اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

یک سوال از maxplusII

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

یک سوال از maxplusII

سلام دوستان ، من دارم کامپیوتر مانو رو با استفاده از maxplus II شبیه سازی میکنم .برای اینکار به یک حافظه 4kx1word احتیاج دارم . شما می دونید در حالت گرافیکی از کدم ic باید استفاده کنم؟

پاسخ : یک سوال از maxplusII

سلام
    خوب اولا اینکه واسه استفاده از ram میتونید از قسمت mega wizard که با double Click میتونید رم یا هر چیزه دیگه ای بسازید
    در ثانی من این مدارو با maxplus طراحی کردم و در سایت قرار دادم البته من فقط کار طراحی شو انجام دادم و شبیه سازی نکردم
    اگه پایه باشید با هم کاملش کنیم چون به نظر میاد خیلی ها بهش احتیاج دارن
    بهم اطلاع بدین

دیدگاه

سلام
      ما تو آز معماری یکی ساختیم
      اگر پیداش کردم براتون می فرستم
      اما خیلی حساب نکن .... ؟

دیدگاه

سلام-میرید تو قسمت Megawizard وزیر تب Storage قسمت Dual_port Ram .رو انتخاب می کنید و clock اون رو برمی دارید و اون قسمت پایین رو هم تیک می زنید تا پایه ی Read هم داشته باشه.
        البته بسته به کاربرد میشه از انواع دیگه هم استفاده کرد.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط maryam_bk
          سلام دوستان ، من دارم کامپیوتر مانو رو با استفاده از maxplus II شبیه سازی میکنم .برای اینکار به یک حافظه 4kx1word احتیاج دارم . شما می دونید در حالت گرافیکی از کدم ic باید استفاده کنم؟
          سلام خسته نباشید
          موضوعی رو که مطرح کردید خیلی خیلی برایم جالب هستش (طراحی کامپیوتر مانو با استفاده از maxplus) . اگه میشه یک بیشتر درباره خود کامپیوتر مانو توضیح بدید که اصلا چی هست . یک سوال دیگه داشتم اونم اینکه برای طراحی از fpga می خاین استفاده کنین یا قطعه دیگه .
          ممنون از شما :smile: موفق باشید
          انجمن LABVIEW
          http://www.eca.ir/forum2/index.php?board=279.0
          اموزش ميكروكنترلرهاي AVR به زبان ساده
          http://www.eca.ir/forum2/index.php/topic,7070.0.html

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X