اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

IC درایور Touch Screen

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

IC درایور Touch Screen

من برای انجام یک پروژه نیاز به یک IC درایور Touch Screen و طرز کار آن دارم ممنون می شم اگر دوستان تو این زمینه کمکی به ما کنند
    *** کم رنگ ترن قلم جهان از. پررنگ ترن حافظه  جهان ماندگارتر است ***

پاسخ : IC درایور Touch Screen

برای استفاده از Touch Screen باید ADC داشته یاشی. مثلا میتونی از اکثر میکرو ها که دارای پایه آنالوگ به دیجیتال هستند استفاده کنی . بقیشم که برنامه نویسی هستش دیگه.

حالا اگه یه چیزی میخوای که جداگانه بیاد عمل آنالوگ به دیجیتال رو انجام بده من اطلاعی ندارم در مورد شماره IC ولی یا یه سرچ پیدا میشه.
    G*B*J*T
    انسانها به 10 گروه تقسیم می شوند آنها که باینری می فهمند و آنها که باینری نمی فهمند

دیدگاه

IC نمیخواد

این رو ببین : http://www.persiangig.com/pages/down...h%20Screen.rar
      خدا گفت : به جهنم ببریدش، او برگشت و با تعجب به خدا نگاه کرد. خدا گفت : به بهشت ببریدش. فرشتگان پرسیدند: چرا؟! خدا گفت : او هنوز به من امیدوار است...

دیدگاه

با تشکر از دوستان
        من خودم با A/D میکرو Touchscreen رو راه انداختم اما به یک سری دلایل نیاز به IC درایور Touchscreen دارم
        *** کم رنگ ترن قلم جهان از. پررنگ ترن حافظه  جهان ماندگارتر است ***

دیدگاه

خب این دیگه ابتکاره.
          میتونی یک میکرو دیگه رو مثل tiny26 که ADC داره جدا برنامه نویسی کنی که مقدار x و y رو بگیره و با یک پرتکل یا ارتباط خاصی به میکرو اصلیت بده.
          خدا گفت : به جهنم ببریدش، او برگشت و با تعجب به خدا نگاه کرد. خدا گفت : به بهشت ببریدش. فرشتگان پرسیدند: چرا؟! خدا گفت : او هنوز به من امیدوار است...

دیدگاه

سلام
            به این دو تا تو اینترنت یه نگاه بنداز. فکر نکنم اینجا پیدا شه :sad:
            AD7843
            LM8500IMT9

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
            X