهآ‌ات را بردار و هجرت كن.

دیدگاه

سنسور ها

ذوست عزیز اگه میشه در مورد سنسورهای القائی و خازنی و مغناطیسی یه توضیحاتی بدین
      و بگین که فلو چیه

دیدگاه

سنسور ها

سلام . خوبی مهدی جان ؟
        شرمنده من توی این زمینه اطلاعات عملی ندارم ، یه مقدار اطلاعات تئوری دارم که پراکنده توی ذهنم هست میترسم بگم درست نباشه شما رو هم به اشتباه بندازم .
        اگه دوستانی که اطلاعات بیشتری دارن جواب بدن بهتره .
        موفق باشید.
        شأن انسان در ايمان و هجرت و جهاد است و هجرت، مقدمهآ‌ي جهاد فيآ‌سبيلآ‌الله.
        هجرت، هجرت از سنگينيآ‌هاست و جاذبهآ‌هايي كه تو را به خاك ميآ‌چسباند.
        چكمهآ‌هايت را بپوش، رهآ‌توشهآ‌ات را بردار و هجرت كن.

دیدگاه

سنسور ها

نوشته اصلی توسط mehdii
          و بگین که فلو چیه
          سلام دوست عزیز جزوه ای آماده کردم که در اولین فرصت آنرا پلود میکنم
          در آن از منابع مختلف استفاده کردم و فکر میکنم بخاطر تنوع موضوعات منحصر به فرد باشه
          قسمتی مربوط به سنسورهای پراکسیمیتی (مجاورتی) هست که سنسورهای مورد نظر شما را شامل میشود
          در کنار این مطالب تئوری عملا با این سنسورها در کارهای عملی کار شده و اگر سوال خاصی مورد نظر شما باشد که مثل مواردی که اشاره کردید خیلی کلی نباشد در خدمتیم .
          ماده براي تبادل اطلاعات در زمينه ابزار دقيق

((دعوت به همكاري در ارتباط با نرم افزار labview ))

دیدگاه

سنسور ها

مدیر عزیز بی صبرانه منتظر پلود شدن جزوه شما هستیم

دیدگاه

سنسور ها

در ضمن پیشاپیش از مدیر عزیز بابت زحمتی که برای این جزوه کشیدند تشکر میکنم

دیدگاه

سنسور ها

نوشته اصلی توسط Instrumentation
                نوشته اصلی توسط mehdii
                و بگین که فلو چیه
                در آن از منابع مختلف استفاده کردم و فکر میکنم بخاطر تنوع موضوعات منحصر به فرد باشه
                قسمتی مربوط به سنسورهای پراکسیمیتی (مجاورتی) هست که سنسورهای مورد نظر شما را شامل میشود
                در کنار این مطالب تئوری عملا با این سنسورها در کارهای عملی کار شده و اگر سوال خاصی مورد نظر شما باشد که مثل مواردی که اشاره کردید خیلی کلی نباشد در خدمتیم .
                مدیر جان این جزوه رو کی پلود میکنین ، ما که تو کفش موندیم :cry:

دیدگاه

سنسور ها

نوشته اصلی توسط aie_saber
                  نوشته اصلی توسط Instrumentation
                  نوشته اصلی توسط mehdii
                  و بگین که فلو چیه
                  مدیر جان این جزوه رو کی پلود میکنین ، ما که تو کفش موندیم :cry:
                  با سلام به همه دوستان
                  من متوجه هستم که علاقه زیادی به مطالب علمی در این سایت وجود دارد اما با توجه به اینکه جمع آوری و ترجمه و تایپ قسمتهای مختلف بهمراه گنجاندن قستمتهای ازمایشگاهی کار مشکلی است .از طرف دیگر مشغله های جانبی خود وقفه هایی را موجب میشود اما با توجه به حساسیتی که بر روی تضمین مطالب علمی آن دارم و همینطور جلوگیری از بروز خطاهای نوشتاری اصلاح و منتشر کردن آن طول کشیده است که در اولین فرصتی که کار آن تمام شود آنرا پلود میکنم .
                  از این جهت برای دریافت مطالب عجله نداشته باشید
                  منابع دیگری هم که که معرفی شده کم و بیش میتواند خواسته مراجعین را بر آورده کند غیر از اینکه از کنار هم گذاشتن منابع مختلف و ترجمه بعضی قسمتهایی که مطالب علمی آن وجود نداشته جزوه تهیه شده میتواند عمومیت بیشتری برای عموم داشته باشد .
                  با تشکر
                  ماده براي تبادل اطلاعات در زمينه ابزار دقيق

((دعوت به همكاري در ارتباط با نرم افزار labview ))

دیدگاه

سنسور ها

با سلام
                    از دوستان کسی می دونه تو بازار ایران آیا پکیج سنسور حرارتی به همراهADC8بیتی وجود داره یا نه در صورت وجود....لطف بکنید منو راهنمائی بکنید
                    ممنون میشم

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                    X