اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

به نظزتون الان چه پروژه ای روی بورس هستش ( از نظر اقتصادی )

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

به نظزتون الان چه پروژه ای روی بورس هستش ( از نظر اقتصادی )

سلام
    من یه مقدار( کمی بیش از یه مقدار !!) وقت اضافی دارم میخوام روی پروژه جدید کار کنم ولی موندم چی کار کنم. میخوام نظر دوستان رو درمورد پروژه بدونم.
    خودم تو فکر کار کردن با ماژوله BlueTooth یا GSM بودم.

توجه کنید میخوام از نظر اقتصادی بشه روش حساب کرد برای آینده ایرانو

با تشکر
    G*B*J*T
    انسانها به 10 گروه تقسیم می شوند آنها که باینری می فهمند و آنها که باینری نمی فهمند

پاسخ : به نظزتون الان چه پروژه ای روی بورس هستش ( از نظر اقتصادی )

کسی نظر خاصی نداره ؟
    G*B*J*T
    انسانها به 10 گروه تقسیم می شوند آنها که باینری می فهمند و آنها که باینری نمی فهمند

دیدگاه

کلاً چند وقتیه که اوضاع بازار اصلاً خوب نیست ! داریم مگس می پرونیم :mrgreen:

دیدگاه

سلام،

رو ARM مسلط بشید آینده داره :job:
        There is nothing so practical as a good theory. — Kurt Lewin, 1951

دیدگاه

نوشته اصلی توسط رضا سپاس یار
          سلام،

رو ARM مسلط بشید آینده داره :job:

نه avr میخوام. شما پیشنهاد خاصی نداری ؟ از نظر اقتصادی هم میخوام آینده خوبی داشته باشه.
          G*B*J*T

دیدگاه

روی این تابلوهای rgb

یا روی ربات
            هرچه سعی کنیم لایه های نرم افزاری زیاد کرده و از سخت افزار دور کنیم مشکلات(باگ ها) کمتر خواهد شد(امنیت بیشتری خواهید داشت)
            بهترین جواب دهنده برای سوال شما، خود شما هستید البته بعد تلاش،پشتکار و مطالعه بیشتر
            میدونی مشکل ما کجاست؟سرمایه و مغز ها رو نمیتونیم یکجا جمع کنیم...

تعدادی ماژول GPS GP5MX1513F1 با بالاتریت حساسیت -170db به قیمت خرید بفروش میرسد

دیدگاه

به نظر من, الان که وقت آزاد دارین بهتره که چیز هایی رو که بلد نیستین رو یاد بگیرین تا اگه در آینده لازم شد به کمکتون بیاد.
              دانلود کی های جدید کاسپر
              جهت سفارش طراحی و برنامه نویسی سایت, قالب, بنر قیف و فلش
              با این آی دی تماس بگیرید :
              sam.shark360

دیدگاه

درود

یا معاف شدی، یا درس ت تموم شده؟! یا چیز دیگه؟... اگه شاغلی که هیچ، اگه نه برو دنبال کار، با هر چی که بلدی. محکم برو دنبالش. چیزای دیگه رو حین کار یاد بگیر و کم کم سرمایه جمع کن.
                در حدی نیستم که بخوام نصیحت کنم، ولی وضع اشتغال و کار شدیداً افتضاحه، من که بن بست خوردم.....
                دلي دارم که از تنگي در او جز غم نمي گنجد........ غمي دارم ز دلتنگي که در عالم نميگنجد

دیدگاه

نوشته اصلی توسط Ma3oud
                  درود

یا معاف شدی، یا درس ت تموم شده؟! یا چیز دیگه؟... اگه شاغلی که هیچ، اگه نه برو دنبال کار، با هر چی که بلدی. محکم برو دنبالش. چیزای دیگه رو حین کار یاد بگیر و کم کم سرمایه جمع کن.
                  در حدی نیستم که بخوام نصیحت کنم، ولی وضع اشتغال و کار شدیداً افتضاحه، من که بن بست خوردم.....
                  اولا ممنون که دلسوزانه جواب دادی
                  هم معاف شدم هم درسم تموم شده. دو ماهه بد جوری دنبال کار میگردم. ولی نشده تا الان .
                  کارم شده هر روز صبح پا میشم رزومه میفرستم و بقیه روز رو بیکارم. اکثرا در حال تولید پروژه هستم !!
                  الانم میخوام برم دنبال gsm
                  اصولا کسی فکری هم به ذهنش بخوره که نمیاد به ما بگه !!
                  G*B*J*T

دیدگاه

یه استاد داشتیم که می گفت هیچ ریاضی دانی نتونسته از راه ریاضیات نون شبش رو در بیاره. باید به این مطلب طراحان الکترونیک رو هم اضافه کرد.
                    دلا یاران سه قسمند ار بدانی
                    زبانی اند و نانی اند و جانی
                    به نانی نان بده از در برانش
                    محبت کن به یاران زبانی
                    و لیکن یار جانی را به دست آر
                    به جانش جان بده تا می توانی

دیدگاه

والاً من خودم :
                      هنوز درس رو تموم نکردم
                      خدمت هم نرفتم
                      معاف هم نیستم
                      23 سال هم دارم
                      الان هم حدود 5 سال هستش که تو زمینه برق و الکترونیک و کامپیوتر کار می کنم ( نرم افزار ، سخت افزار ، شبکه و ... )

به نظر من نباید به این امید باشی که مثلاً جایی استخدام بشی و یا اینکه شخصی برات کاری دست و پا کنه
                      بلکه خودت باید آستین ها رو بالا بزنی و بزنی تو دل کار
                      من که خودم نه پارتی داشتم ، نه آشنای درست و حسابی نه پول و سرمایه پدری و ...

ولی اینو به واقع لمس کردم که اگه شما :
                      1) سواد تئوری داشته باشی
                      2) بصورت عملی و تجربی هم کار بکنی
                      3) مرتباً مطالعه کنی و به روز باشی (همین اینترنت یک منبع فوق العاده عالی هستش)
                      4) همیشه از دیگران و اونایی که بالاتر از تو قرار دارن پرسش کنی
                      5) تلاش و پشتکار و همت و استمرار در کار داشته باشی
                      6) اعتماد به نفس منطقی (نه کاذب) هم داشته بشی
                      7) توانایی های خودت رو تو بازار و اونایی که تو کارن نشون بدی تا به تو اعتماد کنند و کارشون رو بهت بسپارند
                      8) با کارفرما و طرف حسابت خوب و منطقی برخورد کنی و در مسائل مالی هم در اوایل کار سعی کنی به نفع مشتریت باشه تا خودت
                      9) کاری رو که میگیری درست و به نحو احسن انجام بدی تا مشتری ازت راضی باشه (به این اعتقاد داشته باش که مشتری ، مشتری میاره)

مطمئن باش کار هست ، خوبشم هست ، زیادشم هست ، تخصصیشم هست ، درآمدش هم خوب هست :mrgreen:

من خودم الآن از خرید و فروش و نصب و راه اندازی و عیب یابی و تعمیر و ... بگیر تا طراحی و ساخت و مشاوره و آموزش و امکان سنجی و ... انجام میدم (برق و الکترونیک و کامپیوتر)

خدا رو هم شاکر هستم ، الهی شکر ...

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                      X