ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ورود برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

جهت تبلیغ در وب سایت ECA کلیک کنید.

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6
    2006/12/19
    كرج
    236
    1

اینترنت آفلاین ؟

با سلام خدمت شما دوستان عزیز
    کسی از اینترنت آفلاین استفاده می کنه؟
    لطفا مدل کارت را نیز ذکر کنید.
    با تشکر
    2008/06/09
    شيـــراز
    628
    3

پاسخ : اینترنت آفلاین ؟

سلام.....

ببخشید این که گفتید یعنی چی؟؟؟؟

اینترنت افلاین :eek:
    فقر ، شب را " بي غذا " سر كردن نيست ................ فقر ، روز را " بي انديشه" سر كردن است
    2006/12/19
    كرج
    236
    1

با سلام
    با داشتن کارت DVB يا همان كارت رسيور يا كارت ماهواره علاوه بر تماشاي كانالهاي ماهوارهآ*اي با كيفيت بالا، به دو روش متفاوت ميتوان با اينترنت ارتباط برقرار كرد:
    وسايل لازم: كارت DVB، كامپيوتر با حافظه و رم بالا، ديش، LNB، سيم آنتن.

حالت اول: با پرداخت مبلغ مشخصی عضو شركتهاي ارائه دهنده خدمات اينترنت ماهوارهآ*اي(مثل OpenSky ) میآ*شويد و بعد از آن براي استفاده از اينترنت ماهوارهآ*اي با سرعت بالا بايستي با يک خط SEND معمولی به اينترنت كانكت شويد تا فايلهای مورد درخواست شما از طريق DVB و با سرعت بسيار بالا دانلود شود . ( در اين روش لازم است که شما اشتراك يكي از شركتهاي فوقآ*الذكر را براي مدت معيني خريداري نموده و برای سند، به اينترنت معمولي كانكت باشید كه نياز به پرداخت هزينه دارد و رايگان نميآ*باشد )

حالت دوم: بدون اتصال به اينترنت، بدون نياز به خط سند و بطور کاملا رايگان و فقط بصورت يكآ*طرفه ، "دانلود آفلاین " ميآ*كنيد. يعني فايلهايي را كه افراد داراي اشتراك از طريق اينترنت ماهوارهآ*اي دريافت ميآ*كنند شما هم ميآ*توانيد همزمان بصورت آفلاين يعني بدون اتصال به اينترنت دريافت نماييد.(از طريق نرمآ*افزار مستقل و يا نرمآ*افزار ماژول كه بر روي برنامه مشاهده كانالها مثل progdvb نصب ميآ*شود)

برنامه، موزيك، فيلم و هر فايلي كه براي دانلود انتخاب شده باشد را ميآ*توانيد با سرعتي بين 2 تا 4 مگابيت در ثانيه(250 تا 500 كيلوبايت در ثانيه) دريافت كنيد كه بسته به ماهواره و فركانس موردآ*استفاده ميآ*تواند متغير باشد.
    البته اين سرعت به اين معني نيست كه تمام فايلهاي در حال دانلود سرعت زيادي دارند بلكه سرعت دانلود فايلها بستگي به نوع اشتراك و سرعت دانلود يوزرهاي داراي اشتراك دارد.
    اگر مشخصات فايل در حال دانلود با تنظيماتي كه شما براي برنامه تعيين كردهآ*ايد مطابقت داشته باشد، برنامه آن فايل را دريافت خواهد كرد. به طور مثال اگر كاربر داراي اشتراك اينترنت ماهوارهآ*اي، در حال دانلود يك فايل MP3 باشد، وقتي آن فايل از طرف سرويس دهنده ارسال ميشود اگر شما در تنظيمات برنامهآ*اي كه براي دانلود آفلاين استفاده ميآ*كنيد، فايلهاي MP3 رو هم انتخاب كرده باشيد و سايز فايل هم با شرايط انتخابي شما مطابقت داشته باشد، شما هم ميتوانيد آن فايل را دريافت كنيد.

در اينترنت آفلاين، فايل را شما درخواست نميآ*دهيد بلكه فايلهايي را كه ديگران درخواست دادهآ*اند و در حال دانلود هستند، شما هم دريافت مي كنيد.

مشهورترين این برنامه ها عبارتند از :
    OpenSkyClient
    SkyNet
    Manna
    File Grabber
    …
    در OpenSky Client با آنکه انتخاب شما محدود به کمتر از 100 فايل در روز است اما اين اختيار را داريد که دقيقا فايل مورد نظر را از ليست انتخاب کرده و آن را معرفی کنيد تا در زمان مشخصي دانلود شود.(نصب و كار با اين برنامه کمی دشوار است و براي تازهآ*كارها پيشنهاد نميآ*شود)
    در سه تای بعدي تقريبا اختيار در دست شما نيست و فقط ميآ*توانيد پسوند فايل و حجم فايلهای موردآ*نظر را تعيين كنيد تا در صورت دانلود توسط كاربران داراي اشتراك اينترنت ماهوارهآ*اي، براي شما هم دانلود شود.
    در اين حالت لازم است که فرکانس نرمآ*افزار مربوط به دانلود آفلاين را روی يک فركانس که حاوی PIDهای ديتا باشد و همچنين قابليت دانلود رايگان (همه فرکانسها ندارند) داشته باشد ، تنظيم كرد و با اجراي برنامه شروع به دانلود کرد....

