اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

پتانسیومتر دیجیتال

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پتانسیومتر دیجیتال

من نیاز به یک پتانسیومتر دیجیتال دارم دوستان اگر راهنمایی کنند و شماره IC و طرز کار آن را در اختیار ما قرار دهند
    *** کم رنگ ترن قلم جهان از. پررنگ ترن حافظه  جهان ماندگارتر است ***

پاسخ : پتانسیومتر دیجیتال

چه جور پتانسیومتری؟ برای صدا یا چیز دیگه؟

دیدگاه

سلام
      AD8403 در حدود 3000 تومان قیمتشه و با SPI کنترل می شه.

دیدگاه

به این میگن هلو AD5220 هیچی نمیخواد جز 2 تا کلید فشاری
        خدا گفت : به جهنم ببریدش، او برگشت و با تعجب به خدا نگاه کرد. خدا گفت : به بهشت ببریدش. فرشتگان پرسیدند: چرا؟! خدا گفت : او هنوز به من امیدوار است...

دیدگاه

سلام
          بازار داخل پیدا می شه؟

دیدگاه

مجید جان اگر بتونی انواع مختلف پتانسیومتر دیجیتال رو همراه با شماره آن رو معرفی کنی خیلی عالیه
            *** کم رنگ ترن قلم جهان از. پررنگ ترن حافظه  جهان ماندگارتر است ***

دیدگاه

حامد جان من 2 مدل بیشتر ندیدم،ولی من ندیدم،حتما هست بازار، یه مدل بود که شمارش یادم نیست،ولی pt بود که به میکرو هم نمیشد وصل کرد، 2 تا کلید واسه کو و زیاد کردن داره برای صدا، یه مدل هم جوان الکترونیک داشت که پتانسومتر بود،شرمنده که نمیتونم کمک بیشتر بکنم :sad:

دیدگاه

نوشته اصلی توسط حمید نجفی
                به این میگن هلو AD5220 هیچی نمیخواد جز 2 تا کلید فشاری

سلام.من کلی مدار با شبیه ساز ساختم ولی جواب نگرفتم. یه نمونه که خودت کار کرده باشی به من میدی.
                من مدار داخل data sheet رو بستم اما جداب نداد.ممنون میشم که یه نمونه عملی به من بدی . . . Al ireza
                عیب کار اینجاست که من آنچه هستم را با آنچه باید باشم اشتباه می کنم،خیال می کنم آنچه باید باشم هستم،در حالیکه آنچه هستم نباید باشم.

دیدگاه

salam.

hich kodon az in IC haye bala ro man to johori-ye tehran peda nakardam.

vali ye 2 canale k badak nist be postam khord k gheymatesh 6500t va chom SMD hast ba fibr-esh mishe 7500t

khob data sheet-esh ham mitounin ba ye serche sade peyda ****d.

modele 8PIN DS :redface:1669s
                  عیب کار اینجاست که من آنچه هستم را با آنچه باید باشم اشتباه می کنم،خیال می کنم آنچه باید باشم هستم،در حالیکه آنچه هستم نباید باشم.

دیدگاه

سلام
                    ds1669 را از کجا خریدی؟
                    در ضمن AD8403 بد نیست.

دیدگاه

man ahle mashhadam.to mashhad peyda nakardam.albate bishtare ghatea-atam ro az net sefaresh midam.oonaee k kam yaban.
                      AD4801/3 bad nist kheyli ham khobe vali too tehran man tey 2 rouz natounestam peyda konam.
                      vali ds1669 ro az khiyaboone johori pasazhe abbasiyan bad az pole hafez toye zirzamin az iraniyan gereftam.

vali emrouz toonestam ba ye tiny15 ye petansiuometr 60 ohm dorost konam.shayad ye ekhtera mahsob she nmidoonam.

vali kare rahati nabood.3 :sad: shab bidar boodam.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                      X