چند نكته:
    - به هيچ وجه برنامه رو براي دريافت همه فايلها تنظيم نكنيد(فقط فايلهاي با فرمت دلخواه را انتخاب نماييد)
    - هر قدر سطح گيرندگي كارت شما بالاتر باشد و كامپيوتر داراي حافظه و رم بيشتر باشد و همچنين استفاده ديگري در حين دانلود آفلاين از كامپيوتر نداشته باشيد فايلهاي دريافتي ناقص، كمتر خواهد بود.
    - در حين دانلود نبايد مانعي در برابر ديش قرار گيرد حتي براي چند ثانيه.(باعث قطع ارتباط و هنگ كردن برنامه ميآ*شود كه بايستي برنامه را دوباره اجرا كنيم)
    - براي اينكه فايلهاي با حجم بالا دانلود شوند بهتر است حجم مينيمم فايلهاي دانلودي را پايين نگيريد.(از خير فايلهاي كمآ*حجم بگذريد)
    - گاهي اوقات دانلود فايلها تا 99% پيش ميآ*روند و كامل نميآ*شوند كه علت آن بيشتر اوقات مربوط به استفاده از سيستم در هنگام دانلود، بخصوص در فايلهاي حجيم هست.(اگر طول نوار دانلود را نگاه كنيد در قسمتي از آن خطوط قرمز نازك بصورت عمودي بر روي نوار دانلود قرار ميآ*گيرند كه مربوط به چند كيلوبايت گمآ*شده فايل هست)
    - براي دانلود فايلهاي حجيم از جمله فرمتهاي ويديويي بايستي زمان زيادي را صرف دانلود بكنيد (مثلا زماني حدود 10 ساعت يا بيشتر)
    - معمولا بعضي فايلهاي ويديويي بصورت فشرده و چند تيكه براي دانلود گذاشته ميآ*شوند، پس بايستي تمامي فايلهاي مربوطه را دانلود كرده و آنها را با هم تركيب كنيم.
    - اگر گيرنده اصلي فايل، دريافت را متوقف كند، فايل دريافتي شما بلااستفاده خواهد شد.
    - اگر ارتباط سرويس دهنده اينترنت با درخواست كننده اصلي قطع شود فايل شما هم از دست خواهد رفت.

كارتهاي DVB مختلفي براي دانلود آفلاين وجود دارد از جمله كارت اسكايآ*استار و كارت ويژنآ*پلاس و كارتهاي ديگر، كه اين دو كارت استفاده كننده بيشتري دارد و از بين اين دو، كارت skystar 2.6d از نظر ساپورت نرمآ*افزاري و همچنين قيمت آن محبوبيت بيشتري دارد.(قيمت تقريبي 75-60 هزار تومان)

براي دانلود آفلاين ميآ*توان از ماهوارهآ*هاي:

Express AM 22 53.0°E
    Turksat 1C/2A 42.0°E
    Arabsat 2B 30.5°E
    Astra 19.2°E
    Eutelsat W6 21.6°E
    Eutelsat W1 10.0°E
    Eutelsat W3 07.0°E

و چند ماهواره ديگراستفاده نمود ولي معمولا از ماهواره Eutelsat W3 7.0°E و Turksat 1C/2A 42.0°E كه سرعت زيادي هم دارند استفاده ميآ*شود.
    - بر روي ماهواره هاتبرد فقط يك فركانس رايگان براي دانلود آفلاين وجود دارد كه ارزش دانلود ندارد.(تعداد فايلها براي دانلود بسيار كم هست)
    - كانالهايي كه در هنگام جستجوي كانالها با علامت ديسكت نشان داده ميآ*شوند، كانالهاي ديتا هستند كه بعضي از آنها قابليت دانلود آفلاين دارند و ميآ*توان از آنها دانلود كرد.

منبع : DVB5.Net
    با تشکر
    2005/11/18
    خوزستان-
    308
    31

سلام
    بچه ها یکی از بیخود ترین و بدترین و مذخرف ترین چیزهایی که تو زندگیم دیدم همین DVB و بحث آفلاین بازی اونه....
    خواهش می کنم تاپیک همینجا متوقف بشه و دیگه ادامه پیدا نکنه...
    هرچی آدم کمتر با این دانلود آفلاین درگیر نشه 1 در دنیا و 100 در آخرت راحت ترین و به انواع عظاب های اینوری و اونوری هم گرفتار نکنین خودتون رو....
    دانلود آفلاین=====اتلاف عمر+وقت
    ولا غیر
    اینترنتی آفلاین چیزی است که سودجو ها برا فروش کارت های DVB باب کردن والا چیزی جز دریافت یه مشت فایل مذخرف که از 100تا 1یکی بدرد بخوره تو این نوع ارتباط وجود نداره و شما هیچ درخواستی نمیدید و فقط منتظرین که یکی یچیزی دانلود کنه (حالا هرچیزی می تونه باشه از یه فیلم یا عکس .... تا هرچی که فکرشو کنین) و شما هم اونو میگیرید....همین×××××× :sad:
    این توصیفاتی هم که دوست گرام کپی پیست کردن در حد همون کپی پیس ارزش دارن و فقط شعار تبلیغاتی هستند....(از آفلاین باز ها بپرسید همه چیز دستگیرتون میشه).....
    کلا خرید این قطعه و پیاده سازی دانلود آفلاین اشتباه محضه....(حالا خود دانید ولی یه روزی به این نتیجه 100درصد می رسید)
    الان که ADSL اومده کسی از این سرویس ها دیگه استفاده نمی کنه....
    چون علاوه بر خرید اشتراک ماهواره ای به قیمت گزاف باید معادل همون ساعت رو هم اشتراک Dialup داشته باشی که بشه یه ارتباط 2طرفه ایجاد کرد و درخواست رو با خط تلفن و دریافت با ماهواره.....
    یعنی هزینه 2برابر
    سرویس ها هم از 40 تومن به بالا....
    من 5 ساله DVB دارم و 3 ساله دیگه ازش استفاده نمی کنم...
    نه برا کسی خریدم و نه به کسی توصیه میکنم که بخره...چون چیزی جز اتلاف وقت نداره.....
    حالا خود دانی وظیفه انسانی بود که این رو بگم....
    یا علی

مهمان عزیز شما حق دیدن لینک ها را ندارید

2006/12/19
    كرج
    236
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط آقا مهدی
    سلام
    بچه ها یکی از بیخود ترین و بدترین و مذخرف ترین چیزهایی که تو زندگیم دیدم همین DVB و بحث آفلاین بازی اونه....
    خواهش می کنم تاپیک همینجا متوقف بشه و دیگه ادامه پیدا نکنه...
    هرچی آدم کمتر با این دانلود آفلاین درگیر نشه 1 در دنیا و 100 در آخرت راحت ترین و به انواع عظاب های اینوری و اونوری هم گرفتار نکنین خودتون رو....
    دانلود آفلاین=====اتلاف عمر+وقت
    ولا غیر
    اینترنتی آفلاین چیزی است که سودجو ها برا فروش کارت های DVB باب کردن والا چیزی جز دریافت یه مشت فایل مذخرف که از 100تا 1یکی بدرد بخوره تو این نوع ارتباط وجود نداره و شما هیچ درخواستی نمیدید و فقط منتظرین که یکی یچیزی دانلود کنه (حالا هرچیزی می تونه باشه از یه فیلم یا عکس .... تا هرچی که فکرشو کنین) و شما هم اونو میگیرید....همین×××××× :sad:
    این توصیفاتی هم که دوست گرام کپی پیست کردن در حد همون کپی پیس ارزش دارن و فقط شعار تبلیغاتی هستند....(از آفلاین باز ها بپرسید همه چیز دستگیرتون میشه).....
    کلا خرید این قطعه و پیاده سازی دانلود آفلاین اشتباه محضه....(حالا خود دانید ولی یه روزی به این نتیجه 100درصد می رسید)
    الان که ADSL اومده کسی از این سرویس ها دیگه استفاده نمی کنه....
    چون علاوه بر خرید اشتراک ماهواره ای به قیمت گزاف باید معادل همون ساعت رو هم اشتراک Dialup داشته باشی که بشه یه ارتباط 2طرفه ایجاد کرد و درخواست رو با خط تلفن و دریافت با ماهواره.....
    یعنی هزینه 2برابر
    سرویس ها هم از 40 تومن به بالا....
    من 5 ساله DVB دارم و 3 ساله دیگه ازش استفاده نمی کنم...
    نه برا کسی خریدم و نه به کسی توصیه میکنم که بخره...چون چیزی جز اتلاف وقت نداره.....
    حالا خود دانی وظیفه انسانی بود که این رو بگم....
    یا علی
    با سلام خدمت شما دوست عزیز
    نقل قول نوشته اصلی توسط سعيد نثاريان
    با سلام خدمت شما دوستان عزیز
    کسی از اینترنت آفلاین استفاده می کنه؟
    لطفا مدل کارت را نیز ذکر کنید.
    با تشکر
    این سوال را طرح کردم که ببینم چه کسی از این سرویس استفاده کرده تا تصمیم نهایی برای خرید بگیرم که منصرف شدم.
    با تشکر فراوان
    2005/11/18
    خوزستان-
    308
    31

سلام به همه
    خدایی من وظیفه خودم دونستم راهی رو که رفته بودم رو نگذارم کسی دیگه بره ...
    همین و بس ...خوشحالم که منصرف شدی... :wow:
    یاعلی

نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6